UniCredit Bank pobočky, vkladomaty a bankomaty

Adéla Ozomová

Publikováno 14. Srpna 2023

Obsah

UniCredit Banka se řadí mezi silné banky s dominantním postavením na trhu ve střední a východní Evropě, ale i na celoevropském bankovním trhu. V České republice se UniCredit Banka řadí mezi deset největších bank dle počtu klientů i hodnocení. UniCredit Bank pobočky nabízejí podporu a poradenství nejen svým klientům, ale i novým zájemcům o služby a produkty této úspěšné banky.

UniCredit Bank pobočky

Na webových stránkách banky unicreditbank.cz lze nalézt přehlednou mapu, kde si klient může zobrazit všechny UniCredit Bank pobočky. Tato mapa umožňuje použití filtru, kde je možné zvolit mezi hledáním UniCredit Bank poboček a nejbližších bankomatů UniCredit. Jak zjistit telefonní číslo UniCredit pobočky je snadné, zobrazí se přímo v mapě. Dále se nabízí pokročilejší možnost filtru, a to hledat UniCredit bankomaty výběrové či UniCredit vkladomaty, UniCredit pobočky s pokladnou, pobočky UniCredit Bank s výběrovým bankomatem apod.

Chce-li zájemce využít služeb konkurence, například Air Bank vkladomaty, je možné dohledat je na webových stránkách banky. Air Bank vkladomaty jsou rozmístěné po celé České republice. Společnost Air Bank dodržuje pravidla slušného chování stejně jako kupříkladu UniCredit Bank.

Po kliknutí na ikonu UniCredit pobočky nebo vkladomatu UniCredit se rozbalí informační panel s adresou, kontakty a otevírací dobou. Otevírací doba UniCredit Bank poboček není vždy stejná. Na mapě poboček UniCredit Bank se nachází také informace, zda-li je v prostorech UniCredit pobočky přítomen bankomat a jaké služby jsou klientům k dispozici.

Pobočky UniCredit Bank Praha

Pobočky UniCredit Bank Praha mají otevřeno celkem 15 provozoven. Téměř v každé městské části se dá najít alespoň jedna pobočka UniCredit Bank Praha. Pouze na Praze 7 není žádná UniCredit pobočka. Bankomat UniCredit se nachází téměř v každé provozovně, některé pobočky mají k dispozici také UniCredit vkladomat.

 1. Jungmannova 31, 110 00 Praha 1 – Adria
 2. Náměstí Republiky 3a, 110 00 Praha 1 – Bankovní dům
 3. Náměstí Míru 1, 120 00 Praha 2 – Valdek
 4. Vinohradská 151, 130 00 Praha 3 – Flora
 5. Olbrachtova 1946/64, 140 00 Praha 4 – Budějovická
 6. Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4 – Filadelfie
 7. Petržílkova 1435, 158 00 Praha 5 – Hůrka
 8. Štefánikova 284/2, 150 00 Praha 5 – Anděl
 9. Vítězné náměstí 10, 160 00 Praha 6
 10. UniCredit Bank pobočka Praha 7 – v současné době není žádná v provozu
 11. Horňátecká 447/1, 180 00 Praha 8 – Kobylisy
 12. Thámova 84/23, 180 00 Praha 8 – Karlín
 13. Freyova 945/35, 190 00 Praha 9 – Vysočany
 14. Sokolovská 979/209, 190 00 Praha 9 – Expres Partners Praha Sokolovská
 15. Vršovická 1398/70, 101 00 Praha 10 – Eden

Má-li klient potíž s tím, jak začít konverzaci a chce se zeptat na místa vkladomatů UniCredit, bankomatů UniCredit či poboček, může využí raději mobil Nejbližší UniCredit bankomat nebo UniCredit pobočku lze najít v mobilní aplikaci Smart Banking. Mobilní bankovnictví Smart Banking nabízí klientům detailní přehledy o transakcích na účtech, kartách, správu trvalých příkazů, aktivace debetních karet a mnohé další služby.

UniCredit vkladomaty a nejbližší bankomaty UniCredit v Praze

Kromě poboček UniCredit Bank Praha se v hlavním městě nachází přes 40 bankomatů UniCredit Bank Praha, které jsou většinou otevřené 24 hodin denně, jelikož jsou přístupné přímo z ulice. U všech výše uvedených UniCredit Bank poboček (kromě pobočky na Sokolovské ulici) je k dispozici také bankomat. Na webových stánkách banky unicreditbank.cz (nebo unicredit.cz) se dá najít přesná adresa nejbližších bankomatů UniCredit a UniCredit vkladomatů. Banka nabízí výběry zdarma ze všech svých bankomatů.

