Raiffeisenbank

Srovnání půjček, hypoték a dalších produktů

Raiffeisenbank a.s. patří k nejstarším bankám na českém trhu. Svou podnikatelskou činnost zahájila v roce 1993, kdy navázala na více než 140letou tradici celosvětově známé značky Raiffeisen. Jaké finanční produkty nabízí?

Ve světě je Raiffeisen synonymem bezpečnosti, udržitelnosti a důvěry, což jsou hodnoty, které v posledních letech opět získaly na důležitosti.

V současnosti se Raiffeisen řadí mezi největší a nejvýznamnější bankovní domy v České republice. Svým klientům, mezi které patří jednak soukromé osoby, ale i korporátní klienti, nabízí široké spektrum služeb od běžných účtů, přes spořící produkty až po spotřebitelské úvěry včetně hypoték.

Ocenění

Produkty banky získávají každoročně množství domácích, ale i mezinárodních ocenění. Tak například v prestižní soutěži „Banka roku” získala 2. místo za svůj běžný účet eKonto. Významné příčky pravidelně obsazuje i v soutěži Zlatá koruna, kde si naposledy získala první místo v kategorii podnikatelské úvěry a druhé místo v kategorii hypotéka.

Majoritním akcionářem banky je rakouská Raiffeisen International AG (RBI), která vlastní 75 procentní podíl. Minoritním akcionářem je společnost RB Prag-Beteiligungs GmbH, která vlastní 25 % akcií.