Zaplo půjčky od Zaplo Finance

Adéla Ozomová

Publikováno 06. Května 2023

Obsah

Zaplo finance je součástí velké mezinárodní společnosti, která se specializuje především na mikropůjčky. Společnost Zaplo poskytla přes milion půjček Zaplo klientům ze všech koutů světa. Je třeba zmínit, že Zaplo na splátky nejsou půjčkami pro dlužníky. Následující článek přiblíží fungování společnosti, představí Zaplo kontakty a nabízené produkty na webových stránkách www.zaplo.cz.

Společnost Zaplo Finance, s.r.o.

Společnost Zaplo Finance je součástí jedné z největších mezinárodních společností zaměřujících se na mikropůjčky, 4finance Group. Zaplo.cz nenabízí své produkty výhradně českým klientům, SMS půjčky ihned poskytuje v dalších sedmnácti světových zemích. Zaplo recenze a nezávislé srovnávače SMS půjček i jiných druhů úvěrů sdělují, že Zaplo půjčky jsou jedny z nejvýhodnějších úvěrů na trhu.

Zaplo.cz je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Společnost Zaplo Finance, s.r.o. si zakládá na tom, aby půjčky Zaplo byly srozumitelné a transparentní pro všechny. Zaplo na splátky nejsou půjčky pro dlužníky, jelikož jeden z požadavků na získání půjčky Zaplo je bezdlužnost. Na stránkách www.zaplo.cz se klienti nikdy nesetkají se skrytými poplatky. K žádosti o půjčku Zaplo postačí vyplnit online formulář na webu zaplo.cz, přiložit kopii občanského průkazu žadatele Zaplo půjčky na splátky a poslat ověřovací platbu ve výši 0,01 Kč.

Bližší informace o společnosti

Zaplo Finance nemá žádný přidělený kód banky. Kódy bank jsou čtyřmístná čísla, která jasně identifikují konkrétní banku. Kód bank se objevuje v každém čísle bankovního účtu za lomítkem. Všechny banky v České republice mají přidělený vlastní unikátní kód. Kód banky 2010 jasně ukazuje na Fio banku, Česká spořitelna má kód 0800 apod. Při psaní kódů bank je důležité zkontrolovat ho alespoň dvakrát. Z kódu banky 2010 by se číslo mohlo snadno změnit na 2100, to je však kód zcela jiné banky.

Zaplo.cz je nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěru (především mikropůjček) na základě oprávnění, jež udělila Česká národní banka (ČNB). Licence od ČNB jsou jakousi zárukou, že se nejedná o nelegální půjčky od lichvářů a zvyšují hodnocení firem. Česká národní banka je současně orgán dohlížející na činnost společnosti Zaplo Finance. Zájemci o Zaplo půjčky na splátky se nemusí obávat, že by se jednalo o půjčky od lichvářů. Společnost Zaplo.cz je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150. IČ společnosti je 294 13 575.

Zaplo půjčka

Na webové stránce www.zaplo.cz si mohou zájemci sjednat Zaplo půjčku bez zajištění. Půjčení peněz je poskytováno v rozmezí od 1.000 Kč do 30.000 Kč s tím, že první půjčka je možná do částky 16.000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 30 dnů. Zaplo půjčka neobsahuje žádné další poplatky a při včasném splacení nebude klientovi účtován žádný úrok či poplatek. Jakmile dojde ke schválení Zaplo půjčky, peníze budou odeslány okamžitě na účet žadatele ve dne, v noci i o víkendu. Vše bez poplatku.

Tato skutečnost je velice kladně hodnocená v Zaplo recenzích a hodnoceních firmy společně se Zaplo navýšením půjčky. Žádost o půjčku Zaplo je dokončená ve dvou krocích. Prvním krokem je žádost o Zaplo půjčku. Ta se provádí vyplněním online formuláře. Do několika minut obdrží zájemce odpověď od Zaplo.cz. Všechny náležitosti jsou velmi rychle ověřeny a rozhodnutí o schválení či zamítnutí Zaplo půjčky ví klient neprodleně. K žádosti o půjčku Zaplo se předkládá pouze platný občanský průkaz.

Podmínky pro zákazníka Zaplo Finance jsou: trvalý pobyt na území České republiky, věk alespoň 18 let, bezdlužnost, schopnost splatit Zaplo půjčku v termínu splatnosti a vyplnění požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři. Klient si může sjednat vždy jednu Zaplo půjčku. Jakmile ji splatí, může si půjčit znovu a třeba vyšší částku. Úvěr od Zaplo.cz poskytuje možnost Zaplo navýšení půjčky. V době aktivní půjčky Zaplo si může klient požádat o Zaplo navýšení půjčky do výše kreditního limitu.

Zaplo přihlášení do zákaznické účtu

Mezi výhody poskytované společností Zaplo.cz patří i Zaplo přihlášení do zákaznického účtu. Zaplo přihlášení najdou klienti vlevo nahoře na webové stránce www.zaplo.cz. Zaplo přihlášení probíhá standardně přes e-mailovou adresu a zvolené heslo. Po úspěšném Zaplo přihlášení má klient přístup k aktivním půjčkám Zaplo.

