Visa Generali Unicredit bank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

Visa Generali z Unicredit Bank je mezinárodní embosovaná kreditní karta s širokým využitím doma i v zahraničí. Jedná se o platební kartu typu VISA, s kterou můžete pohodlně platit za zboží a služby u obchodníků označených logem VISA, samozřejmostí jsou výběry z bankomatů (pozor na vysoké poplatky za výběry v hotovosti!) včetně telefonických a internetových objednávek. Jaké jsou další výhody?

Unicredit Bank poskytuje kreditní kartu Visa Generali s úvěrovým limitem od 10 000 Kč do 250 000 Kč, přičemž standardně se poskytuje s předschváleným limitem 20 000 Kč, při kterém není třeba dokládat příjem. Jedná se tak o kreditní kartu bez doložení příjmu.

V případě, že máte zájem o vyšší než předschválený limit, bude banka požadovat doložení výše příjmu. Držitel karty může využívat peníze banky bez úroku až 45 dní. Bezúročné období však neplatí pro výběry hotovosti, ale pouze pro bezhotovostní transakce.

Výhody Visa Generali – Unicredit bank

Kromě přístupu k úvěru je hlavní výhodou získání bonusu ve výši 1% z každé platby kartou v ČR a v zahraničí, který bude připsán na vaše životní pojištění Generali. Tento bonus je ročně (zpravidla v únoru) ve výši 1% z každé bezhotovostní transakcí kreditní kartou Visa Generali připsán na Vaše pojištění v Generali.

V případě, že požádáte o vydání kreditní karty s cestovním pojištěním Travel Basic, získáte toto pojištění na první rok zdarma. Za vydání karty si banka neúčtuje žádný poplatek a první rok neplatíte ani žádný poplatek za vedení karty.

Podmínky Visa Generali

Žádost o kreditní kartu u Unicredit Bank může podat osoba bez negativních záznamů v úvěrových registrech. Podmínkou je uzavření smlouvy na některý z produktů pojišťovny Generali:

Žádost o vydání karty si můžete podat na kterékoliv pobočce UCB. Na vybavení budete potřebovat občanský průkaz či pas, v případě cizinců povolení k trvalému pobytu v ČR, číslo smlouvy pojištění uzavřené v Generali pojišťovně a potvrzení o výši příjmu (pokud žádáte o úvěrový limit vyšší než 20 000 Kč).