Axa Bank

Michal Hardyn

Publikováno 05. Dubna 2021

Obsah

Axa Bank je relativně novou bankou. Svou činnost zahájila v roce 2010, kdy vstoupila na český bankovní trh se spořicím účtem. V roce 2012 rozšířila bankovní služby o poskytování hypotečních úvěrů —konkrétně hypotéky a refinancování hypotéky. Jaké finanční produkty jsou u Axa bank k dispozici?

Axa bank se zaměřuje na retailový segment — individuální klienty, kterým své produkty poskytuje především prostřednictvím internetu. Její cílovou skupinou jsou hlavně mladí lidé a lidé v aktivním věku, kteří mají přátelský vztah k moderním technologiím. Banka však disponuje i sítí poboček rozmístěných po celé České republice, pro ty, kteří preferují osobní přístup.

Díky tomu, že svým zaměřením je spíše internetová banka, dokáže poskytnout levnější bankovní služby než tradiční kamenné banky.

V Axa Bank Vás nepřekvapí drahé poplatky, spíše naopak, kde se dá, banka poplatky odpouští (například hypotéku poskytuje bez poplatku za vedení úvěrového účtu a hypotéku na refinancování bez poplatku za poskytnutí úvěru a bez měsíčního poplatku).

Cílem této banky v České republice je poskytování kvalitních bankovních služeb, za minimální poplatky a s atraktivními úrokovými sazbami, které jsou charakteristické transparentními podmínkami a jednoduchým používáním.