Zaplo na splátky

Druhým typem úvěru je Zaplo na splátky s možností půjčení peněz od 10.000 Kč do 60.000 Kč. Zaplo na splátky umožňuje zvolit si dobu splatnosti v rozmezí od 3 měsíců do jednoho roku. Žádost o Zaplo na splátky probíhá přes webové stránky www.zaplonasplatky.cz. Zaplo půjčka na splátky umožňuje klientům odložení termínu splatnosti, změnu měsíčních splátek případně Zaplo navýšení půjčky.

Žádost o Zaplo půjčku na splátky je snadná. Zájemce o Zaplo na splátky vyplnění online kalkulačku, kde zvolí výši peněz a dobu splatnosti. Další krok je vyplnění údajů do registračního formuláře, nahrání potřebných dokumentů a zaslání identifikační platby. Schválení úvěru probíhá rychle a online. V případě schválení Zaplo půjčky na splátky jsou peníze zaslány obratem na účet klienta.

Každý měsíc bude společnosti Zaplo připomínat klientovi blížící se splátku, aby měl všechno pod kontrolou. Nejvhodnějším způsobem splácení půjčky Zaplo je bankovním převodem. Snadný přístup k informacím získá klient díky svému profilu, do kterého se dostane přes Zaplo na splátky přihlášení. Přístup je k dispozici non stop přes mobilní telefon, počítač, notebook nebo tablet. Pro úspěšné Zaplo na splátky přihlášení do profilu je nutné zadat e-mail (uživatelské jméno) a heslo.

Pokud by v průběhu Zaplo na splátky přihlášení došlo k chybnému zadání nebo si klient nepamatoval své přihlašovací údaje, může využít známou funkci „Zapomenuté heslo“, díky které dostane na svůj e-mail instrukce, jak dále postupovat. Podmínky pro Zaplo půjčku na splátky jsou trvalý pobyt na území ČR, plnoletost, schopnost splácet úvěr, stabilní příjem, dobrá platební historie a bankovní účet v bance působící v ČR. Při žádosti se předkládají 2 doklady totožnosti.

Zaplo kontakt

Na oficiálních stránkách společnosti Zaplo Finance www.zaplo.cz jsou, kromě všudypřítomného pracovního motta „tak jo!“, k dispozici kompletní Zaplo kontakty, kterých mohou využít zájemci o půjčky Zaplo či lidé s jakýmkoliv jiným dotazem. Protože Zaplo Finance nemá ani jednu kamennou pobočku, veškeré dotazy a připomínky je nutné směřovat právě na Zaplo.cz kontakt. Zákaznická linka je k dispozici na telefonních číslech 225 852 311 a 800 399 399. Oba dva Zaplo kontakty jsou dostupné ve všední dny od 8 do 19 hodin. E-mailová adresa pro dotazování zní info@zaplo.cz.

Pro Zaplo na splátky je dostupný jiný e-mail, podpora@zaplo.cz. Pro pohledávky je připravený speciální Zaplo.cz kontakt na telefonu 800 999 966 a na e-mailové adrese platby@zaplo.cz. Linka oddělení správy pohledávek Zaplo je dostupná od pondělí do pátku od 8 do 16:30 hodin. Sídlo společnosti Zaplo Finance, s.r.o. se nachází na adrese 5. května 1746/22, na Praze 4 se směrovacím číslem 140 00. Na této adrese není možné podávat osobní žádosti o Zaplo na splátky ani o půjčku Zaplo.

Zaplo.cz kariéra a volná místa

Nabídku volných míst a budování Zaplo kariéry nenajdou zájemci na Zaplo kontaktu www.zaplo.cz, ale na speciální webové stránce zaplo-kariera.cz. Zaplo Finance si zakládá na poskytování rychlých a pohodlných finančních řešení v digitálním světě. Zaplo.cz hledá vždy zvídavé a ambiciózní lidi, kteří splynou v dynamickém prostředí nabízejícím kariérní růst. Mezi zaměstnanecké benefity v Zaplo Finance patří:

 • Stravenky
 • Narozeninové volno
 • 5 týdnů dovolené
 • 2 dny zdravotního volna
 • Náborový příspěvek po zkušební době
 • MultiSport karta
 • Cafeterie
 • Firemní akce po celý rok
 • Věrnostní odměny
 • Školení a vzdělávání
 • Odměna za doporučení nového kolegy

V hodnocení firem a Zaplo recenzích se jako nejžádanější benefity opakovaně objevuje MultiSport karta, dny zdravotního volna tzv. sickdays, narozeninové volno a možnost vzdělávání. Pracovní motto Zaplo Finance zní „tak jo!“. Je velmi výstižné pro firmu, která jedná férově a nic neskrývá. Aktuálně volná místa v Zaplo.cz jsou specialista péče o zákazníky a specialista podpory prodeje. Obě dvě nabízené pracovní pozice jsou trvale na home office. Zaplo.cz kontakt pro zaslání životopisu je k dispozici na vše zmíněné webové stránce.