Visa Credit Gold kreditní karta Unicredit Bank

Michal Hardyn

Publikováno 12. Dubna 2021

Obsah

Visa Credit Gold je prestižní mezinárodní embosovaná kreditní karta z nabídky kreditních karet Unicredit Bank. Vydává se na soukromé použití s platností na 3 roky s možností automatické obnovy, pod karetní asociací Visa. Je určena bonitním klientům, kteří chtějí mít okamžitý přístup k vysokému úvěrovému limitu. Jaké má karta parametry?

Poskytuje se s úvěrovým limitem od 100 000 – 500 000 Kč. Kartu lze použít na bezhotovostní platby u obchodníků v České republice a v zahraničí, včetně platby za telefonické a internetové objednávky.

Bezúročné období – Unicredit Bank kreditní karta

Pro bezhotovostní transakce platí bezúročné období až 45 dní. V případě, že se rozhodnete nevyužít bezúročné období, úroková sazba po jeho skončení je výhodnější než v případě ostatních kreditních karet z nabídky Unicredit bank.

Bezúročné období neplatí pro výběry hotovosti – banka však nabízí možnost výběru finančních prostředků z více než 19 000 bankomatů patřících do skupiny Unicredit po celém světě za jednotnou sazbu.

Banka poskytuje možnost vydání karty zdarma, v rámci osobního účtu Exclusive.

Mezi další kreditní karty Unicredit Bank patří:

Mimo to lze zažádat také o Unicredit půjčku, Unicredit hypotéku nebo konsolidaci.

Podmínky pro získání Visa Credit Gold

O vydání karty můžete požádat na kterékoliv pobočce UCB. Podmínkou je věk od 18 let, žadatel nesmí mít žádný negativní záznam v úvěrových registrech. Na vybavení budete potřebovat občanský průkaz a potvrzení o výši příjmu (v případě, že o vydání karty žádá cizinec, tak je třeba předložit pas nebo identifikační kartu EU + povolení k trvalému pobytu na území ČR).