Kreditní karta České spořitelny

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

V současnosti je nabídka kreditních karet České spořitelny poměrně omezená a zahrnuje pouze dva produkty Kreditní karta Odměna České spořitelny a Kreditní karta World České spořitelny. Jaké mají specifikace?

Obě karty jsou poskytovány s nadstandardně dlouhým bezúročným obdobím – až 55 dní, během kterého můžete využívat peníze banky zdarma a své vlastní peníze zatím můžete zhodnocovat na spořicím účtu České spořitelny.

Díky neustálému přístupu k úvěru můžete i opakovaně čerpat prostředky kdykoliv to budete potřebovat. Pro získání kreditní kartyČeské spořitelny není třeba ničím ručit.

Nově je banka vydává i s bezkontaktní technologií, která vám umožní zaplatit za menší nákupy do 500 Kč rychleji a pohodlněji bez nutnosti zadávat PIN.

S bezkontaktní technologii nemusíte řešit hledání hotovosti a drobných mincí – za malý nákup zaplatíte přiblížením karty k ploše bezkontaktní čtečky. Stejně tak funguje i debetní karta České spořitelny. Většina supermarketů a hypermarketů v ČR už bezkontaktní platby akceptuje.

Česká spořitelna je nejstarší českou bankou. Jaké další produkty svým klientům nabízí?

Jedná se o ověřené služby, které Česká spořitelna poskytuje tisícům zákazníků.