Kreditní karta LBBW Bank

Michal Hardyn

Publikováno 05. Dubna 2021

Obsah

Na rozdíl od ostatních bankovních domů, nabídka kreditních karet LBBW je dost chudá a zahrnuje pouze jeden produkt. Jedná se o mezinárodní platební kartu, která se vydává pod značkou MasterCard. Jaké jsou její parametry?

S kreditní kartou od LBBW Bank získáte přístup k okamžitému úvěrovému limitu až do výše 150 000 Kč kdykoliv to budete potřebovat. Stále tak budete mít k dispozici potřebnou finanční částku, kterou můžete mít jako finanční rezervu nebo s kartou můžete platit za běžné nákupy, a to až 50 dní bez úroku.

Své vlastní peníze můžete zatím nechat vydělávat například na spořicím účtu nebo je jiným způsobem zhodnocovat. V případě, že celou dlužnou částku splatíte do konce bezúročného období (které je uvedeno na výpisu z úvěrového účtu), LBBW Bank Vám nebude za bezhotovostní transakce účtovat žádný úrok.

Pozor však na výběry hotovosti — na ty se totiž bezúročné období nevztahuje a jsou úročeny okamžitě. Úroková sazba je po skončení bezúročného období nastavena velmi konkurenčně (ve výšce 1,54 měsíčně nebo 18,48 % ročně), čímž se řadí mezi jedny z nejlépe úročených kreditních karet na českém trhu.