Visa Gold Raiffeisenbank

Michal Hardyn

Publikováno 05. Dubna 2021

Obsah

Visa Gold je prestižní mezinárodní platební karta z nabídky Raiffeisenbank, která je určena náročným klientům. Karta umožňuje využívat peníze banky do schváleného úvěrového limitu (od 50 000 Kč do 250 000 Kč) až 45 dnů bez poplatku. Jaké jsou její další parametry?

V případě, že se rozhodnete bezúročné období nevyužít na splacení dlužné částky, počítejte s tím, že dlužná částka bude úročena dost vysokým úrokem až 22,68 % ročně (respektive 1,89% / měsíčně). Uvedená úroková sazba platí stejně pro bezhotovostní výběry, tak i pro výběry hotovosti.

Výhody Visa Gold

Výhodou je členství v největším věrnostním programu Sphere VIP, který Vám umožní získání slev u více než 10 000 obchodníků po celé České a Slovenské republice ve výši až 5-50%.

Zdarma ke kreditní kartě Visa Gold získáte základní pojištění zneužití karty (varianta Základ), které se poskytuje s celkovým ročním pojistným limitem až 500 €.

Kromě toho v ceně měsíčního poplatku za vedení karty získáte i cestovní pojištění pro soukromé a pracovní cesty do zahraničí pro držitele karty a rodinné příslušníky. Pojištění je automatické, takže před vycestováním ho není třeba aktivovat. Zahrnuje pojištění úrazu, právní pomoci, zavazadel, pojištění léčebných výloh a repatriaci, pojištění odpovědnosti za škody a samozřejmostí jsou i asistenční služby.