Komerční banka pobočky Ostrava

Adéla Ozomová

Publikováno 03. Února 2022

Obsah

Komerční banka působí na českém trhu od roku 1990. V současné době poskytuje bankovní služby asi 1,6 milionům klientů. Komerční banka Ostrava poskytuje finanční produkty a služby pro občany, podnikatele a malé i velké podniky. Komerční banka 0100 má v Ostravě pět poboček. Jaké služby nabízí svým zákazníkům, kde tyto pobočky najít a jaká je jejich otevírací doba?

Komerční banka pobočka Ostrava

V Ostravě se nachází celkem pět poboček Komerční banky. Dvě pobočky sídlí v samém centru města. Například Komerční banka Ostrava Nádražní se nachází poblíž katedrály Božského Spasitele. Další tři pobočky se nacházejí na okraji města. Komerční banka Ostrava Poruba sídlí naproti Okresnímu soudu v Ostravě.

1 Komerční banka Ostrava Nádražní

Tato pobočka Komerční banky se nachází na adrese Nádražní 1698/12, 702 00. Komerční banka Ostrava Nádražní otevírací doba se může během týdne měnit. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, WiFi a služby pro nedoslýchavé. Další služby, jenž tato pobočka nabízí, jsou hotovostní služby, bezpečnostní schránky, noční trezor, směnárna, přepážky pro cizince, firemní a korporátní centrum.

 • Komerční banka Ostrava Nádražní otevírací doba: Po: 9-12, 13-18; Út-Čt: 9-12, 13-17; Pá: 8-12, 13-15
 • Komerční banka, pobočka, bankomat Ostrava: Ano
 • Komerční banka, pobočka, vkladomat Ostrava: Ano
2 Komerční banka Ostrava 28. října

Tato pobočka Komerční banky se nachází na adrese 28. října 3348/65, 702 00. Klienti oceňují bezbariérový přístup a WiFi. Jedná se o bezhotovostní pobočku.

 • Komerční banka Ostrava 28. října otevírací doba: Po a St: 9-12, 13-17:30; Út: 9-12, 13-17; Čt a Pá: 9-12, 13-16:30
 • KB bankomat: Ano
 • KB vkladomat: Ano
3 Komerční banka Ostrava Poruba

Tato pobočka Komerční banky sídlí na adrese U Soudu 6188/6, 708 00. Komerční banka Ostrava Poruba otevírací doba se může během týdne měnit. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, WiFi a služby pro nedoslýchavé. Další služby, jenž tato pobočka nabízí, jsou hotovostní služby, bezpečnostní schránky, noční trezor a směnárna.

 • Komerční banka Ostrava Poruba otevírací doba: Po: 9-12, 13-18; Út-Čt: 9-12, 13-17; Pá: 8-12, 13-15
 • Komerční banka, pobočka, bankomat Ostrava: Ano
 • Komerční banka, pobočka, vkladomat Ostrava: Ano
4 Komerční banka Ostrava Hrabůvka

Tato pobočka Komerční banky sídlí na adrese Horní 1116/52, 700 30. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, WiFi a služby pro nedoslýchavé. Další služby, jenž tato pobočka nabízí, jsou hotovostní služby, bezpečnostní schránky, noční trezor a směnárna.

 • Komerční banka Ostrava Hrabůvka otevírací doba: Po: 9-12, 13-18; Út-Čt: 9-12, 13-17; Pá: 8-12, 13-15
 • Komerční banka, pobočka, bankomat Ostrava: Ano
 • Komerční banka, pobočka, vkladomat Ostrava: Ano
5 Komerční banka Ostrava Mariánské hory

Komerční banka pobočka Ostrava-Zábřeh se nachází na adrese Výškovická 2637/114, 700 30. Klienti oceňují bezbariérový přístup a Wifi. Jedná se o bezhotovostní pobočku.

