Air Bank Plzeň pobočky a otevírací doba

Karolína Vondrová

Publikováno 02. Ledna 2022

Obsah

Air Bank působí na českém trhu od roku 2011. V současné době poskytuje bankovní služby asi 850 tisícům klientů. Plzeň Air Bank se stejně jako ostatní pobočky snaží o co nejférovější přístup ke svým klientům. Nabídka produktů je přehledná a jednoduchá. Air Bank má v Plzni dvě pobočky. Jaké služby nabízí svým zákazníkům, kde tyto pobočky najít a kdy mají otevřeno?

Air Bank Plzeň Americká a Air Bank Plzeň náměstí Republiky

Air Bank Plzeň Americká je jednou ze dvou poboček této banky, které lze v Plzni osobně navštívit. Pobočka se nachází v centru města v blízkosti vlakového nádraží v dolní části ulice Americká kousek od mostu přes řeku. Air Bank Plzeň náměstí Republiky je druhou ze dvou poboček této banky. Pobočka se nachází v centru města na náměstí Republiky a rohu ulice Dřevěná. Bankomaty nabízející výběr a vklad jsou na obou pobočkách přístupné přímo z ulice.

1 Air Bank Americká Plzeň

Tato pobočka Air Bank se nachází na adrese Americká 56, 301 00 Plzeň. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, možnost vstupu se psem a malými dětmi a nabídku občerstvení například ve formě kávy. Interiér pobočky Air Bank Americká Plzeň je řešen neformálně avšak stylově. Další důležité prvky týkající se této pobočky jsou:

 • Air Bank Plzeň otevírací doba: Po-Pá: 8:00 – 18:00, So-Ne: zavřeno
 • Air Bank bankomaty Plzeň: Ano
 • Air Bank Plzeň vkladomat: Ano
2 Air Bank náměstí Republiky Plzeň

Tato pobočka Air Bank se nachází na adrese náměstí Republiky 11, č.p. 104, 301 00 Plzeň. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, možnost vstupu se psem a malými dětmi a nabídku občerstvení například ve formě kávy. Interiér pobočky Air Bank náměstí Republiky Plzeň je taktéž řešen neformálně a stylově. Další důležité prvky týkající se této pobočky jsou:

 • Air Bank Plzeň otevírací doba: Po-Pá: 8:00 – 18:00, So: 9:00 – 13:00, Ne: zavřeno
 • Air Bank bankomaty Plzeň: Ano
 • Air Bank Plzeň vkladomat: Ano

Bankomaty Air Bank Plzeň

Další bankomaty Air Bank Plzeň, které ovšem nenabízejí možnost vkladu, lze najít na adrese:

 • Rokycanská 1424/128
 • Husova 2713/60
 • Náměstí Generála Píky 2703/27
 • U letiště 1074/2
 • Lochotínská 1108/18
 • Rokycanská 2656/2
 • Písecká 972/1
 • Americká 489/33

Plzeň Air Bank a poskytované služby

Air Bank nabízí několik zajímavých produktů, které bývají expertně hodnocené velmi pozitivně. Běžný účet bez poplatků, spořící účet s rozumným úrokem a jeden z nejlepších spotřebitelských úvěrů jsou bezpochybným důkazem velké oblíbenosti této banky.

Běžný účet

U Air bank si klienti mohou zřidit pouze jeden typ běžného účtu, který však umí vše co většina lidí potřebuje. Vedení běžného účtu je zdarma a bez podmínek. Z účtu může jeho majitel posílat nebo na něj přijímat všechny možné formy plateb, tedy například okamžitý převod peněz z účtu na účet, trvalé příkazy, SEPA platby, inkasa a SIPO. Air Bank svým klientům poskytuje dvě debetní platební karty. Kreditní karta zdarma není v současné době v nabídce. K běžnému účtu si lze zřídit klientsky velmi přívětivé internetové bankovnictví.

Založení a vedení účtu zdarma

Nabídka běžného účtu pro děti od 10 let

Přehledná mobilní aplikace a internetové bankovnictví

Rychlý převod peněz z účtu na účet

Kreditní karta zdarma není v nabídce

Zpoplatněný výběr z cizích bankomatů

Půjčka

Půjčku od Air Bank si lze zřídit pohodlně online pomocí mobilu. Klienti si mohou půjčit od 5 000 Kč až do 900 000 Kč s úrokem od 3,9 % p.a. Air Bank předčasné splacení úvěru je zcela zdarma stejně jako poskytnutí a vedení úvěru. Navýšnení nebo snížení měsíční splátky je tektéž zdarma. Příjemným bonusem jsou dva měsíce splátkových prázdnin, kdy si klient může splátky každoročně o dva měsíce posunout. AirBank nabízí možnost pojistit si půjčku pro ztrátu schopnosti splácet.

Možnost splátkových prázdnin

Air Bank předčasné splacení úvěru, sjednání a vedení zdarma

Převedení půjčky od jiného poskytovatele

Air Bank půjčka zkušenosti klientů jsou vesměs velmi pozitivní. Většina lidí si pochvaluje příjemnou obsluhu a zajímavý interiér poboček. Produkty, které tato banka nabízí jsou představovány v přehledné a jednoduché formě, tudíž je poměrně jednoduché se v nich zorientovat. Air Bank půjčka zkušenosti lze ověřit dle Indexu odpovědného úvěrování, které sestavuje organizace Člověk v tísni. Air Bank se opakovaně umisťuje na předních příčkách.

Hypotéka

Air Bank poskytuje hypotéky pouze na nákup zkolaudovaného domu nebo bytu a pozemku, který s touto nemovitostí souvisí. O převod hypotéky lze požádat z pohodlí domova. Klienti mohou měnit výši splátek kdykoli potřebují nebo půjčku bezplatně doplatit. Před získáním hypotéky je nutné doložit kromě standartních dokumentů i pojištění nemovitosti. Pokud má klient nějaké peníze navíc, může je vložit do Chytré rezervy, která snižuje částku, ze které je placen úrok.

Investice a spoření

Ti, kteří nechtějí, aby kvůli inflaci jejich úspory postupně ztrácely na hodnotě, mají možnost vybírat z těchto možností spoření a investic:

 • Spořící účet je snadná cesta jak si vytvořit do života rezervu.
 • Doplňkové penzijní spoření ocení každý, kdo se nechce strachovat o své stáří.
 • Podílové fondy nabízejí široké možnosti investování. Do čeho, jak dlouho a s jakým výnosem a rizikem si klient zvolí sám.
 • Investice Portu je moderní způsob investování. Portu sestavuje portfolio na míru.
 • Zonky Rentiér umožňuje vydělávat na půjčkách jako banka.

Air Bank kód

Kódy bank jsou čtyřmístná čísla sloužící k jednoznačné identifikaci banky. Banky v ČR, spořitelny i úvěrní družstva mají svůj unikátní kód. Air Bank kód je 3030. Kód banky se odděluje lomítkem a je na konci, za identifikátorem účtu klienta. Kódy bank se používají pro vnitrostátní účely.