Jaké jsou podmínky pro Tesco půjčku bez doložení příjmu?

Adéla Ozomová

Publikováno 26. Října 2021

Obsah

Na dnešním trhu půjček je tak velký výběr úvěrů, že aby si člověk vybral jeden produkt, potřeboval by si vzít volno v práci a vyhradit si minimálně celý jeden den na porovnávání produktů a studium jejich podmínek. Rychlá půjčka bez příjmů, mezi které se řadí i Tesco půjčka, by mohla být favoritem mezi mnoha produkty. Tesco už dnes není jen samoobslužná prodejna potravin. Aby byla Tesco půjčka ihned vyřízená, je možné podat žádost o půjčku přímo v prodejně potravin. Proč nespojit nákup s žádostí o Tesco půjčku?

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Tesco dnes není pouze prodejna potravin. Britská společnost Tesco provozuje samoobslužné prodejny potravin různé velikosti, čerpací stanice, módní oblečení značky F&F, mobilního operátora Tesco mobile a finanční služby. Z finančních služeb je to Kreditní karta+, konsolidace a půjčka Tesco. Tesco půjčka bez doložení příjmu se řadí k nebankovním půjčkám. To znamená, že půjčka je poskytována jiným subjektem než bankou. Mezi nebankovní půjčky patří například půjčka pro cizince bez trvalého pobytu, Via SMS půjčka nebo půjčka bez doložení příjmů 50000.

Pro dohledání více informací stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení ,,recenze na nebankovní půjčky“. Jistě se mezi výsledky ukáže i Tesco půjčka bez doložení příjmu. Půjčka Tesco je půjčka na cokoliv. Klient může využít finance z půjčky na cokoliv bez nutnosti vysvětlování a dokazování, jaký účel má splňovat Tesco půjčka bez registru. Tesco půjčka online je typ revolvingového úvěru a je poskytována ve výši od 10.000 Kč do 250.000 Kč. Má-li klient zájem o částku nad 250.000 Kč, Tesco půjčka bez doložení příjmu je i ve formě hotovostní půjčky. V takovém případě je pro zájemce k dispozici telefonní číslo 542 100 200.

Půjčka Tesco nabízí několik možností pro podání žádosti o půjčku. K dispozici jsou i doplňkové služby jako odklad splátek a pojištění. Peníze je možné čerpat z karty opakovaně bez nutnosti sepisovat novou smlouvu. Klient může každý měsíc posílat jinou výši splátky nebo si klidně splátku po půl roce odložit. Předposlední odstavec článku, Tesco půjčka kontakt, je zaměřený na kontaktní údaje společnosti.

Půjčka Tesco – jak ji získat

Tesco půjčka nabízí 3 možnosti podání žádosti o půjčku, jsou jimi:

 • Online žádost prostřednictvím webových stránek
 • Telefonická žádost na čísle 800 900 715
 • Osobní žádost na Tesco stánku

Datum první splátky je k 20. dni následujícího měsíce po vyplacení peněz na klientův účet. Každý měsíc zašle Tesco klientovi výpis z účtu, v němž budou uvedené údaje pro platbu. Klient může splátky hradit bankovním převodem, složenkou (jednou měsíčně ji Tesco pošle ke kartě v měsíčním výpise) nebo pomocí QR kódu na terminálech Sazky.

Způsob splácení Tesco půjčky online může klient kdykoliv změnit. Důležité je zasílat splátky na správný bankovní účet pod správným variabilním symbolem. Jak bankovní účet, tak variabilní symbol klient najde ve své úvěrové smlouvě. V závěru tohoto článku se podíváme, kde je možné vyřídit si půjčku osobně, konkrétní téma je Tesco půjčka pobočky.

Tesco půjčka bez registru – výhody

Tesco půjčka bez registru přináší klientům mnoho výhod. Pro někoho může být zajímavé, že půjčka Tesco ihned je zdarma. Za nulový poplatek je:

 • Vedení účtu
 • Výpis z účtu
 • Vydání karty
 • Blokace karty
 • Převod hotovosti na bankovní účet
 • Vrácení přeplatku na bankovní účet
 • Vydání náhradní karty
 • Jednorázový odklad splátky

Za poplatek je například vrácení přeplatku poštovní poukázkou (59 Kč), zaslání PIN kódu poštou (100 Kč), dotaz na zůstatek v bankomatu (19 Kč) nebo výběr z bankomatu v České republice i v zahraničí, zde je poplatek 1 % z vybrané částky, minimálně však 85 Kč.

Další výhodou u Tesco půjčky je možnost doplňkových služeb. Sem se zařazuje pojištění a odklad splátek. Po řádném zaplacení 6 splátek si klient může požádat o odložení splátky. Po dobu odkladu splátek klient nemusí platit splátku, půjčka se neúročí a celá služba je zdarma.

