Kreditní karta DE LUXE karta Raiffeisenbank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

Nejprestižnější kreditní kartou z nabídky Raiffeisenbank je právě DE LUXE karta. Je určena pro náročné a bonitní klienty, nakolik se poskytuje s vysokým úvěrovým limitem až do 500 000 Kč. Kromě toho, že držitel karty má neustálý přístup k úvěru, kreditní karta DE LUXE poskytuje množství dalších benefitů a výhod. Jaké jsou to?

Karta vrací až 2 % z každého bezhotovostního nákupu – v případě, že kartou uskutečníte nákupy v objemu minimálně 10 000 Kč za měsíc, tak získáte 2 % z plateb zpět. Pokud uskutečníte transakce v objemu menším než 10 000 Kč, tak vám banka připíše na kartový účet 1%. Celkem můžete tímto způsobem získat 1000 Kč za měsíc, maximálně tak 12 000 Kč ročně.

Věrnostní program Sphere Card VIP

Díky věrnostnímu programu Sphere Card získáte slevy až do výše 50 % u vybraných obchodníků v České a Slovenské republice. Slevy můžete získat v různých oblastech jako například ubytování (hotely), cestování, restaurace, móda a sport. Více informací o slevách a o partnerech programu najdete v katalogu Sphere Card.

V ceně karty získáte balíček exluzivního pojištění KOMFORT, které zahrnuje pojištění prodloužení záruky (zboží zakoupené kartou automaticky získává prodloužení zákonné záruční lhůty o jeden rok), pojištění zakoupených věcí proti krádeži nebo zničení do 20 dnů od nákupu, pojištění zneužití kreditní karty a pojištění osobních věcí.

Navíc získáte garanci nejnižší ceny – v případě, že zjistíte, že zboží zakoupené kreditní kartou je u jiného obchodníka levnější, bude vám vrácen rozdíl z ceny až do 20 dnů od nákupu.

Užívejte si pohodlí salonku MasterCard LOUNGE – držitel karty může na Letišti Václava Havla na Terminálu 1 využívat zdarma vstup do letištního salonku, ve kterém je připraveno občerstvení, wifi a denní tisk.

Bonusové asistenční služby

Komplexní služba Autoasistence v ceně karty – služba Autoasistence od společnosti Europ Assistance se o Vás postará v případě komplikací na cestách – zajistí odtah vozidla a přepravu cestujících do 30 km, výměnu nebo opravu poškozené pneumatiky, v případě poruchy vozidla zajistí náhradní auto na 3 dny, v případě nedostatku paliva vám zajistí jeho dovoz na místo a množství dalších služeb včetně práce automechanika.

Služba Autoassistance platí na území států, na které se vztahuje povinné ručení – tedy všechny evropské země, ale i například Tunisko, Rusko a Maroko.

Non stop Alarm centrum – je asistenční služba, která je Vám k dispozici neustále — asistenční služba Vám poskytne pomoc v případě mimořádné situace v domácnosti nebo na silnici, zarezervuje restauraci, hotel nebo levnou letenku.

Kromě výše uvedených výhod kreditní karty DE LUXE, se ještě vyplatí zmínit jeden z nejnižších úroků na trhu – po skončení bezúročného období je úroková sazba pro bezhotovostní platby pouze 14,64 % p. a. a pro výběry hotovosti 22,56 % ročně.