Tesco půjčka a Tesco finanční služby skončily

Adéla Ozomová

Publikováno 18. Srpna 2023

Obsah

Na dnešním trhu půjček je tak velký výběr úvěrů, že aby si člověk vybral jeden produkt, potřeboval by si vzít volno v práci a vyhradit si minimálně celý jeden den na porovnávání produktů a studium jejich podmínek. Rychlá půjčka bez příjmů, mezi které se řadila i Tesco půjčka, by mohla být favoritem mezi mnoha úvěrovými produkty.

Tesco není jen samoobslužná prodejna potravin. Tesco půjčka ani Tesco Finanční služby dnes už nefungují. Veškeré produkty i komunikace přechází výhradně na společnost Home Credit, který byla poskytovatelem Tesco půjčky od samého začátku. Jaké výhody nabízela Tesco půjčka a Tesco finanční služby?

Společnost TESCO

Tesco není pouze prodejna potravin. Britská společnost Tesco provozuje samoobslužné prodejny potravin různé velikosti, čerpací stanice, vlastní značky z módy F&F, dětské produkty Fred & Flo, prémiový sortiment Tesco Finest, kosmetiku Pro Formula, kuchyňské náčiní Go Cook a hotová jídla a svačiny.

Tesco nabízí mobilního operátora Tesco Mobile a Tesco Finanční služby, které už skončily. Společnost Tesco má dále Scan & Shop (rychlý a bezpečný nákup), MoneyGram (jednoduché a bezpečné posílání peněz) a Clubcard. Tesco respektuje zásady slušného chování a pomáhá se sbírkami potravin a na svých webových stránkách uvádí řadu receptů, abychom zachránili zbytky z kuchyně a nevyhazovali potraviny.

Tesco Finanční služby

Tesco Finanční služby se rozloučily v letočním roce. Společnost Testo Stores ČR a.s. a Home Credit a.s. se dohodli ukončit společný projekt s názvem Tesco Finanční služby. Od 1. dubna roku 2023 veškeré produkty i komunikace spadají výhradně pod značku Home Credit. Po celou dobu poskytování úvěrů byla společnost Home Credit jejich poskytovatelem, zásady slušného chování mohou klienti očekávat i nadále. V případě zájmu o Home Credit půjčku, konsolidaci či další produkty, mohou zájemci kontaktovat společnost Home Credit.

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Z Tesco Finančních služeb si mohli zájemci sjednat Kreditní kartu+, konsolidaci a půjčku Tesco. Tesco půjčka bez doložení příjmu se řadila k nebankovním půjčkám. To znamená, že půjčka je poskytována jiným subjektem než bankou. Mezi nebankovní půjčky patří například půjčka pro cizince bez trvalého pobytu, Via SMS půjčka nebo půjčka bez doložení příjmů 50000.

Pro dohledání více informací stačí projít hodnocení a recenze na nebankovní půjčky online. Mezi výsledky se jistě ukáže i Tesco půjčka bez doložení příjmu. Půjčka Tesco byla půjčka na cokoliv. Klient mohl využít finance z Tesco půjčky na cokoliv bez nutnosti vysvětlování a dokazování, jaký účel má splňovat Tesco půjčka bez registru. Tesco půjčka online byla typ revolvingového úvěru a byla poskytována ve výši od 10.000 Kč do 250.000 Kč.

Pokud měl klient zájem o částku nad 250.000 Kč, Tesco půjčka bez doložení příjmu byla i ve formě půjčky na ruku. V případě zájmu o sjednání Tesco půjčky na ruku bylo nutné kontaktovat speciální Tesco půjčku kontakt na telefonním čísle. Půjčka Tesco nabízela několik možností pro podání žádosti o půjčku. K dispozici byly i doplňkové služby jako odklad splátek a pojištění. Peníze bylo možné čerpat z karty opakovaně bez nutnosti sepisovat novou smlouvu. Klient mohl každý měsíc posílat jinou výši splátky nebo si klidně splátku po půl roce odložit.

Jak se žádalo o Tesco půjčku online?

Tesco půjčka nabízela 3 možnosti podání žádosti o půjčku:

 • Žádost o Tesco půjčku online prostřednictvím webových stránek
 • Telefonická žádost na Tesco půjčka kontaktu
 • Osobní žádost na Tesco stánku

Datum první splátky byl k 20. dni následujícího měsíce po vyplacení peněz na klientův účet. Každý měsíc společnost Tesco zaslala klientovi výpis z účtu, v němž byly uvedené údaje pro platbu. Klient mohl splátky hradit bankovním převodem, složenkou nebo pomocí QR kódu na terminálech Sazky. Způsob splácení Tesco půjčky online mohl klient kdykoliv změnit. Důležité bylo zasílat splátky na správný bankovní účet pod správným variabilním symbolem. Jak bankovní účet, tak variabilní symbol klient našel ve své úvěrové smlouvě.

