Unicredit Bank Hypotéka Flexi

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

V bohaté nabídce hypotečních úvěrů Unicredit Bank zaujme takzvaná Hypotéka Flexi. Výjimečnost tohoto produktu je dána tím, že se vám přizpůsobí i během splácení. Jaké jsou její další parametry?

Díky hypotéce Flexi můžete uskutečnit mimořádnou splátku až 4krát ročně, přičemž výše mimořádné splátky není omezena. Tímto způsobem můžete hypoteční úvěr splatit i o několik let dříve a ušetřit tak desetitisíce korun na úrocích, a to i v případě fixace úrokové sazby.

Parametry Hypotéky Flexi – Unicredit Bank

Hypotéku Flexi poskytuje Unicredit bank ve výši od 200 000 Kč, přičemž maximální objem úvěru bude záviset od hodnoty nemovitosti. Banka poskytne finanční prostředky až do 100% odhadní hodnoty nemovitosti.

Úvěr je třeba zajistit nemovitostí určenou k bydlení, která se nachází na území ČR, přičemž hypotéku Flexi lze zajistit i stavěnou nebo kupovanou nemovitostí.

Hypotéka je účelovým úvěrem, který můžete použít na koupi nemovitosti v osobním vlastnictví (bytu nebo rodinného domu včetně příslušenství — pozemku, garáže, bazénu nebo sklepu), družstevního bytu, na výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti.

Úvěr lze čerpat 12 měsíců (v případě postupného čerpání až 24 měsíců). Během fáze čerpání budete splácet bance pouze úroky a až následující měsíc po úplném vyčerpání začnete splácet i jistinu formou pravidelné anuitní splátky.