Půjčka 50 000 Kč ihned i bez doložení příjmů

Adéla Ozomová

Publikováno 24. Ledna 2022

Obsah

Půjčka 50 000 je finanční službou, která je v nabídce jak bankovních, tak i nebankovních společností. Liší se mezi sebou v tom, jaké úrokové sazby se k daným úvěrům vztahují, na kolik procent vychází RPSN, ale i v nabízeném klientském servisu. Podle čeho vybrat ten nejvýhodnější úvěr a je možná půjčka i ve chvíli, kdy je dlužník bez stálého zaměstnání?

Půjčka 50 000 Kč od bankovní společnosti

Dalo by se říct, že každá banka, která se v současné době nachází na českém trhu, svým klientům nabízí půjčku 50 000 Kč. Úrokové sazby i hodnota RPSN jsou ve většině případů daleko výhodnější než u nebankovních společností. Stejně tak se dá půjčka 50 000 Kč u téměř všech bank sjednat pohodlně online, a to skrze internetové formuláře na příslušných webových stránkách.

Oblíbená je mezi klienty například Moneta půjčka, online půjčka od Fio banky 2010 anebo ČSOB půjčka na cokoliv. Před sjednáním online půjčky je vhodné, aby si zájemce přečetl nejenom informace dostupné přímo u společnosti, ale i prozkoumal různé internetové diskuze, které se na danou půjčku soustředí.

Moneta půjčka 50 000 na OP

Jak již prozrazuje název, ke schválení Moneta půjčky 50 000 na OP je potřeba mít platný občanský průkaz. A k němu ještě cestovní pas nebo řidičský průkaz, je zapotřebí se prokázat rovnou dvěma doklady totožnosti. Úroková sazba, kterou má Moneta půjčka na OP stanovenou, je 5 %. Sjednat se dá zmiňovaná půjčka 50 000 na OP buď přímo na pobočce, skrze telefonní hovor anebo na internetových stránkách společnosti Moneta Money Bank. Bankovní společnost půjčí peníze pouze lidem, kteří mají stále zaměstnaní a jejich jméno se nenachází na registru dlužníků.

Půjčka Fio banka 2010

Úvěr od společnosti Fio si dlužník může sjednat až do výše 6 000 000 Kč se splatností 96 měsíců. Oblíbená je u klientů půjčka Fio banky 2010 i z toho důvodu, že je možné, aby ji kdykoliv bezplatně předčasně splatili. Úroková sazba začíná na 7,58 %. Dlužník si u půjčky od Fio banky 2010 může kdykoliv navýšit, případně snížit, sjednané splátky, a to opět zcela bezplatně. Klienti, kteří mají u Fio banky zřízený bankovní účet, mohou o půjčku jednoduše zažádat v internetovém bankovnictví. Noví klienti si buď mohou zřídit účet online a následně zažádat o půjčku nebo osobně navštívit některou z Fio poboček.

ČSOB půjčka na cokoliv

Maximální finanční částka, kterou ČSOB půjčka na cokoliv zájemci poskytne, je 800 000 Kč. I v tomto případě je možnost předčasného, a především bezplatného splacení. Po zažádání o ČSOB půjčku na cokoliv budou peníze na bankovním účtu již do 15 minut. Neplatí se žádný poplatek za sjednání úvěru a ani za jeho vedení. Přímo na internetových stránkách ČSOB se nachází kalkulačka, která zájemcům poskytne například informaci o výši měsíční splátky. Zároveň je možné, aby si klient společnosti ČSOB rozšířil online půjčku na cokoliv o pojištění, na výběr má hned ze tří možných variant.

Nebankovní půjčka 50 000 Kč

K dostání je nebankovní půjčka 50 000 Kč hned u několika společností. Jedná se například o Tesco půjčku anebo úvěr od COOL Money.cz, vyhledávaná je i půjčka Zaplo na splátky přesahující výši 50 000 Kč. Dopředu je nutné, aby dlužník počítal s vyššími úrokovými sazbami i RPSN, než jak je tomu u bankovních společností. Podmínky pro získání nebankovní půjčky 50 000 jsou daleko benevolentnější, avšak podmínky splácení již nikoliv. Často se dlužník setká s dodatečnými poplatky, ať už se jedná o předčasné splacení sjednané půjčky nebo navýšení/snížení splátky. Při rozsáhlejším hledání lze najít i takové firmy, které nabízejí nebankovní půjčky 50 000 Kč s výplatou přímo na ruku, nikoliv na bankovní účet.

1

Tesco půjčka 50 000 ihned

Nebankovní půjčka 50 000 ihned je například v nabídce společnosti Tesco. Maximální částka, o kterou si dlužník může zažádat, je daleko vyšší než 50 000 Kč, Tesco půjčka je k dostání až do výše 250 000 Kč. Získané finance může dlužník využít na cokoliv, nemusí společnost informovat o tom, proč si o ně žádá. Vyplatit se dá Tesco půjčka 50 000 ihned jak na bankovní účet, tak i v hotovosti.

K dispozici jsou i doplňkové služby, mezi kterými je zahrnutý například odklad splátek nebo pojištění. Sjednat se dá Tesco půjčka 50 000 ihned buď u příslušného Tesco stánku, pomocí online žádosti na internetových stránkách nebo využitím telefonické žádosti.

2

Půjčka Zaplo na splátky

Půjčku Zaplo je možné sjednat na webové stránce zaplonasplatky.cz. Půjčka Zaplo na splátky poskytuje půjčení peněz od 10 000 Kč do 60 000 Kč. Půjčka Zaplo od zaplonasplatky.cz převyšuje limit 50 000 Kč o celých deset tisíc korun. Zaplo na splátky nabízí kompletní sjednání online a klient si může vybrat dobu splatnosti až 12 měsíců.

Podmínky půjčky Zaplo na splátky jsou celkem jasné. Zájemce musí mít minimálně 18 let, mít trvalý pobyt na území České republiky, potřebuje stabilní příjem, bankovní účet v bance působící v ČR a dobrou platební historii. Schvalování půjček Zaplo probíhá obratem.

3

COOL Money půjčka bez doložení příjmů 50 000

Další variantou, kde je dostupná půjčka bez doložení příjmů 50 000, je společnost COOL Money.cz. Minimální finanční suma, o kterou si může zákazník zažádat, je 10 000 Kč, oproti tomu maximální částka je 300 000 Kč. Tato konkrétní půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč se dá kompletně vyřídit online. Peníze budou na bankovním účtu již za pár okamžiků od podání žádosti. Vyplacení půjčky v hotovosti společnost COOL Money.cz neumožňuje. Získané peníze je možné využít na cokoliv, jedná se totiž o neúčelovou půjčku.

4

Smart půjčka 50 000 bez registru

Nebankovní firma s názvem Smart půjčka svým klientům nabízí úvěr známý jako půjčka 50 000 bez registru. Jak je patrné, před schválením úvěru společnost nenahlíží do registru dlužníků. Finanční prostředky je možné zaslat nejenom na bankovní účet, ale i vyplatit v hotovosti, a to již do 48 hodin. Splatnost této půjčky 50 000 bez registru je možná v rozmezí od 12 do 48 měsíců. Úroková sazba se pohybuje kolem 18 procent a hodnota RPSN kolem 19 procent. Zapůjčit si finance mohou i ženy na mateřské dovolené.

Dalšími společnostmi, které nabízejí půjčky ve výši 50 000 Kč, jsou například Home Credit, Provident, Česká spořitelna anebo Hello Bank.