Nebankovní půjčka ViaSMS: Via SMS půjčka

Adéla Ozomová

Publikováno 25. Listopadu 2022

Obsah

Společnost ViaSMS není na českém trhu žádným nováčkem. ViaSMS začala poskytovat první krátkodobé půjčky online v lednu roku 2011. Je Via SMS půjčka výhodná? Působení společnosti ViaSMS není omezeno pouze na území České republiky. Via SMS, s.r.o. je nadnárodní společnost, která má pobočky ve více zemích evropské unie i mimo ni. Například v Lotyšsku, Rumunsku, Španělsku, Polsku, ve Švédsku, Moldavsku a ve Vietnamu.

Parametry ViaSMS půjčky

Společnost ViaSMS se zaměřuje na poskytování rychlých a krátkodobých půjček online se splatností 30 dní prostřednictvím webové stránky viasms.cz nebo pomocí mobilního telefonu (odtud název SMS půjčka). SMS půjčka ViaSMS nabízí možnost úhrady minimální měsíční splátky, pokud klient není schopný splatit částku půjčky do výplaty. Služby společnosti ViaSMS využívají lidé, kterým chybí menší částka před výplatou. Via SMS půjčka má významné postavení na trhu rychlých půjček do výplaty.

Nebankovní půjčka Via SMS půjčka je prezentována jako flexibilní úvěr bez nutnosti zástavy a ručitele. Klienti si mohou půjčit od 1.000 Kč do 60.000 Kč. Via SMS půjčka nabízí 100% slevu na úroku pro nové klienty. Sleva trvá prvních 30 dní trvání krátkodobé půjčky a uplatní se automaticky, pokud klient nemá aktivní flexibilní Via SMS půjčku. Potenciálním klientům mohou napovědět internetové Via SMS recenze, které podobně jako ostatní nebankovní půjčky recenze, uvádí zkušenosti klientů s konkrétními úvěrovými produkty a poskytovateli půjček do výplaty.

Sjednání krátkodobé půjčky: Via SMS půjčka online

Sjednání krátkodobé půjčky ViaSMS probíhá přes webovou stránku společnosti ViaSMS na www.viasms.cz. Klient zadá požadovanou částku a postupuje dle jednoduchých instrukcí na webu viasms.cz. ViaSMS půjčka online může být na klientovo účtu již za 15 minut. Žádá-li klient o SMS půjčku ViaSMS poprvé, je potřeba, aby provedl nejdříve registraci. U registrace klient zadá osobní údaje, dojde k ověření telefonního čísla a bankovního účtu.

Krátkodobá půjčka online Via SMS půjčka požaduje od klientů občanský průkaz či jiný doklad totožnosti, bankovní účet vedený na jméno žadatele SMS půjčky a potvrzení o příjmu. Aby byla Via SMS půjčka co možná nejrychleji na bankovním účtu klienta, společnost ViaSMS využívá následující banky: Česká spořitelna, Komerční banka, Fio banka a MONETA Money Bank.

Via SMS recenze půjčky uvádí informace a zkušenosti o splácení ViaSMS půjčky. Klient může každý měsíc uhradit alespoň minimální částku. Také může splatit kdykoliv vyšší částku nebo celou Via SMS půjčku. Čím více klient splatí, tím více si bude moci půjčit u druhé a další Via SMS půjčky. Jestliže však klient nezaplatí Via SMS půjčku do výplaty včas, je povinen uhradit smluvní poplatek 0,1 % z dlužné částky za každý den prodlení a paušální poplatek až 500 Kč za jeden týden.

Podobné nebankovní půjčky online: SMS půjčky

Na trhu nebankovních půjček online jsou podobné SMS půjčky, jakou je i Via SMS půjčka. Každá nebankovní půjčka má své výhody, nevýhody a ne všechny krátkodobé půjčky vyhovují všem klientům. První příklad nebankovní půjčky je SIM půjčka, která nabízí možnost půjčení peněz od 2.000 Kč do 20.000 Kč. Sjednání SIM půjčky probíhá přes online formulář, do kterého klient zadá požadovanou částku a dobu splatnosti. Společnosti SIM půjčka s.r.o. následně kontaktuje klienta, posoudí žádost o úvěr a v případě schválení půjčky online, budou peníze poslány na účet klienta.

Další krátkodobou půjčkou online je Tesco půjčka od společnosti TESCO, jež provozuje supermarkety a hypermarkety v několika zemích světa. Tesco půjčka nabízí možnost půjčení maximální částky 250.000 Kč, minimální částka půjčky online je 10.000 Kč. Tesco půjčka nabízí klientům, stejně jako Via SMS půjčka, možnost platit každý měsíc alespoň minimální splátku. Klient dostane úvěrovou kartu Tesco, ze které může čerpat peníze opakovaně bez nutnosti sepisovat novou smlouvu.

Jednou ze zajímavých nebankovních půjček online je Ferratum půjčka od společnosti Ferratum Bank. Společnost Ferratum má v nabídce hned dva typy půjček: první je Půjčka na 30 dní a druhou je Ferratum Credit. Ferratum Bank půjčuje od 2.500 Kč do 80.000 Kč. Klient si může sám vybrat, zda Ferratum půjčku splatí jednorázově (často s nulovým úrokem), anebo bude splácet pravidelně v měsíčních intervalech.

Nebankovních půjček online je na úvěrovém trhu celá řada. Může se jednat o půjčky pro cizince, půjčky bez zástavy, krátkodobé půjčky bez registru apod. Klienti se mohou o konkrétních poskytovatelích dozvědět více cenných informací v internetových diskuzích. Nebankovní půjčky recenze mohou odhalit skutečnosti, na které je potřeba se připravit ještě před sjednáním úvěrové smlouvy.