Pobočky UniCredit Bank Brno

Pobočky UniCredit Bank Brno jsou v tomto městě k nalezení na pěti různých místech. Tři pobočky se nacházejí přímo v centu města, kdežto další dvě UniCredit pobočky lze navštívit na severozápadě města (v části Brno – Bystrc) a na východě Brna. Otevírací doba poboček UniCredit Bank Brna se častokrát liší.

 1. Divadelní 2, 601 57 Brno
 2. Kubíčkova 6, 635 00 Brno – Bystrc; UCB Expres a Partners Market
 3. Nové sady 988/2, 602 00 Brno; UCB Expres a Partners Market
 4. Úzká 488/8, 602 00 Brno – Triniti
 5. Pálavské náměstí 4246/5, 628 00 Brno; UCB Expres a Partners Market

Bankomaty UniCredit v okolí pobočky nejsou samozřejmostí. Tři pobočky mají nejbližší bankomat a dvě z brněnských UniCredit poboček nenabízí žádný bankomat.

Bankomaty a vkladomaty UniCredit Bank Brno

V Brně je v provozu několik bankomatů a vkladomatů UniCredit. V Brně je celkem 10 UniCredit bankomatů. Pouze 3 z nich fungují jako vkladomaty UniCredit Bank Brno. Až na jeden mají bankomaty i vkladomaty UniCredit v Brně otevřeno 24 hodin denně. Kromě funkcí výběr a vklad umí bankomat vykonat i další požadavky jako změnu PINu a zobrazení zůstatku na účtu.

Pobočky UniCredit Bank Ostrava

Přestože Ostrava patří k velkým městům České republiky, nachází se zde jen 3 pobočky UniCredit Bank. Dvě z nich mají UniCredit bankomat, jedna nikoliv. Otevírací doba třech poboček UniCredit Bank Ostrava se liší. Jak zjistit telefonní čísla na jednotlivé UniCredit Bank pobočky je velice snadné. Stačí je dohledat v mapách poboček.

 1. 28.října 3348/65, 702 00 Ostrava
 2. Hlavní třída 583/99, 708 00 Ostrava – Poruba
 3. Hlavní třída 562/85, 708 00 Ostrava – Poruba; UCB Expres a Partners Market

Obchodní místo UCB Expres a Partners Market neposkytuje hotovostní služby. Druhá z UniCredit poboček na Hlavní třídě poskytuje hotovostní služby jen prostřednictvím vkladového bankomatu.

UniCredit Bank vkladomaty a bankomaty v Ostravě

UniCredit Bank Ostrava nabízí 6 bankomatů, z nichž tři fungují jako UniCredit Bank vkladomaty. Kromě jednoho bankomatu jsou všechny k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

UniCredit Bank Olomouc a pobočky

Co do počtu poboček UniCredit Bank je na tom UniCredit Bank Olomouc ještě hůře. UniCredit Bank Olomouc má 2 pobočky, z čehož je 1 s bankomatem. UniCredit Bank Olomouc se nachází na těchto adresách:

 1. Dolní náměstí 171/17, 779 00 Olomouc
 2. 28. října 15, 779 00 Olomouc

Bankomat UniCredit v Olomouci

V Olomouci je pouze jeden bankomat UniCredit Bank, a to na ulici 28. října 15. Otevírací doba je v pondělí, úterý a čtvrtek od 8:30 do 16:30, ve středu od 8:30 do 17:30 a v pátek od 8:30 do 15:30.

UniCreditBank: služby a produkty

UniCreditBank poskytuje své služby jak soukromým osobám, tak podnikatelům, menším i velkým firmám a také svobodným povoláním. U UniCreditBank lze získat účty a karty, různé druhy úvěrů, jako jsou hypotéky, půjčky a kreditní karty. Běžné účty pro dospělé a děti jsou samozřejmostí. UniCreditBank nabízí i životní, majetkové a cestovní pojištění včetně povinného ručení. Banka se zaměřuje i na poradenství v oblasti spoření, investic a vkladů.

Běžný účet a platební karty

UniCredit Banka má v nabídce produktů celkem 3 běžné účty pro dospělé a jeden dětský účet od narození do 15 let s platební kartou. Sjednání účtu lze provést jak online, tak na kterékoliv UniCredit Bank pobočce. U všech svých běžných účtů má banka úrok ve výši 6 % p.a. Šest procent je maximální výše celkové úrokové sazby, která se skládá ze základní a bonusové sazby.

