Flexibilní Zonky půjčka

Adéla Ozomová

Publikováno 19. Května 2023

Obsah

V dnešní době se velká část populace potýká s neočekávanými výdaji nebo s potřebou rychlého neplánovaného financování. Z těchto důvodů je důležité mít na paměti možnosti fajn půjček, které nabízí moderní finanční trh. Jedním z inovativních a uživatelsky přívětivých řešení je Zonky půjčka zaměřující se na poskytování nebankovních půjček online.

O Zonky.cz a P2P

Zonky.cz je online platforma, která přináší nový pohled na půjčování peněz online a na investování. Jednoduchost, rychlost, bezpečnost a přehlednost – to jsou hlavní přednosti služby Zonky.cz. Pracovní motto a slogan Zonky je „lidé lidem“. Největší výhodou Zonky půjčky je fakt, že se jedná o nebankovní půjčku online, která se nepojí s přísnými podmínkami a kontrolami jako je tomu u tradičních bankovních domů. Díky tomu má mnohem více lidí možnost získat peníze ihned, i když by v bance nejspíše neuspěli. Nejlepší nebankovní půjčky diskuze dokládají, že společnost Zonky je lídrem na trhu nebankovních půjček online.

Zonky půjčka funguje na principu P2P (peer-to-peer) půjčování. P2P znamená, že investoři poskytují finanční prostředky přímo konkrétním (zájemcům) žadatelům o Zonky půjčku online. Takový model financování umožňuje nižší úrokové sazby pro žadatele o půjčky Zonky a zároveň atraktivní výnosy pro investory. Jedinečnost společnosti Zonky tkví v tom, že celý proces půjčení peněz probíhá kompletně online a bez zbytečných formalit nebo skrytých poplatků. Online zprostředkování i sjednání flexibilní půjčky Zonky zajišťuje rychlost, přívětivou dostupnost pro každého, kdo má přístup k internetu, a úsporu času.

Nebankovní půjčka Zonky

Pokud někdo projeví zájem o nebankovní půjčku Zonky, může se jednoduše zaregistrovat na webové stránce zonky.cz. Po dokončení registrace bude mít možnost vyplnit žádost o flexibilní Zonky půjčku. Zonky kalkulačka navíc pomůže přesně vypočítat výši nebankovní půjčky Zonky a splátek podle individuálních představ klienta a podle jeho aktuálních finančních možností.

Nebankovní půjčka Zonky poskytuje půjčení peněz až do výše 1.200.000 Kč s úrokem od 4,99 %. Mimořádné splátky jsou zdarma, doba splácení se dá nastavit na 10 let a v nabídce služeb je i refinancování Zonky půjček. Klientům je k dispozici i pojištění splácení s názvem Zonky záchranná vesta. Ve spolupráci s Maxima pojišťovnou nabízí Zonky záchranná vesta okamžitou pomoc s férovými podmínkami fajn půjčky Zonky.

Zonky půjčky jsou bezúčelové půjčky na cokoliv. Klient si mohou půjčit finance téměř na cokoliv. Díky vysoké maximální částce půjčky Zonky je možné půjčit si i na bydlení, využít peníze jako autopůjčku nebo na vybavení kanceláře při rozjezdu vlastního projektu.

Investování Zonky Rentiér

Zonky nemá v nabídce pouze P2P půjčky online, ale také možnost investování. Zonky Rentiér nabízí investování na pár kliknutí. Investování Zonky Rentiér spočívá v nákupu nízkorizikových půjček tak, jako to dělají bankovní domy. Klient má se Zonky Rentiérem jistotu bezpečí a bez starostí. Investice jsou limitované částkou 10.000 Kč a očekávaný výnos je 5,79 % p.a. Reprezentativní příklady jsou k nahlédnutí na webových stránkách.

Další oblíbené nebankovní půjčky online

Mezi zájemci o půjčení peněz se často ukazují i jiné další nebankovní půjčky online. V porovnání se Zonky půjčkou nemají tak dlouhou dobu splatnosti ani vysokou maximální částku. Jedním z klientsky oblíbených produktů je Via SMS půjčka online. Nový klient má prvních 30 dní bez poplatku a dále splácí podle svých potřeb. Via SMS půjčka nabízí maximálně 60.000 Kč. Dalším finančním produktem je úvěr od společnosti COOL CREDIT. Půjčka od COOL CREDIT umožňuje půjčit si maximálně 20.000 Kč na 30 dní. Jedná se o krátkodobou půjčku online.

Jaká je Zonky půjčka: Zonky recenze klientů

Zonky půjčka si získala uživatele svou transparentností, rychlostí, dostupností a profesionálním přístupem společnosti. Zonky recenze od klientů potvrzují, že Zonky.cz je spolehlivým partnerem, který dokáže vyjít vstříc různorodým potřebám žadatelů a že Zonky půjčka má proklientské podmínky a příjemnou výši úrokové sazby. Klient vždy dopředu ví, jaké jsou podmínky Zonky půjčky, jak je vysoký úrok a kolik zaplatí za půjčku Zonky. S tím dokáže poradit online Zonky kalkulačka.

Zákaznická linka, jež je součástí Zonky kontaktu, je dostupná každý den. Zonky kontakt zajišťuje klientům rychlé a efektivní řešení pro případ dotazů nebo sjednání online půjčky Zonky. Zonky recenze klientů a nejlepší nebankovní půjčky diskuze mluví za vše – klienta společnosti Zonky.cz nepřekvapí žádné skryté poplatky. Kladně hodnocené jsou i televizní reklamy a design webových stránek Zonky.cz

Zonky kontakt

Společnost Zonky je součástí Air Bank, přesto má Zonky.cz svůj vlastní Zonky kontakt. Zákaznická linka je dostupná každý pracovní den od 8 do 20 hodin a o víkendu a svátcích od 9 do 18 hodin na telefonu 800 449 999. Pracovní motto přeci zní „lidé lidem“ a klient se může na Zonky.cz obracet každý den s dotazy. Zonky kontakt pro e-maily je nutné směrovat na adresu info@zonky.cz. Společnost Zonky je k dohledání na sociálních sítích Instagram, Facebook, Twitter, má kanál na YouTube a LinkedIn.

Na webových stránkách www.zonky.cz je sekce práce v Zonky, která zájemce přesměruje na stránky jobs.cz. Korespondenční adresa je Air Bank, a.s., P. O. BOX 625, Brno 2, 661 25. Sídlo Zonky se nachází na adrese Air Bank, a.s., Evropská 2690/17, Praha 6, 160 00. IČO Zonky je 29045371.