EASY karta Raiffeisenbank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

Easy karta je základní kreditní kartou z nabídky Raiffeisenbank. Je určena pro širokou skupinu lidí. Výhodou Easy karty je skutečnost, že vás nebude stát ani korunu, pokud dlužnou částku stihnete uhradit do konce bezúročného období, které je dlouhé maximálně 45 dní. Jaké jsou parametry EASY karty od Raiffeisenbank?

Raiffeisenbank si neúčtuje žádný poplatek za vydání karty a ani žádný měsíční poplatek za vedení. Cenou za nulové poplatky je však vyšší úrok po skončení bezúročného období.

Pro bezhotovostní platby je úroková sazba po skončení bezúročného období až 1,88 % měsíčně a pro výběry hotovosti z bankomatů až 2,5 % měsíčně.

Easy kartu poskytuje Raiffeisen Bank v porovnání s ostatními kreditními kartami s nižším úvěrovým limitem od 10 000 Kč do 100 000 Kč. Karta se vydává ve třech různých designech, pro ženy, pro muže a jedna s univerzálním designem.

Kromě nonstop přístupu k úvěru, který můžete využívat v rámci 45denního bezúročného období zdarma, získá držitel Easy karty slevy až do výše 30 % díky programu Sphere Card, které můžete využít při nákupech zboží a služeb z různých oblastí u obchodníků v České republice a na Slovensku.

Navíc zboží zakoupené kreditní kartou (vybrané domácí spotřebiče a elektronika) získá prodloužení zákonné záruční doby o jeden rok.