Výhody Tesco půjčky bez registru

Tesco půjčka bez registru přinášela klientům mnoho výhod. Pro někoho mohlo být zajímavé, že Tesco půjčka bez registra byla zdarma. Za nulový poplatek bylo:

 • Vedení účtu
 • Výpis z účtu
 • Vydání karty
 • Blokace karty
 • Převod hotovosti na bankovní účet
 • Vrácení přeplatku na bankovní účet
 • Vydání náhradní karty
 • Jednorázový odklad splátky

Další výhodou u Tesco půjčky online byla možnost doplňkových služeb. Sem se řadilo pojištění a odklad splátek. Po řádném zaplacení 6 splátek si klient mohl požádat o odložení splátky. Pro bezpečné splácení půjčky byly klientům připraveny 2 balíčky pojištění. Za pojištění klient platil měsíčně, a to za každé započaté pojistné období. Pojišťovna kryla klienta na všechna rizika vzniklá následkem nemoci nebo úrazu.

Tesco půjčka online byla placena pojišťovnou až ve 12 splátkách, pokud klient ztratil zaměstnání nebo byl v pracovní neschopnosti (déle než 30 dní) a dále při hospitalizaci trvající 3 dny a více. V případě úmrtí a invalidity 3. stupně splatila pojišťovna celý dluh. Tesco půjčka online byla poskytována od 10.000 Kč do 250.000 Kč na cokoliv bez poplatků za sjednání půjčky. Klient mohl z karty čerpat finance opakovaně bez nutnosti sepsání nové smlouvy.

Tesco půjčka podmínky

Rychlá půjčka bez příjmů musí splňovat určitě podmínky, aby na ni klient dosáhl. Historické Tesco půjčka podmínky byly následující:

 • Číslo bankovního účtu
 • Telefonní číslo
 • Občanský průkaz
 • Potvrzení o trvalém pobytu
 • Druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list aj.)
 • Informace o příjmu klienta

Podobné podmínky má většina nebankovní půjček, kupříkladu Via SMS půjčka. Jak Tesco půjčka bez doložení příjmu fungovala? Půjčka Tesco byla typem revolvingového úvěru. Jakýmkoliv splácením si klient obnovil disponibilní zůstatek na opakované čerpání. Každý měsíc stačilo zaplatit minimální částku tak, aby přišla na účet poskytovatele nejpozději do 20. dne v měsíci.

Tesco půjčka recenze

I u půjček platí známé pořekadlo „dvakrát měř, jednou řež“. Před konečným podpisem smlouvy doporučujeme všem zájemcům o půjčky, aby využili například srovnávače půjček, jichž je na internetu několik. Kupříkladu půjčka pro cizince bez trvalého pobytu mívá velmi vysoké sazby RPSN, proto je dobré si srovnat více jednotlivých půjček. Další pomocí při rozhodování může být čtení hodnocení a recenzí úvěrů a poskytovatelů. Je to velmi jednoduché. Stačí, aby si zájemce o půjčku zadal do internetového vyhledávače hesla „recenze na nebankovní půjčky“ nebo i konkrétnější slovní spojení jako „Tesco půjčka recenze“ či „půjčka bez doložení příjmů 50000“.

Společnost Home Credit

Společnost Home Credit a.s. poskytovala od samého začátku Tesco půjčku online. Po vzájemné dohodě se společností Tesco Stores ČR a.d. došlo k ukončení projektu Tesco Finanční služby. Díky tomu se od 1. 4. 2023 přesměrovaly všechny produkty pod značku Home Credit. Společnost poskytuje Home Credit půjčku, konsolidaci půjček, financování auta a nákupy na splátky.

Společnost Home Credit půjčuje lidem peníze už od roku 1997. Home Credit je součástí mezinárodní fintech skupiny PPF. Skupina Home Credit mimo jiné stojí za dalšími známými poskytovateli půjček online. Například Air Bank nebo Zonky. Pobočky Home Credit se nachází na pěti místech České republiky (ve Zlíně, v Praze, v Ostravě, Olomouci a Opavě).

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka zůstala v zásadě beze změn, změnil se pouze název. Z původní Tesco půjčky online je Home Credit půjčka. Tato flexibilní půjčka nabízí klientům úvěrový rámec od 10.000 Kč do 250.000 Kč. Ke sjednání stačí 2 doklady totožnosti a žádost je hotová do 15 minut. Home Credit půjčka je revolvingový úvěr s možností opakovaného využití na cokoliv.

Sjednání Home Credit půjčky může proběhnout online, telefonicky nebo na pobočce. Klienti mají možnost odložení celé splátky Home Credit půjčky. Je důležité, aby před datem splatnosti zavolal klient na klientskou linku Home Credit a domluvil se s operátorem. Jednorázový odklad splátky je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.