VýhodyÚčet STARTÚčet OPENÚčet TOP
Balíček produktů Máme radost v hodnotě 1.500 KčNeAnoAno
Slevy za odměny a nákupyAnoAnoAno
1 běžný účet na každodenní platby v KčAnoAnoAno
Internetové bankovnictví Online BankingAnoAnoAno
Mobilní bankovnictví Smart BankingAnoAnoAno
Výběry z jiných bankomatů zdarmaOd 2.000 KčAnoAno
Neomezené výběry ze všech bankomatů zdarma NeAnoAno
Spoření s úrokovou sazbou až 6 % p.a. do 2 milionů KčAnoAnoAno
1 běžný účet v EURNeAno Ano
Cestovní pojištění + pojištění nákupů na internetu a osobních věcíNeAnoAno
1 běžný účet v USDNeNeAno
Platební kartaVisa StandardVisa StandardVisa Premium, Visa Standard
Cena0 Kč/měsíc89 Kč/měsíc0 nebo 299 Kč/měsíc*

*Zdarma při příjmu nad 40.000 Kč měsíčně.

Co je kreditní a debetní karta? Jejich rozdíl je zcela jednoduchý, zatímco v případě kreditní karty je možné peníze čerpat až do minusu, debetní karta dovolí čerpat pouze takové množství peněz, které je uložené na bankovním účtu. Pro ty, kteří stále tápou, co je kreditní a debetní karta, se vyplatí používat označení „platební karta“, jež zahrnuje oba dva pojmy. Další karta je například anonymní platební karta, kde klient zůstává v anonymitě. Anonymní platební karty jsou využívané i jako dětské karty nebo je jedinci používají při nákupech na internetu.

Úvěry

Mezi úvěry, které nabízí UniCreditBank patří nová hypotéka, nová půjčka, půjčka na bydlení, auto úvěr, kreditní karta, refinancování hypotéky nebo půjčky a nízkoenergetická hypotéka. Konsolidace nebankovních půjček UniCredit Bank je také možná. Na webových stránkách banky unicredit.cz lze nalézt orientační úvěrovou kalkulačku, která zájemcům pomůže lépe se zorientovat v nabídce. V případě zájmu o složitější produkty, jako je konsolidace nebankovních půjček UniCredit Bank, se doporučuje navštívit jakoukoliv UniCredit pobočku.

Kódy bank jsou čtyřmístná čísla sloužící k jednoznačné identifikaci banky. Banky v ČR, spořitelny i úvěrní družstva mají svůj unikátní kód. Kód banky se odděluje lomítkem a je na konci za identifikátorem účtu klienta. UniCredit kód banky je 2700, banka 0600 patří MONETA Money Bank apod. Kódy bank se používají pro vnitrostátní účely, pokud jde o mezinárodní číslo bankovní účtu (IBAN), UniCredit kód banky 2700 se uvádí na pátém až osmém znaku. Banka 0600 má BIC AGBACZPP.

Pojištění

UniCredit Bank v exkluzivní spolupráci s pojišťovnou Allianz poskytuje svým klientům také životní, majetkové, cestovní a auto pojištění. UniCredit Bank nabízí mimo jiné i doplňkové pojištění k platebním kartám a dalším osobním věcem, jako jsou doklady totožnosti a osobních věci včetně klíčů, hotovosti a tak podobně. Bankovní poradci z UniCredit Bank poboček vše rádi vysvětlí.

UniCredit Bank kontakt

Na webových stránkách banky je několik UniCredit Bank kontaktů. Zájemce může využít telefonický UniCredit kontakt na zákaznickém centru na čísle +420 221 210 031. UniCredit Bank kontakt funguje každý den od 7 do 22 hodin včetně víkendů a svátků. Další UniCredit kontakt je pro blokaci karet nebo nahlášení ztracených či odcizených karet: +420 221 210 012. UniCredit kontakt pro blokaci funguje non stop.

UniCredit Bank kontakt má speciální linky pro pohledávky, pro platební terminály atd., všechny respektují a dodržují pravidla slušného chování. Veškeré UniCredit kontakty jsou k dohledání na stránkách unicreditbank.cz nebo unicredit.cz. Při zadání unicredit.cz dojde k přesměrování na unicreditbank.cz. Jestliže klient neví, jak začít konverzaci po telefonu, může využít e-mailové adresy info@unicreditgroup.cz. Centrála banky v České republice je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. se sídlem v Praze 4, v Michli na adrese Želetávská 1525/1, 140 92. IČO banky je 64948242.

UniCredit Bank recenze

Na stránkách unicredit.cz se nachází pouze ratingové hodnocení, která provádí přední nezávislá ratingová agentura Moody’s. UniCredit Bank recenze a zkušenosti minulých i současných klientů je nutné dohledat mimo oficiální webové stránky. UniCreditBank recenze a hodnocení jsou víceméně kladné, ovšem vždy se najde služba nebo konkrétní produkt, který může mít lepší podmínky u konkurence. Klienti mohou hledat různé produkty a služby, proto jsou UniCredit Bank recenze poměrně pestré.