Mobilní banka 2 KB

Adéla Ozomová

Publikováno 23. Ledna 2022

Obsah

Komerční banka poskytuje svým klientům aplikaci KB Mobilní banka, která nabízí vyhledávání nejbližších bankomatů KB, platební příkazy, QR platby, zobrazení transakční historie a řadu dalších služeb. Mobilní banka 2 ulehčuje správu financí, jelikož v mobilním bankovnictví jsou všechny operace na jednom místě a na pár kliknutí. Jaká je mobilní banka KB návod a mobilní banka 2 přihlášení?

KB Mobilní banka 2 a její funkce

Samozřejmostí je dostupnost této aplikace jak pro operační systém Android, tak pro iOS. Klientskou bezpečnost aplikace zajišťuje americká společnost IBM. Moderní Mobilní banka KB nabízí uživatelům kromě obyčejných transakcí i mnoho dalších užitečných funkcí. KB Mobilní banka zaznamenala více než milion stažení v Obchodě Google Play.

Okamžitý přehled o transakcích a zůstatcích na bankovním účtu

Nová indikace neprovedených plateb v přehledu produktů

Možnost načíst QR platbu přímo ze souboru, bez nutnosti fotit QR kód

Trvalé příkazy se řadí podle nejbližší plánované platby

Možnosti nastavení karet – (limity, platby na internetu, žádost o opětovné zaslání PIN, zamknutí/odemknutí karty, reklamace transakcí provedených platební kartou)

Aplikace i pro Apple Watch a Android Wear

Komerční banka nabízí mnoho zajímavých produktů, jako je například stavební spoření. Stavební spoření KB úrok bohužel není možné nalézt na webových stránkách banky. Pokud chtějí zájemci zjistit, jaký je stavební spoření KB úrok, musí přímo kontaktovat Komerční banku, a to buď telefonicky nebo osobně.

Mobilni banka 2 přihlášení

Mobilní banka KB přihlášení je opravdu velmi jednoduché. Pro začátek je nutné mít jakýkoli smartphone, staženou aplikaci Mobilní banka 2 KB, dostupné datové služby a přístup do internetového bankovnictví. Aplikaci lze využívat i na tabletech a spárovat až 4 zařízení.

Mobilní banka KB návod

Instalace a zprovoznění této aplikace spočívá zhruba v deseti snadných krocích:

 • První krok: Zdarma stažení aplikace Mobilní banka 2 KB v Obchodu Play nebo Apple Store.
 • Druhý krok: Otevření aplikace.
 • Třetí krok: Povolení nástroje IBM Trusteer, který chrání peníze před phishingem a dalšími hrozbami.
 • Čtvrtý krok: Povolení přístupu k daným funkcím pro plné využívání aplikace.
 • Pátý krok: Zvolení možnosti Mobilní banka KB Přihlášení.
 • Šestý krok: Zadání Mobilní banka KB přihlašovací ID.
 • Sedmý krok: Zapamatování si Mobilní banka KB přihlašovací ID.
 • Osmý krok: Vytvoření nového hesla.
 • Devátý krok: Seznámení s funkcemi aplikace.
 • Desátý krok: Plně přístupná aplikace KB Mobilní banka ID.

V případě, že klient nezná své KB Mobilní banka přihlašovací ID, nalezne jej v internetovém bankovnictví KB Moje Banka nebo ve smlouvě. Jako heslo se zadává SMS kód, který klient obdrží na telefonní číslo zvolené v internetovém bankovnictví nebo na Komerční banka pobočce.

Klienti Komerční banky velmi oceňují širokou síť bankomatů. Pokud chtějí vyhledat nejbližší bankomat nebo Komerční banka pobočku, mapa bankomatů KB jim k tomu snadno a rychle pomůže. Mapa bankomatů KB je dostupná na webových stránkách Komerční banky v sekci Pobočky a bankomaty nebo přímo v aplikaci Mobilní banka.

KB Mobilní banka přihlašovací ID a problémy s přihlášením

Problémy s přihlášením mohou v některách případech přetrvávat i nadále. Do kolonky KB Mobilní banka ID mohou uživatelé zkusit zadat své rodné číslo. Pokud i to neprojde, KB Mobilní banka vyžaduje ID přidělené systémem. V tomto případě je nutné otevřít internetové bankovnictví KB Moje Banka a následovat tento postup k nalezení svého ID.

 1. Nastavení
 2. Přehled majitelů
 3. ID majitele

Kde koupit akcie KB? Komerční banka je akciová společnost a bankovní instituce, která působí na českém kapitálovém trhu. Pro ty, které zajímá, kde koupit akcie KB, bude užitečná informace, že akcie této společnosti se obchodují na pražské burze cenných papírů pod symbolem KB.