UniCredit Bank pobočky a jejich otevírací doba

Karolína Vondrová

Publikováno 11. Dubna 2022

Obsah

UniCredit Bank se řadí mezi silné banky s dominantním postavením na trhu ve střední a východní Evropě, ale i na celoevropském bankovním trhu. V České republice se UniCredit Bank řadí mezi deset největších bank dle počtu klientů. Unicredit Bank pobočky nabízejí podporu a poradenství nejen svým klientům, ale i novým zájemcům o služby a produkty této banky.

Pobočky UniCredit Bank

Na webových stránkách banky lze nalézt přehlednou mapu, kde si klient může zobrazit místa s přesnou polohou pobočky UniCredit Bank. Po kliknutí na ikonu se rozbalí informační panel s adresou a kontaktními údaji. UniCredit Bank otevírací doba pobočky není vždy stejná. Nachází se zde také informace, zdali je v prostorech pobočky přítomen bankomat.

UniCredit Bank pobočky Praha

UniCredit Bank pobočky Praha má otevřeno celkem 14 provozoven. V každé městské části se dá najít minimálně jedna pobočka. Pouze UniCredit pobočky Praha 7 žádné neexistují. Bankomat se nachází téměř v každé provozovně, až na Expres Partners Praha Sokolovská. Nejbližší pobočku nebo bankomat lze najít i v aplikaci Smart Banking.

 1. Jungmannova 31, 110 00 Praha 1 – Adria
 2. Náměstí Republiky 3a, 110 00 Praha 1 – Bankovní dům
 3. Náměstí Míru 1, 120 00 Praha 2 – Valdek
 4. Vinohradská 151, 130 00 Praha 3 – Flora
 5. Olbrachtova 1946/64, 140 00 Praha 4 – Budějovická
 6. Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4 – Filadelfie
 7. Petržílkova 1435, 158 00 Praha 5 – Hůrka
 8. Štefánikova 284/2, 150 00 Praha 5 – Anděl
 9. Vítězné náměstí 10, 160 00 Praha 6
 10. UniCredit pobočky Praha 7 – v současné době není žádná v provozu
 11. Horňátecká 447/1, 180 00 Praha 8 – Kobylisy
 12. Thámova 84/23, 180 00 Praha 8 – Křižíkova
 13. Freyova 945/35, 190 00 Praha 9 – Vysočany
 14. Sokolovská 979/209, 190 00 Praha 9 – Expres Partners Praha Sokolovská
 15. Vršovická 1398/70, 101 00 Praha 10 – Eden

UniCredit Bank Praha bankomaty

V hlavním městě se nachází přes 40 bankomatů UniCredit Bank Praha, které jsou většinou otevřené 24 hodin denně, jelikož jsou přístupné přímo z ulice. Na webových stánkách banky se dá najít přesná adresa bankomatů UniCredit Praha. Banka nabízí výběr zdarma ze všech bankomatů všech poskytovatelů po celém světě s kartou VISA.

UniCredit Bank pobočky Brno

UniCredit Bank pobočky Brno jsou v tomto městě k nalezení na pěti různých místech. Tři pobočky se nacházejí přímo v centu města, kdežto další dvě lze navštívit na severu a severozápadě města v části Brno-Bystrc a Brno-Královo Pole. UniCredit Bank otevírací doba se častokrát liší. Bankomat v okolí pobočky je samozřejmostí.

 1. Divadelní 2, 601 57 Brno
 2. Kubíčkova 6, 635 00 Brno – Bystrc
 3. Nové sady 988/2, 602 00 Brno
 4. Palackého třída 721/78, 612 00 Brno
 5. Pálavské náměstí 4246/5, 628 00 Brno

UniCredit Bank Brno bankomaty

Stejně jako Unicredit Praha také UniCredit Bank Brno má v provozu několik bankomatů. Celkem jich zde můžeme najít jedenáct. Pouze některé z nich nabízejí možnost vkladu a mají otevřeno 24 hodin denně. Kromě funkcí výběr a vklad umí bankomat vykonat i další požadavky jako změna PINu, zobrazení zůstatku na účtu a tak podobně.

