COOL CREDIT: Společnost poskytující finanční pomoc

Adéla Ozomová

Publikováno 20. Května 2023

Obsah

Ať už čeká jedince nebo celou rodinu nečekaná oprava domu, vybavení bytu, neplánovaná zdravotní péče nebo jiné neočekávané výdaje, kterými mohou být rozbité auto nebo nefunkční pračka, každý jistě ocení možnost získat pohodlně peníze. Společnost COOL CREDIT je tu od toho, aby poskytovala finanční pomoc v nouzi. Jaká specifika má COOL CREDIT půjčka?

Kdo je COOL CREDIT?

COOL CREDIT je přední česká nebankovní společnost specializující se na poskytování dostupných a rychlých půjček do výplaty. COOLCREDIT má dlouholeté zkušenosti na úvěrovém trhu, o čemž svědčí velké množství COOL CREDIT recenzí a zkušeností klientů. Společnost COOL CREDIT je připravena pomoci vyřešit finanční potíže se svou rychlou půjčkou do výplaty, COOL CREDIT na splátky.

Historie společnosti COOL CREDIT se začala psát roku 2013, kdy byla založena s vizí poskytovat jednoduché a transparentní finanční služby pro různé druhy klientů. Hlavní filozofie COOL CREDIT je profesionalita, rychlost a férovost. Od doby svého vzniku působí COOLCREDIT jako spolehlivý partner pro tisíce zákazníků po celé České republice. COOL CREDIT recenze jsou k přečtení i na oficiálních stránkách. Díky svému profesionálnímu přístupu a důrazu na proklientský přístup si COOLCREDIT získala reputaci jednoho z nejlepších poskytovatelů nebankovních půjček online.

Nabídka produktů

Co nabízí COOL CREDIT? Nabídka produktů společnosti COOLCREDIT není tak široká jako například u nebankovní půjčky online – Zonky půjčky. COOL CREDIT má v nabídce jednu rychlou půjčkou online bez možnosti investování nebo refinancování stávajících COOL CREDIT půjček. Zonky půjčka má naproti tomu oba dva zmíněné produkty. Obě nebankovní půjčky online mají však jedno společné, jedná se o bezúčelové půjčky.

Bezúčelová půjčka znamená pro klienta jistou volnost, kdy nemusí dokládat účtenky nebo faktury jako důkaz použití peněz. COOL CREDIT se specializuje na krátkodobé půjčky se splatností od 5 do 30 dní. COOL CREDIT na splátky umožňuje klientům půjčit si od 1.000 Kč do 20.000 Kč s tím, že u první půjčky COOL CREDIT je možné zažádat si do částky 10.000 Kč. U druhé či další COOL CREDIT půjčky si klienti již mohou půjčit úplné maximum, kterým je hodnota 20.000 Kč.

Alternativa nebankovních půjček ke COOL CREDIT

Jestliže si klient není zcela jistý výběrem půjčky od COOL CREDIT, může si vybrat z nabídky dalších nebankovních půjček online. Alternativ je skutečně mnoho a záleží na zákazníkovi, zda má zájem spíše o rychlé peníze, je schopný splatit krátkodobou půjčku nebo se zajímá raději o delší dobu splácení. Společnost ViaSMS poskytuje peníze od 1.000 Kč do 60.000 Kč. ViaSMS je flexibilní úvěr, který nabízí novým klientům 30 dní bez poplatku. Další oblíbenou půjčkou je úvěr od Zonky patřící k dlouhodobým půjčkám. Klient si může půjčit až 1.200.000 Kč a splácet 10 let.

Výhody COOL CREDIT půjčky

Mezi výhody COOL CREDIT půjčky patří rychlost a jednoduchost při sjednání. Žádost o rychlou půjčku online má zájemce vyplněnou během pár minut. Žádost je jednoduchá, intuitivní a rychlá. Společnost COOLCREDIT se vyznačuje flexibilním přístupem ke svým žadatelům a nevyžaduje po nich žádné složité formality, jako je zajištění osoby ručitele nebo ručení nemovitosti. Nejlepší nebankovní půjčky diskuze vyzdvihují i omezení pro žadatele, kdy si napoprvé mohou vzít COOL CREDIT na splátky do výše 10.000 Kč. Je to jakási pomoc od společnosti, aby si nevzali více než zvládnou splatit.

Pokud se klient přesto dostane do situace, kdy nemůže splatit půjčku v uvedeném termínu, může si COOL CREDIT půjčky prodloužit o 7, 15 nebo o 30 dní. Pro koho je COOL CREDIT půjčka vhodná? Pro všechny fyzické osoby, které dovršily věku 18 let, mají trvalý nebo přechodný pobyt na území České republiky a vlastní bankovní účet vedený u české banky. COOL CREDIT recenze a nejlepší nebankovní půjčky diskuze uvádí, že peníze jsou zasílané na účet klientů do 10 minut od schválení. Má-li klient účet u jedné z patnácti bank, převod peněz je skutečně rychlý. COOLCREDIT je držitelem licence od České národní banky, která omezuje činnost lichvářských společností.

U čeho být obezřetný: Půjčka pro dlužníky

Je důležité myslet na to, že rychlá půjčka online by měla být vždy pečlivě zvážená ještě před závazným podpisem úvěrové smlouvy a splatnost jakéhokoliv typu půjček online by měla být plně proveditelná v rámci finančních možností klienta. COOL CREDIT poskytne přehledné informace o výši úrokových sazeb a o splátkovém kalendáři, aby klient dopředu mohl plánovat finanční závazky a řádně je plnit.

V případě, kdy klient podepíše rychlou půjčku online s vidinou okamžitého získání peněz bez ohledu na podmínky a povinnosti, které ze smlouvy plynou, může se dostat do nepříjemností. Půjčky pro dlužníky nejsou ve finále nic příjemného. Půjčka pro dlužníka je takový typ úvěru, kdy má zájemce s půjčkami již zkušenosti. Může se stát, že má několik půjček nebo je na něho vedena exekuce a sjedná si další rychlou půjčku online.

Pro rodinný rozpočet přijde velké zatížení, klient nemusí mít dostatek financí na plnění svých závazků. V extrémním případě se může dostat až do exekučního řízení, může mu být zabaven majetek apod. Před sjednáním půjček pro dlužníky se doporučuje pročíst si důkladně podmínky konkrétního poskytovatele.