Kreditní karta Sberbank VISA Classic

Michal Hardyn

Publikováno 05. Dubna 2021

Obsah

Sberbank má v nabídce dosud pouze jednu kreditní kartu VISA Classic. Jedná se o mezinárodní embosovanou kreditní kartu s širokými možnostmi použití jak v elektronickém prostředí, tak i v mechanickém — kartou je tedy možné platit i v obchodech vybavených mechanickým snímačem — imprinterem.

Kreditní karta Visa Classic Vám poskytne neustále dostupnou finanční rezervu s úvěrem až do 150 000 Kč. Standardně však výše schváleného úvěrového limitu závisí na výši měsíčního příjmu žadatele a Sberbank poskytuje úvěrový limit do dvojnásobku měsíčního příjmu klienta.

Parametry kreditní karty Sberbank

Peníze banky můžete využívat bezúročně až 45 dnů, což je maximální délka bezúročného období. Po skončení tohoto období je dlužná částka úročena atraktivní sazbou 19,1 % p.a., což je aktuálně jedna z nejnižších úrokových sazeb na trhu.

Kreditní karta VISA Classic umožňuje kromě přístupu k úvěru i všechny běžné bankovní transakce — tedy například výběry v hotovosti z bankomatů (s výhodnějšími poplatky za výběr z bankomatů vlastní banky), bezhotovostní platby kartou za nákup zboží a služeb na obchodních místech jsou bez poplatku a taktéž i výběr hotovosti přímo u obchodníků nebo na pobočkách bank a směnáren.

S kreditní kartou je možné rezervovat hotel, zaplatit levnou letenku nebo půjčit si auto, koupit povinné ručení — zkrátka můžete ji použít i na nákup jakéhokoli zboží na českých i čínských e-shopech.