Vodafone kreditní karta Raiffeisenbank

Michal Hardyn

Publikováno 05. Dubna 2021

Obsah

Vodafone kreditní karta je sympatický projekt, který vznikl ze spolupráce Raiffeisenbank a Vodafone. Jedná se o mezinárodní kreditní kartu vydávanou pod značkou MasterCard Standard, která se poskytuje s úvěrovým rámcem od 10 000 Kč až do 200 000 Kč, přičemž při úvěrovém limitu do 50 000 Kč není třeba dokladovat příjem. Jaké jsou parametry kreditní karty Vodafone?

Kromě standardních služeb, jako je možnost platit kartou bezhotovostně bez poplatku, výběrů v hotovosti, přístupu k úvěru a bezúročného období, Vodafone kreditní karta umožňuje víkendové hovory zdarma a co je zajímavější umí sázet stromy.

Výhody kreditní karty Vodafone

Získání volných víkendových hovorů není nic zvlášť obtížného — stačí měsíčně bezhotovostně zaplatit touto kartou u obchodníků v hodnotě 2 000 Kč a následující měsíc můžete o víkendech volat do sítě Vodafone zcela zdarma.

Navíc jejím používáním můžete něco udělat pro přírodu — za první bezhotovostní platbu a za útratu vyšší než 10 000 Kč/měsíc bude za vás ve spolupráci s Agenturou pro ochranu přírody a krajiny ČR vysazen jeden strom. Stromy budou vysázeny v oblastech, kde je to nejvíce zapotřebí, především v CHKO po všech regionech ČR.

Parametry kreditní karty Vodafone

Vodafone kreditní karta Raiffeisenbank vydává kartu bez poplatku, měsíční poplatek za vedení kartového účtu je 45 Kč. Kartu však můžete využívat zdarma (bez měsíčního poplatku), v případě, že v daném měsíci provedete bezhotovostní transakce v objemu minimálně 5 000 Kč.

Výhodou je i nadprůměrně dlouhé bezúročné období, až 60 dní, během kterého můžete využívat peníze banky zcela zdarma a své vlastní finanční prostředky můžete zhodnocovat například na spořicím účtu.

Po skončení bezúročného období bude dlužná částka úročena poměrně vysokou sazbou až 25,08 % ročně. Na druhé straně, banka umožňuje zřízení 100% inkasa dlužné částky, díky kterému vždy automaticky splatíte, co jste kartou utratili a budete mít jistotu, že nikdy nebudete muset platit úroky navíc.