Smart půjčka

Srovnání půjček, hypoték a dalších produktů

Smart půjčka

Smart půjčka je úvěrovým produktem společnosti Smart Capital. Poskytuje se od 5000 Kč do 50 000 Kč, přičemž klient si může vybrat lhůtu splatnosti od 8-13 měsíců. Smart půjčku lze použít na cokoliv i na refinancování, protože se jedná o neúčelový úvěr. Vyplatí se?

Klienty společnosti Smart Capital jsou ve většině případů lidé, kteří nepochodili s žádostí o půjčku v bance. Z tohoto důvodu je jasné, že podmínky poskytnutí Smart půjčky nejsou až tak růžové.

Podmínky získání půjčky

Základní podmínkou pro její poskytnutí je pravidelný měsíční příjem žadatele. V případě, že zájemce nemá dostatečnou bonitu, Smart Capital bude vyžadovat zajištění ručitelem.

Při větších částkách je nutné úvěr zajistit movitým majetkem — tedy například televizorem, lednicí, pračkou ve stejné hodnotě, jako je výše schváleného úvěru. Pokud se klient dostane do platební neschopnosti však společnost hned nepřistupuje k zabavení založeného majetku, to bývá zpravidla až poslední možnost.

Dá se dohodnou na posunutí termínu splátky, když má klient vážné důvody a když nemá peníze na měsíční splátku. K zabavení majetku dochází až poté, co klient nereaguje na výzvy a upomínky společnosti.

Parametry Smart půjčky

Jistě vás zajímají také úrokové sazby. Na webové stránce společnosti nejsou zveřejněny, a to je špatný signál. Zpravidla můžete počítat, že půjčku přeplatíte o 40-50 %.

Smart půjčka není bez poplatku za poskytnutí — poplatek se bere při podpisu smlouvy rovnou z vyplacených peněz. Pokud si například půjčíte 20 000 Kč, obchodní zástupce vás navštíví u vás doma a nevyplatí vám 20 000 Kč, ale částka bude snížena o poplatek, v tomto případě cca. 600 Kč — dostanete tedy jen 19 400 Kč.

Pro koho je vhodná

Poskytuje se osobám se stálým příjmem od 18 let. Tahle půjčka je mimořádně oblíbená u lidí kteří mají záznam v registru dlužníků, protože společnost poskytne půjčku komukoliv, kdo má alespoň minimální příjem, i když je veden v registru dlužníků.

Poskytuje se také

  • ženám na mateřské dovolené
  • důchodcům (akceptuje se starobní důchod, invalidní důchod)

Doklady potřebné k vyřízení

Na vyřízení půjčky stačí dva doklady totožnosti všech zúčastněných osob — tedy žadatele a pokud se to vyžaduje, i ručitele.

Jak podat žádost

O půjčku můžete požádat telefonicky na č. 840 11 11 77 nebo vyplněním online formuláře, který naleznete na oficiální stránce společnosti. V obou případech bude nutné osobní setkání s obchodním zástupcem, který přijde k vám domů podepsat smlouvu a vyplatit hotovost.