Nejlevnější půjčka na auto kalkulačka

Adéla Ozomová

Publikováno 24. Listopadu 2021

Obsah

Půjčka na auto kalkulačka je nástroj, který vám efektivně pomůže se snazším vybráním vhodné společnosti, u které si zažádáte o půjčku na auto. Společností, u kterých je možné o zmiňovaný finanční produkt zažádat, je v současné době na trhu spousta. Abyste měli jistotu, že si vyberete tu nejlepší, je dobré, abyste si nejen pročetli tento článek a využili půjčku na auto kalkulačka, kromě toho si zároveň pročtěte i uživatelské recenze předchozích klientů.

Půjčka na auto kalkulačka

Aby vám půjčka na auto kalkulačka mohla prozradit požadované podrobnosti, bude od vás nejprve potřebovat hrstku informací. Konkrétně budou stačit informace dvě, tedy:

 1. Kolik peněz si pro pořízení vozu chcete u společnosti zapůjčit.
 2. Jak dlouho máte v plánu peníze splácet.

Po zadání těchto dvou parametrů vám půjčka na auto kalkulačka spočítá, na kolik peněz vás vyjde měsíční splátka. Další informaci, kterou díky využití kalkulačky úvěru na auto získáte, je to, jak vysoká je úroková sazba. V neposlední řadě dá kalkulačka úvěru na auto dohromady RPSN a celkovou peněžní sumu, kterou za auto skrze půjčku vynaložíte.

Nejlevnější půjčka na auto kalkulačka

Nejlevnější půjčka na auto kalkulačka vyhodnocuje jako nejvýhodnější půjčku u bankovní společnosti. Můžete se však potýkat s určitými finančními problémy, kvůli kterým vám žádná banka peníze nepůjčí, proto vám zároveň nejlevnější půjčka na auto kalkulačka přináší informace o nebankovních půjčkách. Jako velmi výhodné bankovní půjčky nejlevnější půjčka na auto kalkulačka vyhodnotila Českou spořitelnu, kde se úrok pohybuje kolem 4 %.

Dále je spotřebitelský úvěr na auto opravdu výhodný u ČSOB nebo například Raiffeisen, u těchto společností je úroková sazba přibližně 5 %. Avšak úrokově nejpřijatelnější bankovní půjčkou je ta od Sberbank. Tato společnost má úrokovou sazbu stanovenou na 2,77 %. Vyhledávaná je i Cetelem půjčka na auto kalkulačka. Na tu se detailněji zaměříme později.

1

ČSOB auto půjčka kalkulačka

Jednou z klientsky nejoblíbenějších auto půjček je ta od ČSOB. Jaké konkrétní možnosti ČSOB auto půjčka kalkulačka nabízí? Půjčit si můžete peněžní obnos od 20 000 Kč do 800 000 Kč. Doba splácení se pro změnu pohybuje v rozmezí od 12 měsíců do 96 měsíců. Vyřídit se dá ČSOB půjčka na auto kompletně online, a to pomocí webového formuláře nacházejícího na stránkách společnosti.

ČSOB auta půjčka kalkulačka dokonce informuje o tom, že společnost nabízí tzv. půjčku na zkoušku, co to obnáší? Pokud se vám půjčku podaří kompletně splatit již během 3 měsíců, společnost vám vrátí všechny úroky, které od vás obdržela. Poslední důležitou věcí, kterou ČSOB auto půjčka kalkulačka prozrazuje, je možnost přizpůsobení splátek. Splátky můžete kdykoliv snížit, či zvýšit, případně je na nějaký čas zcela odložit.

1

Cetelem půjčka na auto kalkulačka

Cetelem půjčka na auto kalkulačka je zastaralé označení pro Hello bank úvěr na auto kalkulačka. To však nic nemění na faktu, že Cetelem půjčka na auto kalkulačka klienty naláká na nízký úrok, který je 3,89 %. Nejčastější je u žadatelů půjčka 200 000, zažádat si však můžete o mnohem více. Minimální částka je 20 000 Kč a maximální částka 1 milion korun.

Úvěr na auto kalkulačka, která se nachází na internetových stránkách společnosti je jednoduchá, a proto skvěle přehledná. K půjče se dá zároveň sjednat ‚pojištění schopnosti splácet‘, díky kterému bude krytá vaše případná platební neschopnost. Kde se dá spotřebitelský úvěr na auto sjednat? Na výběr máte ze tří možností:

 • Online.
 • Na pobočce Hello bank.
 • Ve vybraných autosalonech.

Zažádat si o Cetelem půjčku je tedy pro zákazníka výhodné a snadné, už jenom proto, že je na webových stránkách k dispozici Cetelem půjčka na auto kalkulačka.

