Style karta Raiffeisenbank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

Style karta je nová stylová kreditní karta z nabídky Raiffeisenbank. Kromě pohodlného platebního nástroje, se kterým můžete využívat peníze banky do výše schváleného úvěrového limitu, získáte i množství doplňkových služeb, například pojištění v ceně kreditní karty, slevy u obchodníků a podobně. Jaké má Style karta parametry?

Style karta od Raiffeisenbank se poskytuje s úvěrovým limitem od 10 000 Kč, maximálně do 300 000 Kč. Peníze banky zdarma (bez úroku) můžete využívat až 50 dní, což je maximální délka bezúročného období. Po skončení bezúročného období je dlužná částka úročena sazbou od 1,42 % měsíčně pro bezhotovostní platby a 1,88 % měsíčně pro výběry v hotovosti.

Mezi další kreditní karty od Raiffeisenbank patří také:

Jaké jsou výhody Style karty?

Výhody Style karty od Raiffeisenbank

Style karta Vám vrátí až 2% z každé bezhotovostní platby zpět – v případě, že v daném měsíci uskutečníte kreditní kartou bezhotovostní platby v objemu 10 000 Kč a více, získáte až 2 % zpět. Pokud budou transakce v nižším objemu, získáte prémii ve výši 1 % zpět na váš kartový účet. Měsíčně můžete tímto způsobem vydělat až 500 Kč (ročně maximálně 12 000 Kč). Vydělané prémie připisuje Raiffeisenbank na kartu následující kalendářní měsíc.

Slevy až do výše 30% u partnerů programu Sphere Card – využijte exkluzivní slevy v tisících kamenných a internetových obchodů v České a Slovenské republice. Slevy až do výše 30 % můžete využít v oblasti gastronomie, cestování, ubytování, módy, péče o tělo, hobby apod.

Balík pojištění KOMFORT v ceně karty – ochrání kreditní kartu proti zneužití, získáte i zajímavé pojistné služby navíc — například pojištění prodloužené záruky (prodlouží zákonnou záruční lhůtu o další rok na vybrané spotřebiče a elektroniku), pojištění zboží zakoupeného kreditní kartou proti poškození nebo krádeži až do 20 dnů od jeho zakoupení, pojištění zneužití karty a pojištění osobních věcí.

Garance nejnižší ceny – s kreditní Style kartou máte garantovanou nejnižší cenu — pokud zjistíte, že zboží, které jste zakoupili touto kartou je u jiného obchodníka za nižší cenu, vrátí se vám rozdíl mezi těmito cenami. Musí se však respektovat určité minimální a maximální výše.

Cestujete pohodlně – s využitím služeb salonku MasterCard LOUNGE na Letišti Václava Havla na Terminálu 1 – k dispozici je zdarma občerstvení, přístup na internet a denní tisk.

Možnost výběru z 3 unikátních designů – kreditní karta je navržena v 3 designech, jeden pro ženy, jeden pro muže a jeden univerzální design.

Podělte se o výhody Style karty se svými blízkými – vydání dodatkových karet je bez poplatku.