UniCredit Bank a nabízené služby a produkty

Banka poskytuje své služby jak soukromým osobám, tak podnikatelům, menším i velkým firmám a také svobodným povoláním. U UniCredit Bank lze získat různé úvěry, jako jsou hypotéky, půjčky a kreditní karty. Běžné účty pro dospělé jsou samozřejmostí. UniCredit Bank nabízí i životní, majetkové a cestovní pojištění včetně povinného ručení. Banka se zaměřuje i na poradenství v oblasti spoření a investic. UniCredit pobočky Praha 5 jsou k dispozici svým klientům v případě jakýchkoli dotazů a nesrovnalostí.

Běžný účet a platební karty

UniCredit Bank nabízí celkem tři běžné účty pro dospělé a jeden účet pro děti do 15 let. Sjednání účtu lze provést jak online, tak na kterékoli pobočce UniCredit Bank Ostrava a mnoha dalších kamenných prodejnách. U dvou svých běžných účtů banka navíc garantuje úrok 2 % p.a.

VýhodyÚčet STARTÚčet OPENÚčet TOP
Výběry z bankomatů zdarmaAnoAnoAno
Slevy za odměny a nákupyAnoAnoAno
1 běžný účet na každodenní platby v KčAnoAnoAno
Internetové bankovnictví Online BankingAnoAnoAno
Mobilní bankovnictví Smart BankingAnoAnoAno
Výběry z jiných bankomatů nad 2 000 Kč zdarmaAnoAnoAno
Neomezené výběry ze všech bankomatů zdarma NeAnoAno
Spoření s úrokovou sazbou 2 % p.a. do 500 tis. KčNeAnoAno
1 běžný účet v EURNeAno Ano
Cestovní pojištění + pojištění nákupů a osobních věcíNeAnoAno
1 běžný účet v USDNeNeAno
Platební kartaVisa StandardVisa StandardVisa Premium
Cena0 Kč/měsíc89 Kč/měsíc0 nebo 299 Kč/měsíc*

*Zdarma při příjmu nad 40 000 Kč měsíčně.

Co je kreditní a debetní karta? Jejich rozdíl je zcela jednoduchý, zatímco v případě kreditní karty můžete peníze čerpat až do minusu, debetní karta vám dovolí čerpat pouze takové množství peněz, jaké máte uložené na svém bankovním účtu. Pro ty, kteří stále tápou, co je kreditní a debetní karta, se vyplatí používat označení „platební karta“, jež zahrnuje oba pojmy.

Úvěry

Mezi úvěry, které UniCredit Bank nabízí patří hypotéka, půjčka, kreditní karta a refinancování hypotéky nebo půjčky. Konsolidace nebankovních půjček UniCredit Bank je také možná. Na webových stránkách banky lze nalézt orientační úvěrovou kalkulačku, která zájemcům pomůže se lépe zorientovat v nabídce. V případě zájmu o složitější produkty, jako je konsolidace nebankovních půjček UniCredit Bank, se doporučuje navštívit jakoukoliv prodejnu. Na kterékoli pobočce UniCredit Bank Ostrava vždy rádi poradí.

Kódy bank jsou čtyřmístná čísla sloužící k jednoznačné identifikaci banky. Banky v ČR, spořitelny i úvěrní družstva mají svůj unikátní kód. Kód banky se odděluje lomítkem a je na konci za identifikátorem účtu klienta. UniCredit Bank kód banky je 2070. Kódy bank se používají pro vnitrostátní účely, pokud jde o mezinárodní číslo bankovní účtu (IBAN), UniCredit Bank kód banky se uvádí na pátém až osmém znaku.

Pojištění

UniCredit Bank v exkluzivní spolupráci s pojišťovnou Allianz poskytuje svým klientům také životní, majetkové, cestovní a auto pojištění. UniCredit Bank nabízí mimo jiné i doplňkové pojištění k platebním kartám a dalším osobním věcem, jako jsou doklady totožnosti a osobních věci včetně klíčů, hotovosti a tak podobně. Bankovní poradci z UniCredit pobočky Praha 5 vše rádi vysvětlí.