MasterCard Miles & More GOLD Unicredit Bank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

MasterCard Miles & More GOLD je unikátní kreditní karta, která kromě pohodlného placení a přístupu k úvěru poskytuje možnost získávat bonusové míle na letenky a taktéž i jiné zajímavé odměny. Jak karta funguje?

Bonusové míle sbíráte do věrnostního programu Miles & More. Podmínkou pro vydání tohoto exkluzívního platebního nástroje je členství v programu Miles & More.

Věrnostní program Miles & More

Pro vybrané členy tohoto programu s vyšším typem členství Unicredit Bank nabízí možnost získat vysoký úvěrový limit ve formě předschváleného úvěru ve výši až 350 000 Kč bez nutnosti doložit příjem.

V případě, že ještě nejste členem Miles & More, můžete o členství požádat i v Unicredit bance, při podání žádosti o kreditní kartu. Noví klienti nebo klienti kteří žádají o vyšší limit než je předschválený úvěrový limit musí bance doložit výši příjmu. Jedná se o prestižní platební kartu, určenou bonitním klientům, nakolik se poskytuje s vysokým úvěrovým limitem od od 100 000 do 500 000 Kč.

Jak funguje sbírání mil?

Každý držitel kreditní karty MasterCard Miles & More GOLD automaticky získá za první použití karty vstupní bonus 4000 mil. Následně získáte 5 mil za každých 100 Kč zaplacených touto kartou u obchodníků v ČR a v zahraničí.

Unicredit Bank navíc poskytne bez poplatku dvě dodatkové karty pro blízké, přičemž na každé získáte 1000 mil vstupní bonus. Hlavní výhodou sbírání mil je možnost vyměnit získané míle za bonusové letenky Lufthansy a smluvních leteckých společností letecké aliance Star Aliance.

Tato karta je díky možnosti získání bonusových letenek vhodná pro lidi, kteří často využívají leteckou přepravu. Kromě tohoto je v ceně ročního poplatku zahrnuté nadstandardní cestovní pojištění Travel Basic s pojistným limitem do 2,5 mil. Kč.

Zde se však výhody nekončí – držitel karty automaticky získává členství v MasterCard ELITE programu a navíc může bezplatně využívat nedávno otevřený salonek MasterCard Lounge, který se nachází na pražském letišti v Terminálu 1.

Na váš let tak můžete čekat v pohodlí salonku, kde je připraveno občerstvení, relaxační zóna, přístup na internet a sprchy. Kromě toho držitelé této kreditní karty mohou využít slevy na parkovné na pražském letišti.