Nejlepší půjčky 100 000 Kč ihned na účet

Adéla Ozomová

Publikováno 11. Října 2021

Obsah

Nejlepší půjčky 100 000 Kč jsou takové, které s sebou nesou nízkou úrokovou sazbu. Vybrat si tu nejvhodnější možnou společnost však může být poměrně náročné. Abyste si pro sebe vybrali opravdu nejlepší půjčky 100 000 Kč, je potřeba hledět na několik faktorů. Například se zamyslete nad tím, jak rychle peníze potřebujete. Zároveň se rozmyslete, jestli je vhodnější zvolit bankovní, nebo nebankovní společnost, která vám požadovanou sumu peněz zapůjčí.

Nejlepší půjčky 100.000 Kč

Nejlepší půjčky 100 000 Kč nabízejí v prvé řadě bankovní společnosti, jako jsou Equa bank, MONETA Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka a další. Takovéto půjčky se pyšní nižší úrokovou sazbou, než jak je tomu například v případě nebankovní půjčky 100 000. Maximální doba splácení se obvykle pohybuje kolem 10 let. Ty vůbec nejlepší půjčky 100 000 Kč nabízejí úrok ve výši 3 procenta ze zapůjčené částky. Jednou z možností sjednání je půjčka 100 000 ihned, tedy na bankovní pobočce, anebo půjčka online ihned. Půjčka online ihned je vyřízená během chvíle skrze internetové stránky vybrané finanční instituce. Sjednat si však půjčku můžete i pomocí telefonátu, vše záleží na možnostech, které finanční instituce svým potencionálním klientům nabízí.

1 Půjčka 100 000 nebankovní

Další možností je půjčka 100 000 nebankovní, kterou, jak již prozrazuje název, poskytují nebankovní společnosti. Jejich výhodou je bez pochyb rychlost vyřízení. Obvykle je půjčka 100 000 nebankovní schválena, případně odmítnuta, ještě v tentýž den, kdy o ni bylo zažádáno. Nejenom, že se však půjčka 100 000 nebankovní pojí s vysokými úrokovými sazbami, ještě navíc je na ní její splacení stanoveno poměrně málo času. Zažádat o ni můžete, stejně jako v případě bankovní půjčky 100 000 online, na pobočce, anebo po telefonu. Některé nebankovní společnosti nabízejí možnost využít takzvaných splátkových prázdnin. Jedná se například o jeden měsíc, kdy můžete smluvenou platbu vynechat a v placení opět pokračovat až měsíc následující.

2 Bankovní půjčka 100 000

Bankovní půjčka 100 000 je nabízená různými bankovními subjekty, ať už je to MONETA Money Bank, Air Bank nebo Komerční banka. Jedná se o jeden z nejzákladnějších produktů, které bankovní instituce nabízejí svým klientům. Bankovní půjčka 100 000 se dá použít na cokoliv, od pořízení ojetého auta po zakoupení potřebného vybavení do domácnosti. Opět existují tři možnosti zažádání:

  • skrze online formulář
  • pomocí telefonátu
  • díky osobní návštěvě na pobočce.

Vše je velmi rychlé, snadné a podrobně rozepsané. Některé banky nabízejí možnost předčasného splacení. Měsíční splátky tak pro zákazníka nejsou fixní, zapůjčenou sumu peněz může splatit ihned, jak si na to našetří. Maximální doba splácení se u bankovní půjčky 100 000 pohybuje kolem deseti let.

Nebankovní půjčka 100 000 vs. bankovní půjčka 100 000

Nebankovní půjčka 100 000Bankovní půjčka 100 000
Půjčka i lidem bez stálého příjmu.Nutno doložit, že jste zapůjčené peníze schopni splácet.
Vysoká úroková sazba.Přijatelná úroková sazba.
Možnost naletět podvodníkům.Pouze osvědčené, schválené bankovní instituce.
Zapůjčení peněz již během několika málo minut.Obvykle delší doba vyřízení žádosti o půjčku.

Půjčka 100 000 splátky

Půjčka 100 000 splátky se dá rozvrstvit do rozmezí několika měsíců anebo let, záleží především na tom, jak budete schopni zapůjčené peníze splácet. Stejně tak vám půjčka 100 000 splátky umožňuje přizpůsobit peněžní částku, kterou budete každý měsíc pravidelně zasílat. Některé společnosti garantují, což je výhodné, že vám během splácení půjčky nebudou měnit stanovené tarify. Každý měsíc tak bude půjčka 100 000 splátky spojená se stejnou úrokovou sazbou, jako tomu bylo stanoveno na začátku, a to pomocí smlouvy podepsané oběma stranami. Obecně jsou bankovní společnosti ke dlužníkům shovívavější, než jak je tomu u nebankovních společností. Ty obvykle chtějí půjčku 100 000 splatit co nejdříve, a tak si předem ujasněte, zda je to možné, anebo se proto dostanete do trýznivé peněžní situace.

