Unicredit Bank

Michal Hardyn

Publikováno 10. Dubna 2021

Obsah

Unicredit Bank je členem skupiny Unicredit, která se řadí mezi silné banky s dominantním postavením na trhu ve střední a východní Evropě, ale i na celoevropském bankovním trhu. Díky rozsáhlé sítě zastoupení v 50 zemích po celém světě Unicredit Bank usnadňuje svým klientům mezinárodní obchod a kontakty s jejich obchodními partnery. Jaké finanční produkty nabízí?

Banka 2700 svou činnost směřuje na několik cílových skupin — poskytuje komplexní bankovní služby pro občany (individuální klienty), pro svobodná povolání, pro podnikatele a menší firmy (s ročním obratem do 50 milionů Kč), dále pro větší firmy s ročním obratem nad 50 mil. Kč a pro veřejný sektor a v neposlední řadě významné místo má i private banking.

UniCredit Bank

Unicredit Bank vstoupila na český trh v roce 2007 integrací do té doby samostatně působících bank — HVB Bank a Živnostenské banky. V současnosti je UnicreditBank silnou, významnou a rychle se rozrůstající bankou, která nabízí širokou nabídku produktů jak pro firemní, tak i pro individuální klienty.

Mimořádně silnou pozici si vybudovala v oblasti privátního bankovnictví (v oblasti private bankingu byla dokonce časopisem Euromoney prohlášena za nejlepší banku). Významné postavení si vybudovala i u zákazníků působících v oblasti svobodných podnikání (lékaři, advokáti, notáři, soudci a další), pro které je Unicredit Bank častým partnerem při financování podnikatelských záměrů.

Bance 2700 se velmi dobře daří i v oblasti poskytování kreditních karet, spotřebitelských úvěrů a hypoték.

Unicredit Bank půjčky

Jaké půjčky poskytuje Unicredit Bank 2700?

Presto půjčka — je neúčelový spotřebním úvěrem, který je určen k financování jakýchkoliv potřeb. Poskytuje se od 30 000 Kč maximálně do 500 000 Kč, přičemž úvěr do výše 250 000 Kč získáte i bez spolužadatele.

Banka slibuje na tomto úvěrovém produktu atraktivní úrokovou sazbu od 5,9 % ročně. Výhodou je možnost odložit‘ si splátku až 5 krát během celé doby splatnosti a možnost předčasně splatit celou půjčku, nebo její část, mimořádnou splátkou kdykoliv bez poplatku.

Spotřebitelský úvěr Individual — tento úvěr může mít účelový i neúčelový charakter, podle individuálních potřeb klienta. Peníze z úvěru tak mohou být použity na nákup spotřebního zboží ve vyšší cenové kategorii — například auto, refinancování dříve poskytnutých úvěrů, financování nemovitosti která nesplňuje podmínky pro poskytnutí hypotečního úvěru a podobně. Tento úvěr se poskytuje v rozsahu od 300 000 Kč — 1 000 000 Kč a s dobou splatnosti 1-7 let. Při půjčce do 500 000 Kč je maximální lhůta splatnosti 5 let.

Spotřebitelský úvěr účelový — tento produkt je určen k financování nákupu zboží nebo služeb, koupi družstevního podílu, financování rekonstrukce rodinného domu nebo bytu nebo na refinancování dříve poskytnutých úvěrů z bankovních institucí. Poskytuje se v objemu od 50 000 -300 000 Kč a úvěr je možné čerpat na základě předložení faktury v bance za zboží nebo službu podle účelu použití. Splátky si můžete rozložit na období od 1-5 let (u úvěru do 100 000 Kč je maximální lhůta splatnosti 4 roky).

Studentská půjčka — poskytuje se na financování studijních potřeb studentů denní formy vysokých škol, vyšších odborných a jazykových škol ve věku od 18-30 let. Studentská půjčka z Unicredit bank se poskytuje od 50 000 -150 000 Kč na období od 1-10 let. Výhodou je možnost odložit si splátky jistiny až do ukončení studia. Během studia tak splácíte jen splátku úroků.

Kontokorentní úvěr — Unicredit Bank poskytuje možnost jít na běžném účtu do mínusu až do výše 150 000 Kč. S kontokorentním úvěrem budete mít finanční rezervu na účtu stále k dispozici a úroky platíte jen ze skutečně čerpané částky a jen za dny, kdy došlo k čerpání úvěru.

Kreditní karty — Unicredit Bank má ve svém portfoliu bohatou nabídku kreditních karet, které se poskytují s vysokým úvěrovým limitem a bezúročným obdobím až 45 dní. V nabídce se nacházejí různé karty — například taková která spoří na penzi (Visa AXA CLUB), karta MC Miles & More karta vás zase odmění mílemi (za které získáte bonusové nebo zdarma letenky) a s kartou MasterCard AGIP máte možnost získat pohonné hmoty levněji.