 • Komerční banka Ostrava Mariánské hory otevírací doba: Po a St: 9-12, 13-17:30; Út: 9-12, 13-17; Čt a Pá: 9-12, 13-16:30
 • KB bankomat: Ano
 • KB vkladomat: Ano

Komerční banka pobočka Ostrava služby a produkty

Produkty a služby této banky ocení zájemci o rychlé platby, stabilní služby, nebo např. klasickou hypotéku a sadu dalších produktů. Komerční banka 0100 disponuje rozsáhlou sítí kamenných poboček a bankomatů a nabízí tak velmi dobrou dostupnost pro klienty preferující osobní kontakt.

Účty

Komerční banka nabízí bankovní účty jak pro dospělé, tak i pro studenty a děti. V bankovních účtech pro dospělé je rozdíl především v typu debetní karty, vedení účtu i v jiných měnách, poplatcích za výběr z cizích bankomatů v České republice, Evropské unii a v zemích mimo Evropskou unii. Studentský účet G2 je vhodný pro studenty od 15 let, kdežto Balíček Erasmus je určený pro studium v zahraničí. Dětský účet mohou rodiče založit svým dětem po dovršení 6 let.

Jako bonus nabízí KB cestovní pojištění ke kartě. Cestovní pojištění k embosovaným kartám KB je výhodou, kterou banka poskytuje svým klientům při cestách do zahraničí. Lidé často vyhledávají nejlevnější cestovní pojištění, Komerční banka nabízí i jednorázové pojištění s řadou připojištění. Sjednání KB cestovní pojištění ke kartě není nikterak složité, téměř všechny služby se dají sjednat online.

Půjčky

U Komerční banky si klienti mohou pujčit na cokoli, a to až 2 500 000 Kč. Kolik a jak dlouho bude klient splácet (až 8 let) si zvolí sám. Navíc lze půjčku splatit celou kdykoli a bez poplatků. Komerční banka umožňuje sloučit všechny závazky do jednoho díky konsolidaci. Pokud má klient potíže se splácením, splátky si může trvale snížit, nebo odložit až o půl roku. Komerční banka studentská půjčka Gaudeamus pokryje výdaje na školné, studium v zahraničí, vzdělávací kurzy, notebook i mobil.

 • Optimální půjčka (konsolidace půjček, úvěrů, kontokorentů a kreditních karet)
 • Osobní půjčka (bezstarostná půjčka, jež lze sjednat online i na pobočce)
 • Půjčka na udržitelné technologie (fotovoltaické elektrárny, technologie pro hospodaření s vodou a tak dále)
 • Komerční banka studentská půjčka (pokryje výdaje spojené se studiem)

Spoření

Komerční banka nabízí několik druhů spoření od spořících a termínovaných účtů až po penzijní nebo Komerční banka stavební spoření. Klienti mohou vybírat mezi spořícím účtem s bonusovou sazbou nebo investováním do podílových fondů. Doplňkové penzijní spoření má dvě varianty, a to pro dospělé a pro děti. Komerční banka stavební spoření poplatky za uzavření smlouvy jsou 0 Kč.

Hypotéky

Komerční banka nabízí poměrně široké spektrum hypotečních úvěrů. Mezi oblíbené produkty patří třeba klasická hypotéka či tzv. americká hypotéka. Komerční banka přizpůsobí hypotéku životní situaci klienta, ať už potřebuje financovat bydlení zpětně, chce časem hypotéku převést na děti nebo si k bydlení půjčit třeba i na auto.

 • Klasická hypotéka (pouze na účely spojené s bydlením)
 • Americká hypotéka (možnost použít peníze na cokoli)
 • Hypotéka bez nemovitosti (až 3 roky na výběr nemovitosti)
 • Hypotéka 2v1 (kombinace hypotéky a dalších peněz)
 • Refinancování hypotéky (převedení hypotéky z jiné banky do KB)
 • Předhypoteční úvěr (krátkodobý úvěr na koupi, privatizaci, výstavbu či rekonstrukci nemovitosti)
 • Hypotéka na novostavbu od developera (výhodná hypotéka na novostavby)

Všechny KB služby lze sjednat na pobočce Komerční banka pobočka Ostrava-Zábřeh nebo jakékoli jiné pobočce. Komerční banka Jihlava nabízí široké spektrum služeb a produktů, které lze sjednat jak osobně, tak online. Jediná Komerční banka Jihlava se nachází na adrese Palackého 46, 586 01.