Půjčka 100 000 ihned

Půjčka 100 000 ihned je sjednána během několika málo minut. Sjednat se dá půjčka 100 000 ihned u nebankovních společností, jako je například Home Credit nebo Razdvapujcka.cz. Nejčastější volbou je půjčka online ihned, kterou získáte po vyplnění příslušného formuláře. Jaké dvě základní otázky v tomto typu formuláře naleznete?

  1. Požadovaný obnos peněz, který chcete zapůjčit.
  2. Jak dlouho máte peníze v plánu splácet.

Peníze můžete mít na bankovním účtu připsané již během patnácti minut. Půjčka online ihned vám navíc ušetří čas a výdaje spojené s cestou na pobočku. Kromě toho je na webových stránkách vše důkladně popsáno a k dispozici vám jsou i nezávislé recenze klientů, které vám pomohou vybrat tu nejlepší půjčku 100 000 ihned. V neposlední řadě se dá půjčka online ihned zařídit místo internetu pomocí telefonátu.

1 Půjčka 100 000 bez registru

Půjčka 100 000 bez registru je možná, avšak nabízejí ji pouze nebankovní společnosti. Pro bankovní instituci by půjčka 100 000 bez registru znamenala příliš velké a zbytečné riziko. Je tak tedy samozřejmé, že půjčka 100 000 bez registru s sebou nese, stejně jako všechny nebankovní půjčky, vysokou úrokovou sazbu a další náročné podmínky. Pro okamžité získání peněz využijte půjčku 100 000 ihned, požadovaný obnos tak můžete mít na svém bankovním účtu již během několika málo minut. Aby si nebankovní instituce určitým způsobem pojistily, že od vás smluvené peníze opravdu obdrží, mohou po vás vyžadovat ručení nemovitostí. Při nedodržování měsíčních splátek tak hrozí, že přijdete o bydlení.

2 Půjčka 100 000 bez doložení příjmu

Půjčka 100 000 bez doložení příjmu se pojí se stejnými riziky jako půjčka 100 000 bez registru. Opět ji kvůli vysoké pravděpodobnosti neplatícího klienta poskytují pouze nebankovní společnosti. Půjčka 100 000 bez doložení příjmu sice může obstarat potřebné peníze během několika málo minut, ale její využití je potřeba řádně promyslet. Nebankovní společnosti po zákaznících obvykle žádají rychlé splacení a v případě platební neschopnosti je smluvená půjčka pojištěna tím, že dlužník ručí svým bytem, domem a podobně. V neposlední řadě je půjčka 100 000 bez doložení příjmu nechvalně proslulá pro svoji vysokou úrokovou sazbu.

Půjčka 100 000 kalkulačka

Půjčka 100 000 kalkulačka vám pomůže zjistit, jaká společnost vám poskytne nejvýhodnější půjčku. Na základě vyplnění tří hlavních informací, kterými jsou požadovaná výše půjčky, úroková sazba a doba splatnosti půjčka 100 000 kalkulačka vypočítá, kolik peněz bude měsíčně potřeba splácet. Díky vypočítané peněžní částce je tak daleko snazší rozhodnout, jaká společnost vám poskytne ty nejlepší půjčky 100 000. Mezi klienty je oblíbená ČSOB půjčka, půjčka Moneta, Era půjčka a s tím spojená půjčka online schválení či půjčka na směnku. Důležité je si pro výběr společnosti dopřát dostatek času a žádné svoje rozhodnutí zbytečně neunáhlit.

Kde zažádat o půjčku

1 ČSOB půjčka

ČSOB půjčka svým klientům nabízí přijatelnou úrokovou sazbu, obvykle se pohybující kolem 4 až 5 procent. Na internetových stránkách společnosti se nachází přehledný formulář, který když vyplníte, prozradí vám, na kolik peněz celkem vás ČSOB půjčka vyjde. Nutné je zadat informace o potřebné výši půjčky, předpokládané době splácení a na závěr uvést telefonní číslo s e-mailovou adresou. Navíc se ČSOB půjčka snaží vyjít vstříc všem dlužníkům tím, že si kdykoliv během smluveného období mohou zvýšit, nebo naopak snížit splátky, případně je na nějaký čas zcela odložit. ČSOB půjčka je vyřízena opravdu rychle a všechny důležité informace naleznete na webových stránkách společnosti. Oblíbenou rubrikou jsou nejčastější dotazy.

