MasterCard Agip kreditní karta

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

MasterCard Agip je mezinárodní kreditní karta z nabídky Unicredit bank. MasterCard Agip spojuje výhody klasické kreditní karty a zapojení do věrnostního programu you&eni. Unicredit bank vydává kartu s úvěrovým limitem od 10 000 Kč do 250 000 Kč, podle bonity žadatele, přičemž standardně ji vydává s předschváleným limitem ve výši 20 000 Kč, bez nutnosti dokladovat příjem. Jaké jsou parametry kreditní karty MasterCard Agip?

Stejně jako v případě ostatních kreditních karet z nabídky této banky, i při používaní této kreditky můžete využívat peníze bezúročně až 45 dnů (bezúročné období platí pouze pro bezhotovostní transakce a ne pro výběr z bankomatu v zahraničí ani ČR).

MasterCard ELITE program

Každý držitel karty se automaticky stává členem MasterCard ELITE programu, který přináší držitelům prestižních karet MasterCard množství benefitů, odměn a výhodných nabídek.

Jako člen MasterCard ELITE programu můžete například využít bezplatný vstup do salonku MasterCard Lounge na Letišti Praha. Pokud často cestujete, jistě oceníte i cestovní pojištění Travel Basic s pojistným limitem do 1,7 mil Kč, které je již zahrnuto v ceně karty. Unicredit bank CZ vydává kromě hlavní kreditní karty i dvě dodatkové karty pro vaše blízké zcela bez poplatku.

Věrnostní program you&eni

Hlavní výhodou MasterCard Agip je zapojení se do věrnostního programu you&eni. Jak to funguje? Za každou platbu kartou na čerpací stanici Agip nebo u obchodníků kdekoli v ČR nebo v zahraničí, sbíráte body do věrnostního programu you&eni.

Nasbírané body můžete následně využít na zlevněný nákup pohonných hmot o 2 Kč na litr, nebo na zboží a služby z katalogu you&eni. Za každých 1000 Kč zaplacených kreditní kartou na čerpací stanici Agip získáte 150 bodů a za každých 1 000 Kč zaplacených MasterCard Agip u obchodníků kdekoli v ČR a v zahraničí získáte 30 bodů do věrnostního programu.

Kromě toho Unicredit Bank připíše 1 000 bodů jako vstupní bonus při prvním použití hlavní karty a 300 bodů při prvním použití dodatkové karty.