KB cestovní pojištění online ke kartě

Adéla Ozomová

Publikováno 29. Prosince 2021

Obsah

Komerční banka má ve svém portfoliu účty, karty, půjčky, hypotéky, spoření, investice a KB pojištění. Nejvíce oblíbené je KB cestovní pojištění ke kartě, například ke zlaté kreditce a cestovní pojištění k embosovaným kartám KB. Článek popíše jednotlivá KB pojištění a ukáže, že cestovní pojištění KB zkušenosti mohou pomoci potenciálním klientům.

KB pojištění

Komerční banka má v České republice dlouhou historii a mnoho spokojených klientů. Po celé republice je klientům k dispozici 860 bankomatů a 241 poboček. Komerční banka pobočky mají bezbariérový přístup, nabízejí služby pro nedoslýchavé a některé pobočky mají otevřeno i o víkendu. Komerční banka má ve své nabídce účty, karty, půjčky, hypotéky, spoření, investice a několik typů KB pojištění:

Životní pojištění

Obsahuje rizikové životní pojištění, pojištění schopnosti splácet, Mojepojištění plateb, Vital Invest a Vital Premium.

Pojištění majetku

Nabízí produkt Mojepojištění majetku, kdy je nemovitost pojištěná na aktuální hodnotu.

Cestovní pojištění Komerční banka

Obsahuje jednorázové cestovní pojištění a Moje cestovní pojištění.

KB cestovní pojištění ke kartě

Součástí je pojištění karet Merlin a pojištění karet pro děti Merlin junior.

Cestovní pojištění k embosovaným kartám KB je výhodou, kterou poskytuje banka svým klientům při cestách do zahraničí. Lidé často vyhledávají nejlevnější cestovní pojištění, Komerční banka nabízí i jednorázové s řadou připojištění. Sjednání KB cestovního pojištění online není problém, téměř všechny služby se dají sjednat online cestou. Komerční banka pojištění karty chrání klienty proti zneužití v případě ztráty či odcizení karty.

Cestovní pojištění Komerční banka

Cestovní pojištění Komerční banky je pro klienty připravené ve dvou variantách, jednorázové cestovní pojištění a Moje cestovní pojištění. Jednorázové KB cestovní pojištění online nabízí 10% slevu a ochrání klienta po celém světě. Krytí je až do výše 5 milionů , samozřejmostí jsou nonstop asistenční služby v češtině po celém světě a 3 varianty pojištění dle typu (turistické, pracovní a sportovní) nebo délky cesty (do 90 dní, do 180 dní a do 366 dní). Léčebné výlohy budou proplacené až do výše limitu, včetně léků a převozu. Banka najde kdykoliv vhodného lékaře v zahraničí, při případné hospitalizaci zařídí vše za klienta.

Moje cestovní pojištění, tedy druhá z variant z cestovního pojištění, nabízí limity léčebných výloh ve výši 2.500.000 Kč, pojištění odpovědnosti a úrazové pojištění. K dispozici jsou 2 varianty, pro jednotlivce nebo celou rodinu. Pojištění platí celý rok, délka jedné cesty může být až 90 dní. U cestovního pojištění KB zkušenosti klientů chválí, že se pojištění vztahuje i na nezaopatřené děti do 21 let. Komerční banka pojištění karty není podmíněné použitím platební karty.

Oproti konkurenci, třeba VZP cestovní pojištění, se Komerční banka liší slevami. VZP nabízí několik typů slev při sjednání online. Komerční banka jednu slevu ve výši 10 % pro jednorázové cestovní pojištění. KB Visa karta cestovní pojištění je nabízené jako nadstandardní služba po držitele Platinum Visa karty.

KB cestovní pojištění ke kartě

Pojištění KB není jen výsadou zlaté karty KB. Cestovní pojištění k embosovaným kartám KB je jako forma výhod nabízené ke kreditní kartě World Elite (pro celou rodinu s limitem do 10 milionů Kč), debetní kartě vydávané k běžnému účtu MůjÚčet Plus, kartě Platinum Visa a zlaté kartě KB.

Debetní karta Platinum Visa poskytuje výhody programu Visa Luxury Hotel Collection, členství v DragonPass pro vstupy do letištních salónků po celém světě, pojištění právní pomoci v zahraničí a mnoho dalších výhod. KB Visa karta cestovní pojištění kryje celou rodinu s limitem pro léčebné výlohy až 10 milionů Kč včetně zubního ošetření do částky 50.000 Kč. Pro získání karty stačí být starší 18 let a mít zřízený běžný účet u Komerční banky. Sjednat si KB cestovní pojištění online je samozřejmost.

Cestovní pojištění ke kartě není součástí všech karet, jež banka nabízí. Jedná se o druh výhod, které jsou součástí nadstandardních karet. Držitelé karet jsou často podnikatelé nebo lidé často cestující do zahraničí. V takovém případě je pro ně nabídka cestovního pojištění příjemným plusem k běžně nabízeným službám.

1

Zlatá karta KB

Zlatá kreditka je obecně karta pro stálé klienty, která s sebou přináší mnoho výhod a liší se tím od klasických karet. Zlatá karta KB poskytuje klientovi výběry z bankomatů po celém světě bez poplatku a zdarma jsou také výběry z cizích bankomatů na území České republiky. Dalšími výhodami je nadstandardní KB Visa karta cestovní pojištění pro celou rodinu, pojištění zavazadel, zmeškání odjezdu, možnost výběru vlastního designu karty a asistenční služby pro motoristy. Komerční banka pojištění karty nabízí i pojištění odpovědnosti za škodu až do výše 1.500.000 Kč.

2

Cestovní pojištění k embosovaným kartám KB

KB pojištění dává klientům možnost využití výhod, například KB cestovní pojištění ke kartám. Embosovaná karta je typ platební karty, na které jsou vyražené údaje o majiteli karty a o kartě samotné. Je to jméno majitele karty, číslo karty a termín expirace. Debetní karta Platinum Visa poskytuje nadstandardní výhody po celém světě. KB Visa karta cestovní pojištění je pro celou rodinu při cestování po světě. Cestovní pojištění k embosovaným kartám KB se stává jakousi vstupenkou do světa luxusu a pohodlí.

Cestovní pojištění KB zkušenosti

Obecně jsou mezi klienty KB pojištění velmi oblíbená. Některé typy pojištění se řadí mezi velice vyhledávané nejlevnější cestovní pojištění, kupříkladu jednorázové cestovní pojištění Komerční banky. Komerční banka pobočky přirozeně umožňují osobní sjednání KB pojištění, dalšími možnostmi založení pojištění je po telefonu a online prostřednictvím mobilního a internetového bankovnictví.

Cestovní pojištění KB zkušenosti mluví obecně o spokojenosti klientů. Hodně oceňují fakt, že pojištění se vztahuje i na nezaopatřené děti do věku 21 let. Pojištění platí celý rok a limit jedné cesty je až 90 dní. KB cestovní pojištění je nabízené ve dvou variantách, Rodina a Jednotlivec. Například konkurenční VZP cestovní pojištění má 3 balíčky pojištění. Při sjednání na pobočkách je možné získat slevy.