Pro bezpečné splácení půjčky jsou klientům od 1. 11. 2019 připraveny 2 balíčky pojištění. Za pojištění klient platí měsíčně, a to za každé započaté pojistné období. Pojišťovna kryje klienta na všechna rizika vzniklá následkem nemoci nebo úrazu. Pokud se něco stane, a bude-li to potřeba, pojišťovna pomůže klientovi se splácením úvěru i vícekrát za rok. Půjčka Tesco bude placena pojišťovnou až ve 12 splátkách, pokud klient ztratí zaměstnání nebo bude v pracovní neschopnosti (déle než 30 dní) a dále při hospitalizaci trvající 3 dny a více. V případě úmrtí a invalidity 3. stupně splatí pojišťovna celý dluh. Tesco půjčka bez registru nabízí pojištění v těchto balíčcích:

Pojištění MAX

Výše úhrady za pojištění je 5,9 % ze splátky úvěru za měsíc.

Pojištění MAX+

Výše úhrady za pojištění je 8,9 % ze splátky úvěru za měsíc.

Tesco půjčka online je poskytována od 10.000 Kč do 250.000 Kč na cokoliv bez poplatků za sjednání půjčky. Klient může z karty čerpat finance opakovaně bez nutnosti sepsání nové smlouvy. Další plus je, že každý měsíc je možné poslat jinou splátku, případně může klient splátku každý půl rok odložit. Shrneme-li to, Tesco půjčka ihned přináší tyto výhody:

Sjednání a vedení půjčky zdarma

Až 250.000 Kč na cokoliv

Opakované čerpání financí z karty

Služby za poplatek 0 Kč

Možnost pojištění půjčky

Jednorázový odklad splátky

Možnost platit každý měsíc jinou splátku

Tesco půjčka podmínky

Rychlá půjčka bez příjmů musí splňovat určitě podmínky, aby na ni klient dosáhl. Nyní si vypíšeme, co vše bude klient potřebovat, Tesco půjčka podmínky:

 • Číslo bankovního účtu
 • Telefonní číslo
 • Občanský průkaz
 • Potvrzení o trvalém pobytu
 • Druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list aj.)
 • Informace o příjmu klienta

Podobné podmínky má většina nebankovní půjček, kupříkladu Via SMS půjčka. Jak Tesco půjčka ihned funguje? Půjčka Tesco je typ revolvingového úvěru. Jakýmkoliv splácením si klient obnovuje disponibilní zůstatek na opakované čerpání. Každý měsíc stačí zaplatit minimální částku tak, aby přišla na účet poskytovatele nejpozději do 20. dne v měsíci. Splacené finance se připisují na kartu a mohou být znovu čerpány. Výši minimální splátky a termín splatnosti najde klient v měsíčním výpise z účtu a na webové stránce www.spravcefinanci.cz. Zdarma je možné převést peníze z karty na bankovní účet vedený v České republice. Klient vrací peníze na kartu každý měsíc v jednotlivých splátkách jedním z těchto způsobů:

 • Bankovním převodem
 • Složenkou
 • QR kódem

Bankovní převod může být provedený z kteréhokoliv běžného účtu u banky vedené v České republice. Složenka bude přichystaná v každém výpise a platba přes QR kód se provádí na terminálech Sazka.

Tesco půjčka recenze

I u půjček platí známé pořekadlo ,,dvakrát měř, jednou řež“. Před konečným podpisem smlouvy doporučujeme všem zájemcům o půjčky, aby využili například srovnávače půjček, jichž je na internetu několik. Kupříkladu půjčka pro cizince bez trvalého pobytu mívá velmi vysoké sazby RPSN, proto je dobré si srovnat více jednotlivých půjček. Další pomocí při rozhodování může být čtení hodnocení a recenzí úvěrů a poskytovatelů. Je to velmi jednoduché, stačí, aby si zájemce o půjčku zadal do internetového vyhledávače hesla ,,recenze na nebankovní půjčky“ nebo i konkrétnější slovní spojení jako ,,Tesco půjčka recenze“ či ,,půjčka bez doložení příjmů 50000“.

Tesco půjčka kontakt

Jak jsme si nastínili v úvodu článku, společnost Tesco se zaměřuje na široký okruh služeb a produktů. Mezi nejvíce oblíbené produkty patří určitě Clubcard a Tesco půjčka ihned. V případě zájmu o kontakt společnosti, má Tesco zřízenou bezplatnou zákaznickou linku na telefonním čísle 800 222 555. Pro obecné dotazy a informace zvolte klapku číslo 3. Klapka 1 je určená pro dotazy ohledně Clubcard a volba číslo 2 je pro online nákupy Tesco. Linka je k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Kontakt je samozřejmě možný i e-mailem na info@itesco.cz. Sídlo společnosti Tesco Stores ČR, a.s. je v Praze na adrese Vršovická 1527/68b, 100 00 Praha 10.

Tesco půjčka pobočky

Aby byla sekce Tesco půjčka kontakt kompletní, zmíníme ještě pobočky. Tesco půjčka pobočky jsou v tomto smyslu prodejny Tesco. Půjčka Tesco se dá sjednat (nejen) osobně na jedné z prodejen, které jsou rozmístěné skutečně po celé republice, a to i v menších městech a obcích. Pro příklad můžeme zmínit Karlovy Vary, Plzeň, Prahu, Liberec, Kolín, Českou Třebovou a Třinec. Kompletní mapu prodejen i s otevírací dobou je možné najít na webových stránkách Tesca.