2 Equa bank půjčka online schválení

Equa bank půjčka online schválení je oblíbená především díky časové úspoře. Úroková sazba je o něco nižší než u konkurenční ČSOB půjčky, nejčastěji je to něco kolem 3 až 4 procent. V momentě, kdy budete mít dostatek peněžních prostředků pro kompletní splacení půjčky online schválení, učiňte tak. Jedná se o bezplatný akt, kterým se vám banka snaží vyjít vstříc. Equa bank půjčka online schválení můžete mít vyřízené již během několika málo minut. Obdobně jako ČSOB půjčky i Equa půjčka online schválení nabízí snížení, či navýšení stanovených splátek. Stejně tak je možné pozměnit i datum splátky. Součástí půjčky je i pojištění, díky kterému se nedostanete do náročnější finanční situace, než ve které se momentálně nacházíte.

3 Půjčka Moneta

Půjčka Moneta je obdobným produktem jako dva předchozí, tedy Equa bank půjčka online schválení a ČSOB půjčka. Úroková sazba se pohybuje v rozpětí od 3 do 4 procent a vyřídit se dá půjčka Moneta samozřejmě i online, a to prostřednictvím příslušného formuláře. K vyplnění budete potřebovat telefon a dva doklady totožnosti, například občanský průkaz s řidičákem. Sjednání půjčky Moneta je navíc zcela zdarma a vše je vyřízené během chvilky, nehrozí žádné složité a zdlouhavé papírování. Pokud nepatříte k technicky zdatným jedincům, zažádat si o půjčku Moneta můžete i na pobočce anebo pomocí telefonátu. Za drobný poplatek, obvykle 1 procento z celkové výše půjčky, je sjednanou půjčku splatit dříve, než jak je tomu dáno ve smlouvě.

4 Era půjčka

Podobné podmínky vám nabídne i Era půjčka, která je známá jako neúčelová půjčka. Využít ji tedy můžete na cokoliv, co uznáte za vhodné. Era půjčka vám může pomoci zafinancovat například nákup automobilu, vysněnou dovolenou nebo splatit staré závazky. Era půjčka se však pojí s vyšší úrokovou sazbou, která začíná na téměř 7 procentech. Splatnost je možné nastavit v rozmezí od jednoho roku do 96 měsíců. Na rozdíl od půjčky Moneta je předčasné splacení Era půjčky bezplatné a stejně tak i její poskytnutí. Klienti si chválí především přehlednost všech stanovených podmínek a vysokou pružnost půjčky. Era půjčka je dostupná až do výše 800 000 Kč.

5 Air Bank půjčka

Následující půjčka je dostupná jak pro klienty Air Bank, tak i pro všechny ostatní. Air Bank půjčka se nabízí komukoliv, kdo ji je schopný splácet. Stačí si o ni zažádat pomocí online formuláře, případně se osobně zastavit na pobočce.

Jaké informace po vás Air Bank půjčka vyžaduje ve formuláři?

  • požadovanou částku k půjčení
  • jméno a příjmení
  • telefonní číslo s e-mailem
  • rodné číslo
  • adresu bydliště

Dále po vás pro schválení Air Bank půjčky bude společnost požadovat dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a v neposlední řadě plnoletost. Nepopiratelnou výhodou, která se s Air Bank půjčkou pojí, je její bezplatné splacení v dřívějším termínu, než jak je stanoveno ve smlouvě.

Půjčka na směnku ihned

Směnka je zástupcem cenných papírů, která vlastníka opravňuje k obdržení uvedené peněžní částky od dlužníka, a to ke konkrétnímu datu. Půjčka na směnku ihned je k dispozici pro osoby, které již dovršily plnoletosti. Na rozdíl od půjčky se ke směnce nevážou žádné měsíční poplatky. Půjčka na směnku ihned je vyřízena během 15 minut, ale její čerpání je rizikové a spojené s vysokou úrokovou sazbou. Jedná se o zástupce půjčky 100 000 bez registru nebo půjčky 100 000 bez doložení příjmu. Než tedy využijete půjčku na směnku ihned, pečlivě si o ní přečtěte všechny dostupné informace, abyste se nezadlužili ještě více.