Air Bank pobočky a otevírací doba – Air Bank Plzeň

Adéla Ozomová

Publikováno 10. Října 2023

Obsah

Air Bank, jako 3030 banka, působí na českém trhu od roku 2011. V současné době poskytuje bankovní služby přibližně milionu klientů. Air Bank Plzeň se stejně jako ostatní pobočky v České republice snaží o co nejférovější přístup ke svým klientům. Nabídka finančních produktů je přehledná, jednoduchá a banka dodržuje zásady slušného chování vůči svým klientům. Air Bank Plzeň má dvě pobočky. Jaké služby nabízí banka svým zákazníkům, kde najít Air Bank pobočky a kdy mají otevřeno?

Air Bank pobočky: AirBank Plzeň náměstí Republiky a Americká

Air Bank Plzeň Americká je jednou ze dvou Air Bank poboček, které lze v Plzni osobně navštívit. Air Bank pobočka se nachází v centru města v blízkosti vlakového nádraží v dolní části ulice Americká kousek od mostu přes řeku Radbuza. AirBank Plzeň náměstí Republiky je druhou z Air Bank poboček. AirBank Plzeň náměstí Republiky se nachází v centru města na náměstí Republiky na křižovatce s ulicí Dřevěná. Bankomaty Air Bank i Air Bank vkladomaty jsou na obou dvou pobočkách. Jeden vkladomat Air Bank je přístupný z ulice, druhý je uvnitř pobočky Air Bank Plzeň.

1 Air Bank Plzeň Americká

Air Bank pobočka se nachází na adrese Americká 56, 301 00 Plzeň. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, možnost vstupu se psem a malými dětmi a nabídku občerstvení například ve formě kávy. Interiér Air Bank pobočky Americká je řešený neformálně, avšak stylově. Pracovníci Air Bank Plzeň dodržují zásady slušného chování a jsou empatičtí. Další důležité prvky týkající se této Air Bank pobočky jsou:

 • Air Bank otevírací doba: Po–Pá: 8:00–18:00, So–Ne: zavřeno
 • Air Bank bankomat: Ano
 • Vkladomat Air Bank: Ano
2 Air Bank Plzeň náměstí Republiky

Tato pobočka Air Bank, 3030 banky, se nachází na adrese náměstí Republiky 11, č.p. 104, 301 00 Plzeň. Air Bank Plzeň na náměstí Republiky má bezbariérový přístup, možnost vstupu se psem a malými dětmi a nabídku kávy. Interiér Air Bank pobočky náměstí Republiky je taktéž řešen neformálně a moderně. Další důležité prvky týkající se Air Bank pobočky jsou:

 • Air Bank otevírací doba: Po–Pá: 8:00–18:00, So: 9:00–13:00, Ne: zavřeno
 • Air Bank bankomat: Ano
 • Air Bank vkladomat: Ano

Pokud by chtěl někdo využít služeb konkurence, v Plzni je například jedna UniCredit Bank pobočka a 2 bankomaty. UniCredit Bank pobočka je na ulici náměstí Republiky.

Air Bank bankomaty v Plzni

Další Air Bank bankomaty v Plzni lze najít například na těchto adresách:

 • Rokycanská 1424/128
 • Husova 2713/60
 • Náměstí Generála Píky 2703/27
 • U letiště 2/1074
 • Lochotínská 1108/18
 • Rokycanská 2656/2
 • Písecká 972/1
 • Americká 489/33
 • Alej svobody 80
 • Masarykova 75
 • Sukova 23
 • Univerzitní 2732/8
 • Anglické nábřeží 1

Bankomatů Air Bank v Plzni je mnohem více, přehledná mapa Air Bank poboček a bankomatů Air Bank je na webové stránce banky.

Air Bank vkladomaty Plzeň

Air Bank Plzeň disponuje pouze dvěma Air Bank vkladomaty, které se nacházejí na pobočkách. Adresy vkladomatů Air Bank jsou:

 • Náměstí Republiky 11, č. p. 104
 • Americká 56

Air Bank vkladomat na Americké se nachází uvnitř pobočky. Vkladomat Air Bank pobočky na náměstí Republiky se nachází zvenku a je dostupný kdykoliv.

Air Bank a poskytované služby

Společnost Air Bank nabízí několik zajímavých produktů, které bývají expertně hodnocené velmi pozitivně. Běžný účet bez poplatků, účet pro děti, účet pro mladé, spořící účet s rozumným úrokem, hypotéku, kontokorent a jeden z nejlepších spotřebitelských úvěrů jsou bezpochybným důkazem velké oblíbenosti této banky. Kompletní nabídka služeb, produktů, ale i Air Bank otevírací doba poboček a mnoho dalšího je k dispozici na stránce banky airbank.cz.

Běžný účet

U Air bank si mohou klienti sjednat pouze jeden typ běžného účtu, který však umí vše co většina lidí potřebuje. Vedení běžného účtu je zdarma a bez podmínek. Z účtu může jeho majitel posílat nebo na něj přijímat všechny možné formy plateb, tedy například okamžitý převod peněz z účtu na účet, trvalé příkazy, SEPA platby, inkasa a SIPO. Air Bank svým klientům poskytuje dvě debetní platební karty. Kreditní karta zdarma není v současné době v nabídce. K běžnému účtu si lze zřídit klientsky velmi přívětivé internetové bankovnictví a mobilní aplikaci My Air.

