Slovenská spořitelna a George internetbanking

Adéla Ozomová

Publikováno 05. Února 2022

Obsah

Slovenská spořitelna SK působí na Slovensku od roku 1994. Od té doby se stala největším poskytovatelem retailových bankovních služeb, přičemž v současné době má více než 2 miliony spokojených klientů. Slovenská spořitelna internetbanking se stal jedním z nejnovějších a také největších projektů této banky. Slovenská spořitelna George internet banking přináší rychlejší a modernější internetové bankovnictví než kdykoli před tím.

George Slovenská spořitelna SK

Nové internetové bankovnictví od banky Slovenská spořitelna as se nazývá George. Stejně jako Česká spořitelna internetové bankovnictví George i Slovenská spořitelna nabízí moderní mobilní aplikaci, která je ke stažení v Google Play nebo App Store. Stažení a aktivace je velmi jednoduchá a intuitivní.

  1. Stažení aplikace George Slovenská spořitelna v Google Play nebo App Store
  2. Po otevření aplikace vybrat možnost „Chci se přihlásit“
  3. Zadaní stejných přihlašovacích údajů jako do internetového bankovnictví v počítači

Uživatelé aplikace by neměli opomenout změnit si způsob přihlášení prostřednictvím Face nebo Touch ID, pokud tyto funkce jejich smartphone podporuje. Důležité je zapnutí push notifikací, díky kterým je uživatel informován o všem, co se v jeho bankovnictví děje. Na závěr si může klient přidat svou kartu do Apple nebo Google Pay.

Číslo bankovního účtu formát používaný v současnosti sahá do 90. letech minulého století, kdy rychle vznikalo velké množství soukromých bank. Při otevření účtu u kterékoli finanční instituce je majiteli tohoto účtu přiděleno jedinečné identifikační číslo účtu. Banky disponují možností si pro číslo bankovního účtu formát vytvořit určitá vlatní pravidla, přičemž musí za jakýcholi podmínek dodržovat ta základní.

Aplikace Slovenská spořitelna George a její funkce

Mezi nejoblíbenější funkce aplikace Slovenska spořitelna George patří například okamžité platby, mToken neboli bezpečné potvrzování plateb, George Moneyback nebo vytváření Payme odkazů prostřednictvím zaslání IBAN na číslo účtu. Uživatelé musí mít k aplikaci Slovenská spořitelna George internet banking stáhnutou i druhou aplikaci mToken pro potvrzování různých úkonů.

S Georgem dorazí platby okamžite i známým do jiné banky

Bezpečné potvrzování plateb přes Face ID, Touch ID nebo PIN (nikoli přes SMS)

Získávání odměn za nákupy díky George Moneyback

Payme – rychlý a jednoduchý způsob, jak zaslat IBAN na číslo účtu a sumu platby přes Messenger či WhatsApp

A mnoho dalších

Slovenská spořitelna internetbanking

Slovenská spořitelna internet banking s názvem George funguje stejně jako Česká spořitelna internetové bankovnictví George a je dostupná na webových stránkách Slovenské spořitelny. Využívání internetového bankovnictví přináší oproti mobilní aplikaci několik výhod, jako jsou například e-faktury nebo e-dokumenty a mnohé další. Slovenska spořitelna internet banking se používá primárně na počítačích a noteboocích.

O Česká spořitelna zrušení účtu je nutné požádat na informační lince na čísle 800 207 207 nebo navštívit pobočku spořitelny. Česká spořitelna poplatek za zrušení účtu na spoření nepožaduje. Česká spořitelna zrušení účtu je zdarma stejně tak, jako jeho zřízení a vedení. Zrušení účtu online banka nenabízí.

Slovenská spořitelna Bratislava

Slovenská spořitelna Bratislava má v tomto městě mnoho svých poboček. Jednou z těch nejnavštěvovanějších je Slovenská spořitelna Au park Bratislava. Schůzky by si klienti měli sjednávat ideálně předem telefonicky nebo online. Obslouženy budou samozřejmě i osoby přícházející bez objednání. Slovenská spořitelna as na webových stránkách nabízí pomoc v sekci „Řešení situací“.

1 Slovenská spořitelna Au park Bratislava

Tato pobočka se nachází na adrese Einsteinova 18, 851 01 Bratislava. Jedná se o bezbariérovou pobočku s bankomatem i vkladomatem.

  • Otevírací doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00
  • WiFi
  • Objednání na pobočku
  • Online rezervace hotovostního výběru nad 5 000 €
  • Vkladní knížky
  • Osobní bankéř

Pokud se člověk rozhodne půjčit peníze svému příbuznému nebo příteli, měl by mít připravený dokument smlouva o půjčce peněz vzor, podle něhož si vypracuje svou vlastní smlouvu. Mezi základní vyžadované informace v dokumentu smlouva o půjčce peněz vzor patří jméno zapůjčitele, rodné číslo, nebo IČ, adresa trvalého bydliště, nebo sídlo a jméno vydlužitele.