Česká exportní banka, a.s. pobočky

Adéla Ozomová

Publikováno 30. Ledna 2022

Obsah

Česká exportní banka a.s. byla založena roku 1995 nepřímo státem za účelem exportu České republiky. Svým klientům poskytuje takové služby, které by jim jiné banky nebyly schopny nabídnout, a tím jim umožňuje se prosadit na zahraničních trzích. Česká exportní banka a.s. má v České republice jednu pobočku. Kde se nachází a jaké služby poskytuje svým klientům?

Česká exportní banka pobočky

Česká exportní banka as sídlí na Praze 1, ve Vodičkově ulici, kde má taktéž zavedednou svou pobočku. Naprostá většina všech klientů této banky jsou právnické osoby. Banka se zaměřuje na financování jak velkých vývozních transakcí českých exportérů, tak i vývozních kontraktů na menších celků či dílčích dodávek. Česká exportní banka Brno bohužel neexistuje. Jediná pobočka se nachází v Praze, která zastupuje i pobočky Česká exportní banka Brno.

Podpora českého exportu

Finanční služby související s vývozem

Komplexnost nabídky produktů financování vývozu

Nabídka financování inženýrských staveb v zahraničí

Výhodné financování českých investorů

Služby financování malých a středních podniků

1 Česká exportní banka pobočky

Česká exportní banka as se nachází na adrese Vodičkova 34, 110 00 Praha 1. Otevírací doba banky bohužel není na webových stránkách uvedena.

 • Telefon: +420 222 841 100
 • Fax: +420 224 226 162
 • E-mail: ceb@ceb.cz
 • IČO: 63078333
 • DIČ: CZ63078333
 • Datum vzniku: 1. březen 1995
 • Česká exportní banka počet zaměstnanců: 100 – 199 zaměstnanců
 • Česká exportní banka ředitel: Ing. Jaroslav Výborný, MBA

Dalo by se říct, že každá banka, která se v současné době nachází na českém trhu, svým klientům nabízí produkt půjčka online ihned, což mnohdy šetří drahocenný čas. Sjednání produktu půjčka online ihned není nikterak složité, vyplnění formuláře je snadné a rychlé s minimem dokladů.

Česká exportní banka kariéra

Česká exportní banka kariéra je otevřená všem schopným odborníkům, kteří mají zájem o profesionální seberealizaci a chuť účastnit se procesu strategické změny banky v klientsky orientovanou finanční instituci. Na webových stránkách této instituce je k nalezení aktuální nabídka volných míst. Česká exportní banka počet zaměstnanců čítá zhruba 150 osob.

Kromě běžných platebních karet existuje i tzv. anonymní platební karta, která nemá zveřejněné jméno majitele. V podstatě se jedná obdobu běžné platební karty. Anonymní platební karta může být snadno využívána k provozování trestné činnosti, a proto není v České republice legislativně povolena.

Česká exportní banka úvěr

Tato banka nabízí svým klientům zhruba čtyři druhy úvěrů. Ať už se jedná o malé firmy nebo velké korporace, exportéři do zahraničí se během obchodování setkávají se situacemi, které by je při domácím obchdním styku normálně netrápily. Exportní banka poskytuje podporu a poradenství v jakékoli situaci. Česká exportní banka úvěry jsou:

 • Odběratelský úvěr
 • Úvěr na investice v zahraničí
 • Předexportní úvěr
 • Dodavatelský úvěr

Ke snadnějšímů počítání úroků existuje chytrý nástroj, který se nazývá úroková kalkulačka. Obvykle stačí zadat hrstku informací a získat tak jasnější přehled o tom, jaké celkové výdaje lze očekávat. Kalkulačka na počítání úroků je velmi snadná a intuitivní.

Pro rozjezd podnikání je mezi lidmi poměrně oblíbený bankovní úvěr pro začínající podnikatele. Díky zapůjčeným penězům lze investovat do potřebného vybavení, reklamy, prostor a podobně. Bankovní úvěr pro začínající podnikatele se často pojí s řadou výhod, nejběžněji se jedná o bezplatnou platební kartu.

Česká exportní banka výroční zpráva

Výroční zprávy jsou nalezení na webových stránkách této banky v sekci „Povinně zveřejňované informace“. Česká exportní banka výroční zpráva obsahuje Česká exportní banka ředitelské úvodní slovo, profil banky, zprávu představenstva o podnikatelské činnosti banky a o stavu jejího majetku, textovou a finanční část.

Půjčka pro lidi v insolvenci není zakázaná žádnou právní normou, přesto nedochází často k tomu, aby banka schválila produkt, jakým je hypotéka na dům v insolvenci. Je tedy vůbec možné skloubit hypotéku s insolvencí? Bohužel neexistuje jednoduchý návod, jak by hypotéka na dům v insolvenci mohla být získána. Klientům nezbývá nic než poptávání poskytovatelů hypotečních úvěrů.