Díky Odměnám, které si stačí zapnout v mobilní aplikaci My Air, může klient ušetřit až 4.100 Kč za rok. V mobilní aplikaci má klient vše pod dohledem. Není nutné chodit na Air Bank pobočku nebo se přihlašovat za pomoci počítače či notebooku. Běžný účet Air Bank navíc poskytuje okamžité platby, které jsou na straně příjemce do několika sekund.

Založení a vedení účtu je zdarma

Nabídka běžného účtu pro děti do 14 let

Přehledná mobilní aplikace a internetové bankovnictví

Rychlý převod peněz z účtu na účet

Kreditní karta zdarma není v nabídce

Zpoplatněný výběr z cizích bankomatů

Air Bank půjčka bez účtu

U banky si lze zřídit Air Bank půjčku bez účtu pohodlně online nebo na Air Bank pobočce. Klienti si mohou půjčit od 5.000 Kč až do 1.200.000 Kč s úrokem od 4,9 % p.a. Air Bank předčasné splacení úvěru je zcela zdarma stejně jako poskytnutí a vedení Air Bank půjčky. Navýšení nebo snížení měsíční splátky je také zdarma. Příjemným bonusem jsou dva měsíce splátkových prázdnin, kdy si klient může splátky každoročně o dva měsíce posunout. Air Bank nabízí možnost pojistit si Air Bank půjčku pro ztrátu schopnosti splácet.

Možnost splátkových prázdnin

Air Bank předčasné splacení úvěru, sjednání a vedení je zdarma

Žádné skryté poplatky

Převedení půjčky od jiného poskytovatele

Air Bank půjčka zkušenosti

Air Bank půjčka zkušenosti klientů jsou vesměs velmi pozitivní. Většina lidí si pochvaluje příjemnou obsluhu a zajímavý interiér Air Bank poboček. Produkty, které nabízí banka, jsou představovány v přehledné a jednoduché formě, tudíž je poměrně jednoduché se v nich zorientovat. Air Bank půjčka zkušenosti lze ověřit dle Indexu odpovědného úvěrování, které sestavuje organizace Člověk v tísni. Air Bank se opakovaně umisťuje na předních příčkách.

Hypotéka

Air Bank poskytuje hypotéky nově téměř na vše. Klienti mohou hypotéku od Air Bank vyčerpat celou, ale i postupně. Hypotéku je možné sjednat na koupi bytu, domu, stavebního pozemku, hodí se pro rekonstrukci či opravu, pro stavbu nového domu atd. O převod hypotéky lze požádat z pohodlí domova.

Klienti mohou měnit výši splátek kdykoli potřebují nebo fajn půjčku bezplatně doplatit. Před získáním hypotéky je nutné doložit dokumenty, následně banka vytvoří smluvní dokumenty a domluví s expertem na hypotéky způsob podpisu. Pokud má klient nějaké peníze navíc, může je vložit do Chytré rezervy, která snižuje částku, ze které je placen úrok.

Investice a spoření

Ti, kteří nechtějí, aby kvůli inflaci jejich úspory postupně ztrácely na hodnotě, mají možnost vybírat z těchto možností spoření a investic:

 • Spořicí účet je snadná cesta, jak si vytvořit do života rezervu.
 • Doplňkové penzijní spoření ocení každý, kdo se nechce strachovat o své stáří.
 • Podílové fondy nabízejí široké možnosti investování. Do čeho, jak dlouho a s jakým výnosem a rizikem si klient zvolí sám.
 • Investice Portu je moderní způsob investování. Portu sestavuje portfolio na míru.
 • Zonky Rentiér umožňuje vydělávat peníze na fajn půjčkách tak, jako banka.

Air Bank kontakt

Air Bank je moderní a proto přizpůsobila i Air Bank kontakt nejnovějším trendům. Pokud chce klient vznést dotaz nebo zjistit důležité informace o produktech, může využít Air Bank kontakt u virtuální asistentky Anety. Jedná se o chatbota. Kdo raději telefonuje, může využít Air Bank telefonní číslo +420 515 202 202. I zde však zvedne telefon virtuální asistentka a podle tématu dotazu přesměruje volajícího na operátora.

Air Bank telefonní číslo pro zablokování platební karty je +420 547 134 134. E-mailová adresa je info@airbank.cz. Sídlo společnosti Air Bank se nachází na adrese Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6. Brněnské kanceláře jsou na adrese Air Bank a.s. – Titanium, vchod C. Nové sady 996/25, 602 00 Brno.

Air Bank kód banky

Kódy bank jsou čtyřmístná čísla sloužící k jednoznačné identifikaci banky. Banky v ČR, spořitelny i úvěrní družstva mají svůj unikátní kód. Air Bank kód banky je 3030. Kód banky se odděluje lomítkem a je na konci, za identifikátorem účtu klienta. Kódy bank se používají pro vnitrostátní účely.