3

Era půjčka na auto a spotřebitelský úvěr kalkulačka

Era půjčka na auto je vhodná jak na zcela nový vůz, tak i na ten ojetý. Pokud si máte v plánu pořídit elektromobil, nikoliv auto poháněné klasicky naftou nebo benzínem, nabízí vám spotřebitelský úvěr kalkulačka dokonce výhodnější úrokovou sazbu. Bonus, který Era půjčka na auto obsahuje, je bezplatné ověření původu vozu. Oblíbená je Era půjčka na auto u zákazníku i z toho důvodu, že je možné splátky rozložit až do období 7 let, proto se se splácením nemusíte zbytečně stresovat. Spotřebitelský úvěr kalkulačka od vás bude vyžadovat 4 informace:

 • Cenu vozidla s DPH.
 • Kolik si chcete půjčit peněz.
 • Stáří vozidla, které si budete pořizovat.
 • Jak dlouho máte v plánu splácet.

Díky těmto 4 faktorům vám spotřebitelský úvěr kalkulačka prozradí, jakou bude Era půjčka na auto počítat úrokovou sazbu a na kolik peněz by vás vyšla měsíční splátka.

4

Česká spořitelna půjčka na auto a financování vozu kalkulačka

Peněžní obnos, který je vám Česká spořitelna půjčka na auto schopná poskytnout, je možný od 2000 do 2 500 000 Kč. Úroková sazba je opět velmi přijatelná, a to konkrétně 3,96 %. Aby vám Česká spořitelna půjčka na auto byla uznaná, nemusíte mít u zmiňované bankovní společnosti vytvořený účet. Bez problémů můžete být klientem jiné bankovní instituce.

Výhodou půjčky u České spořitelny je možnost přizpůsobení splátek. Pokud vás ze všech bankovních společností nejvíce zaujala Česká spořitelna půjčka na auto, mohl by vás potěšit fakt, že se na stránkách společnosti opět nachází financování vozu kalkulačka. Co konkrétně vyžaduje financování vozu kalkulačka od České spořitelny?

 • Výši půjčky, kterou vyžadujete.
 • Očekávanou dobu splácení.
 • Váš telefon a e-mailovou adresu.

Spotřebitelský úvěr na auto u nebankovních společností

Výše jsme vám představili několik bankovních společností, detailněji jsme vám například popsali, jak funguje ČSOB půjčka na auto, jaký je však nejvýhodnější spotřebitelský úvěr na auto u nebankovních společností? Webové srovnávače doporučují především společnost Cofidis. Možná je například půjčka 200 000 Kč. Nejvyšší sazba, o kterou si můžete zažádat, je stanovená na 1 milion Kč. Jaká je úroková sazba? Necelá 4 procent.

Další nebankovní společností, která klientům zprostředkovává spotřebitelský úvěr na auto, je Zonky.cz. Částka, kterou si můžete půjčit, je nižší než u Cofidisu, a to 900 000 Kč. Úroková sazba je pro změnu o kousek vyšší, konkrétně 2,99 %. Nalákat by vás mohlo například bezplatné předčasné splacení spotřebitelského úvěru na auto.

Úvěr na auto: srovnání bankovních a nebankovních společností

Úvěr na auto srovnání se zaměřilo na bankovní a nebankovní společnosti. Stejně jako u jiných druhů půjček, i v tomto konkrétním případě vycházejí výhodněji bankovní půjčky. Nabízí totiž nižší úrokovou sazbu i RPSN. Její schválení však podléhá přesně stanovenému postupu, během kterého se například kontroluje platební schopnost žadatele nebo to, jestli je zapsaný v registru dlužníků. V momentě, kdy je všechno tak, jak být má, spotřebitelský úvěr na auto mu je uznán. Pokud není, tak v tomto momentě se vyplatí obrátit na nebankovní společnost, která má podmínky daleko benevolentnější. Lze najít i takovou firmu, která do registru dlužníků nenahlíží a dokonce ani nevyžaduje doložení příjmů. O to rizikovější však celý proces je.

Finanční leasing automobilů

Finanční leasing automobilů je označení pro skutečnost, kdy je automobil během splácení majetkem financující firmy. Na zákazníka vlastnictví vozu přechází až v momentě, kdy se leasing úspěšně ukončí. Zjednodušeně řečeno se jedná o formu pronájmu, při níž postupně automobil splácíte. Jakmile ho splatíte, stanete se jeho majitelem. Jednou z bankovních společností, která nabízí finanční leasing automobilů, je ČSOB. Stejně tak se dá finanční leasing automobilů zařídit u Raiffeisen, Komerční banky či UniCredit Leasing CZ. Další možností je operativní leasing, jaký je v tom rozdíl?

Nejlevnější operativní leasing

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem automobilu. Srovnat finanční leasing automobilů a operativní leasing je zcela jednoduché. Operativní leasing slouží pouze jako pronájem, automobil nesplácíte. Nejlevnější operativní leasing nabízí především společnost Škoda, Hyundai nebo Peugeot. Abyste však měli jistotu, že si sjednáte opravdu ten nejlevnější operativní leasing, je potřebné, abyste porovnali současné nabídky. Detaily jsou k dostání na různých internetových stránkách. Důležité je také to, abyste si promysleli, zda se vám více vyplatí operativní leasing, anebo finanční leasing automobilů. Společnost UniCredit Leasing CZ nabízí klientům operativní i finanční leasing jako formu financování automobilů.