Moneta

Michal Hardyn

Publikováno 08. Dubna 2021

Obsah

GE Money Bank patří mezi největší finanční instituce na českém trhu, své služby nabízí v České republice prostřednictvím dvou divizí — GE Money Bank a GE Money Auto. Jaké produkty jsou v její nabídce k dispozici?

V nabídce jejích produktů najdete půjčky pro občany, ale i pro podnikatele, hypotéky, refinancování hypoték, konsolidace půjček, kreditní karty, úvěry a leasing aut, investiční produkty, pojištění a mnoho dalších produktů.

Zázemí jedné z největších a nejsilnějších firem světa — společnosti GE a téměř více než 110letá historie je záruka poskytování kvalitních služeb. GE Money je moderní, silná a praktická banka, která rozumí potřebám lidí. Při poskytování svých produktů a služeb využívá moderní digitální technologie a inovativní přístup.

V podstatě jako první představila v České republice konsolidaci půjček, elektronický výpis z účtu, refinancování hypoték nebo odměňování za každou platbu kreditní kartou.

Produktové portfolio GE Money Bank

V tomto článku si blíže představíme portfolio jejich úvěrových produktů:

Expres půjčka

jedná se o neúčelový úvěr, který můžete použít na cokoliv. Poskytuje se ve výši od 30 000 do 600 000 Kč s dobou splatnosti 24-96 měsíců. Díky rozsáhlé lhůtě splatnosti si může zájemce rozložit splátky na delší období splatnosti a tím pádem si snížit měsíční splátku na minimum.

Podmínkou pro poskytnutí Expres půjčky je účet vedený v této bance. Expres půjčka je mimořádně výhodným bankovním úvěrem, s úrokovou sazbou od 5,70 % ročně, kterou získáte bez ručitele a bez jakéhokoliv dalšího ručení. Pokud si necháváte zasílat do GE Money výplatu po dobu alespoň 4 měsíců, tak půjčku získáte i bez dokládání příjmu.

Konsolidace půjček

Vzali jste si několik úvěrů, využíváte kreditní kartu a kontokorent a ztrácíte přehled o svých měsíčních výdajích? Pokud chcete mít lepší přehled o svých financích a ještě k tomu si chcete snížit měsíční splátku, tak využijte konsolidaci půjček. Konsolidovat můžete půjčky ve výši od 30 000 — 600 000 Kč se splatností 2 roky až 8 let.

Flexikredit

Flexikredit je kontokoretním úvěrem, který banka poskytuje svým klientům k vybraným účtům od 5000 — 100 000 Kč dle bonity žadatele, která se stanoví na základě klientových příjmů a výdajů. Jedná se o revolvingový úvěr, který lze v případě řádného splácení čerpat opakovaně.

Flexikredit představuje ideální řešení, pokud potřebujete mít vždy po ruce finanční rezervu. Za vedení flexikreditu si banka účtuje měsíční poplatek ve výši 49 Kč. Úrok se platí pouze tehdy, pokud službu využijete. Úroková sazba je stanovena na 19,90 % ročně.

Hypotéka

Banka poskytuje klasický hypoteční úvěr za který se ručí tuzemskou nemovitostí ve výši od 300 000 Kč. Maximální hodnota hypotéky není stanovena, ale banka poskytne úvěr max. do 80 % hodnoty nemovitosti.

Klient má na výběr 1,3,5, nebo 10 roční období fixace, během kterého se nebude výše úrokové sazby měnit. V době končící fixace je možné úvěr předčasně splatit bez poplatku. Finanční prostředky z hypotéky můžete použít na koupi nemovitosti, na refinancování hypotečního úvěru z jiné banky na výstavbu nebo rekonstrukci nebo na vypořádání vlastnických vztahů.

Málokdo ví, že banka proplácí i finanční prostředky, které jste již do nemovitosti investovali (až za 3 roky zpětně).

Americká hypotéka

Americký hypotéka je vhodným řešením, pokud potřebujete získat úvěr s co nejnižší úrokovou sazbou a máte nemovitost, se kterou byste mohli bance za plnění svých závazků ručit. Díky tomuto produktu máte možnost získat levný bezúčelový úvěr ve výši od 200 000 — 1 500 000 Kč, přičemž banka poskytne americkou hypotéku do 50 % z ceny nemovitosti.

Splátky si můžete rozložit na dost dlouhé období od 5-20 let. Klient si při podpisu smlouvy může vybrat fixaci úrokové sazby na 1,3,5 nebo 10 let.

Kreditní karty

GE Money bank má v nabídce několik typů kreditních karet. Mezi nejžádanější patří MoneyCard Gratis, MoneyCard Plus a MC Gold. První typ karty je vhodný pro klienty, kteří nechtějí platit žádné měsíční ani roční poplatky za vedení karty.

Za další dva typy kreditní karty se sice platí měsíční poplatek, za to však mají řadu výhod. Majitelé karet MoneyCard Plus a Gold získávají veškeré výhody věrnostního programu bene +, který vás odměňuje za každou platbu kartou tím, že vám na váš účet vrátí zpět 1 % z každé bezhotovostní platby.

Ve vybraných partnerských obchodech programu bene + dokonce získáváte 10% zpět.