Bankomat ČSOB Brno, Praha, Olomouc a další

Karolína Vondrová

Publikováno 23. Června 2022

Obsah

Československá obchodní banka patří mezi nejsilnější a nejvýznamnější hráče na českém bankovním trhu. Svým klientům poskytuje širokou nabídku finančních a pojišťovacích služeb prostřednictvím dvou základních obchodních značek — ČSOB a Poštovní spořitelny. Bankomat ČSOB je druhým nejčastějším bankomatem v ČR. Kde se nachází a jaké požadavky umí splnit?

Bankomaty v Praze

V Praze se dá narazit na 141 ČSOB bankomatů. Pokud se tyto bankomaty nenacházejí uvnitř obchodního centra nebo v prostorách pobočky, mají zpravidla otevřeno 24 hodin denně. Téměř kterýkoli bankomat ČSOB Praha nabízí dobíjení mobilních operátorů, možnost výběru pro nevidomé, volbu skladby bankovek, bezkontaktní výběr a samozřejmě možnost využít vkladový bankomat ČSOB.

  • Možnost výběru pro nevidomé
  • Bezkontaktní výběr
  • Dobíjení mobilních operátorů
  • Volba skladby bankovek
  • Vkladový bankomat ČSOB
  • Výběr až 200 000 Kč
  • Otevřeno 24 hodin denně

ČSOB pojišťovna cestovní pojištění nabízí 6 různých druhů pojištění. Cestovní pojištění pro každého, pro rodinu, pro milovníky adrenalinových sportů, pro tuzemsko, celoroční a také psů a koček. Při sjednání prvních čtyř online lze získat 20 % slevu. ČSOB pojišťovna cestovní pojištění je nabízeno ve 3 variantách, které se liší především výší pojistného krytí. Pojištění je možné vyřešit jednoduše online na webových stránkách, telefonicky nebo osobně na pobočkách.

Bankomat ČSOB Brno

V moravské metropoli můžeme najít celkem 46 ČSOB bankomatů. Na webových stránkách banky se dá najít přehledná mapka nebo seznam, který čtenáře přehledně informuje o tom, kterými funkcemi bankomat disponuje. Pokud není bankomat ČSOB Brno otevřen nepřetržitě, nalezneme tu také jeho otevírací dobu. Jako ČSOB vkladový bankomat lze v Brně využít zhruba třetinu těchto bankomatů.

U ČSOB si lze sjednat i různé druhy spoření, jako je spoření s bonusem (zahrnuje i dětský spořící účet ČSOB), stavební spoření, penzijní spoření a také termínované vklady. Dětský spořící účet ČSOB nabízí sazbu 2,5 % p.a. až do 250 000 Kč všem dětem do 18 let, nicméně po splnění určitých podmínek lze dosáhnout i na sazbu 3 % p.a.

Bankomat ČSOB Ostrava

Samozřejmě i v Ostravě lze nalézt několik desítek bankomatů ČSOB. Celkem jich je zde 30. Ani ČSOB vkladový bankomat není až tak složité objevit, klienti této banky jich mají k dispozici 8. Bankomat ČSOB Ostrava se častokrát vyskytuje v prostorách pobočky. Všechny důležité informace o pobočkách včetně možnosti sjednat si soukromou schůzku jsou zveřejněny na webových stránkách banky v sekci „Pobočky a bankomaty“.

Díky ČSOB internetbanking a mobilnímu bankovnictví se dá spoustu úkonů vyřešit snadno a rychle přes počítač či smartphone. Stačí mít připojení k internetu. V ČSOB internetbankingu je možné získat přehled nejen o běžném účtu a tak podobně, ale také o nových produktech, které si lze sjednat snadno a rychle online.

Bankomat ČSOB Olomouc

ČSOB má ve městě Olomouc umístěno celkem 17 bankomatů. Většina z nich se nachází v centru města, nicméně některé z nich se vyskytují i na jeho okraji, většinou uvnitř nákupního centra. Příkladem může být bankomat ČSOB Olomouc v obchodním centru Haná, jehož provozní doba je 06:00 až 22:00.

ČSOB předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr, který slouží osobám, jež usilují o hypotéku, ale nemohou bance poskytnout zástavní právo na nemovitost v níž bydlí. Většinou se tato nemovitost nachází v družstevním vlastnictví. ČSOB předhypoteční úvěr v současné době nenabízí.

ČSOB bankomat Hradec Králové

ČSOB bankomat Hradec Králové můžeme najít téměř kdekoli po celém městě, jelikož tato banka jich zde má umístěno celkem 18. Jeden z těchto bankomatů, který se vyskytuje na pobočce Břetislavova 1622/1, 500 02 Hradec Králové, umí dokonce i přijímat či vydávat mince.

ČSOB Půjčka na cokoliv je klasickým neúčelovým spotřebním úvěrem. Půjčit si lze ve výši od 20 000–800 000 Kč se splatností 1–7 let bez ručitele a bez dalšího zajištění. Výše úrokové sazby bude záviset na objemu úvěru, doby splatnosti, a především na bonitě žadatele. ČSOB Půjčka na cokoli a její minimální sazba je 8,9 % ročně.

Bankomat ČSOB Pardubice

Bankomat ČSOB Pardubice lze nalézt na 11 místech. Pouze dva bankomaty nabízejí i možnost vkladu. Tyto bankomaty se nacházejí na pobočce ČSOB na adrese tř. Míru 63, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí. K bankomatům se dá dostat volně z ulice, tudíž fungují nonstop.