Unicredit Bank Hypotéka Flexi

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

V bohaté nabídce hypotečních úvěrů Unicredit Bank zaujme takzvaná Hypotéka Flexi. Výjimečnost tohoto produktu je dána tím, že se vám přizpůsobí i během splácení. Jaké jsou její další parametry?

Díky hypotéce Flexi můžete uskutečnit mimořádnou splátku až 4krát ročně, přičemž výše mimořádné splátky není omezena. Tímto způsobem můžete hypoteční úvěr splatit i o několik let dříve a ušetřit tak desetitisíce korun na úrocích, a to i v případě fixace úrokové sazby.

Parametry Hypotéky Flexi – Unicredit Bank

Hypotéku Flexi poskytuje Unicredit Bank ve výši od 200 000 Kč, přičemž maximální objem úvěru bude záviset od hodnoty nemovitosti. 2700 banka poskytne finanční prostředky až do 100% odhadní hodnoty nemovitosti.

Úvěr je třeba zajistit nemovitostí určenou k bydlení, která se nachází na území ČR, přičemž hypotéku Flexi lze zajistit i stavěnou nebo kupovanou nemovitostí.

Hypotéka je účelovým úvěrem, který můžete použít na koupi nemovitosti v osobním vlastnictví (bytu nebo rodinného domu včetně příslušenství — pozemku, garáže, bazénu nebo sklepu), družstevního bytu, na výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti.

Úvěr lze čerpat 12 měsíců (v případě postupného čerpání až 24 měsíců). Během fáze čerpání budete splácet 2700 bance (kód banky UniCredit Bank) pouze úroky a až následující měsíc po úplném vyčerpání začnete splácet i jistinu formou pravidelné anuitní splátky.