KB Chrudim bankomaty a otevírací doba poboček

Karolína Vondrová

Publikováno 14. Ledna 2022

Obsah

Komerční banka působí na českém trhu od roku 1990. V současné době poskytuje bankovní služby asi 1,6 milionům klientů. Chrudim KB poskytuje finanční produkty a služby pro občany, podnikatele a malé i velké podniky. KB Chrudim má v tomto městě jednu pobočku. Jaké služby nabízí svým zákazníkům, kde tyto pobočky najít a jaká je KB Chrudim otevírací doba?

KB pobočka Chrudim a KB bankomaty Chrudim

Jediná pobočka Komerční banky, kterou lze v Chrudimi osobně navštívit, se nachází v ulici Široká v centru města poblíž Regionálního muzea. KB bankomaty Chrudim jsou zde k dispozici dva. První se nachází v prostorách pobočky a druhý v ulici Obce Ležáků poblíž Penny marketu. Oba bankomaty jsou přístupné přímo z ulice.

1 KB pobočka Chrudim

Tato pobočka KB Chrudim se nachází na adrese Široká 83, 537 01. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, WiFi a služby pro nedoslýchavé. Další služby, jenž tato pobočka nabízí, jsou hotovostní služby, bezpečnostní schránky, noční trezor a směnárna.

  • KB Chrudim otevírací doba: Po: 9-12, 13-18; Út-Čt: 9-12, 13-17; Pá: 8-12, 13-15
  • KB bankomat Chrudim: Ano
  • KB vkladomat: Ano
  • KB Chrudim kontakt: Tel.: 955 566 351, e-mail: mojebanka@kb.cz
2 KB bankomat Chrudim

Bankomat KB Chrudim (kód Komerční banky 0100) se nachází na adrese Obce Ležáků 69, 537 01. Bankomat je přístupný z parkoviště nacházející se před Penny marketem.

  • Bankomat KB Chrudim: Ano
  • KB vkladomat: Ano

Chrudim bankomat KB – výhody

Oba bankomaty v Chrudimi mají bezbariérový přístup, umožňují volbu skladby bankovek a jsou otevřené 24 hodin denně. Chrudim bankomat KB umožňuje vklad hotovosti pomocí debetní nebo vkladové karty zdarma, obnovení hesla do internetového bankovnictví a KB Klíče, zjistit zůstatek účtu, změnit PIN a mnoho dalších operací. Equa bank bankomaty s možností vkladu v Chrudimi nejsou, jsou však v Pardubicích. Všechny Equa bank bankomaty jsou rozmístěné blízko sebe a mají otevřeno non stop.

Chrudim KB služby a produkty

Komerční banka disponuje rozsáhlou sítí kamenných poboček a bankomatů a nabízí tak velmi dobrou dostupnost pro klienty preferující osobní kontakt, který zajišťuje povětšinou bankovní poradce KB. Produkty a služby této banky ocení zájemci o rychlé platby, stabilní služby, nebo např. klasickou hypotéku a sadu dalších produktů.

Účty

Bankovní účty nabízí Komerční banka jak pro dospělé, tak i pro studenty a děti. V bankovních účtech pro dospělé je rozdíl především v typu debetní karty, vedení účtu i v jiných měnách, poplatcích za výběr z cizích bankomatů v České republice, Evropské unii a v zemích mimo Evropskou unii. Studentský účet G2 je vhodný pro studenty od 15 let, kdežto Balíček Erasmus je určený pro studium v zahraničí. Dětský účet mohou rodiče založit svým dětem po dovršení 6 let.

Pro dospěléPro studentyPro děti
MůjÚčetStudentský účet G2MůjÚčet Junior
MůjÚčet PlusBalíček Erasmus
MůjÚčet Gold
TOP nabídka

Pro zjištění IBAN KB kódu existují na internetu kalkulačky, kam se zadá číslo účtu v domácím formátu a kalkulačka převede během pár vteřin číslo účtu pro mezinárodní platby. Důležité je znát kód Komerční banky 0100. Příklad pro IBAN KB: číslo účtu je 1015719379/0100, kalkulátor IBAN vypočte při zadání IBAN ve formátu CZ65 0100 0000 0010 1571 9379.

Spoření

Komerční banka nabízí několik druhů spoření od spořících a termínovaných účtů až po stavební nebo penzijní spoření. Klienti mohou vybírat mezi spořícím účtem s bonusovou sazbou nebo investováním do podílových fondů. Doplňkové penzijní spoření má dvě varianty, a to pro dospělé a pro děti. KB stavební spoření poplatky za uzavření smlouvy jsou 0 Kč.

Modrá pyramida je stavební spořitelna Komerční banky. KB stavební spoření poplatky za vedení účtu na svých webových stránkách neuvádí, pro doplňující informace se doporučuje zavolat na info linku (KB Chrudim kontakt) nebo navštívit jakoukoli pobočku, kde bankovní poradce KB se vším pomůže.

Půjčky

U Komerční banky si klienti mohou pujčit na cokoli, a to až 2 500 000 Kč. Kolik a jak dlouho bude klient splácet (až 8 let) si zvolí sám. Navíc lze půjčku kdykoli bez poplatků splatit celou. Komerční banka umožňuje sloučit všechny závazky do jednoho díky konsolidaci. Pokud má klient potíže se splácením, splátky trvale snížit, nebo odložit až o půl roku.

  • Optimální půjčka (konsolidace půjček, úvěrů, kontokorentů a kreditních karet)
  • Osobní půjčka (bezstarostná půjčka, jež lze sjednat online i na pobočce)
  • Půjčka na udržitelné technologie (fotovoltaické elektrárny, technologie pro hospodaření s vodou a tak dále)
  • Studentská půjčka (pokryje výdaje spojené se studiem)

Mobilní banka KB přihlášení je velmi jednoduché. Při prvním přihlášení je nutné znát své uživatelské jméno a heslo. Při dalším přihlášení už stačí pouze heslo. Mobilní banka KB přihlášení si lze usnadnit i díky otisku prstu, pokud jej telefon podporuje.