Česká pojišťovna recenze a zkušenosti

Adéla Ozomová

Publikováno 02. Března 2022

Obsah

Generali Česká pojišťovna se svou dlouholetou a úspěšnou historií působí na území České republiky, kde spravuje několik milionů smluv. Pojišťovna má v péči zhruba 7,5 milionů klientů, tudíž se dají snadno dohledat Generali Česká pojišťovna recenze a zkušenosti minulých i současných klientů.

Generali Česká pojišťovna recenze

Recenze Česká pojišťovna se dají nalézt na samotných stránkách pojišťovny. Při prohlížení některých nabídek pojištění se zobrazuje také jejich hodnocení klienty. Bohužel ne u všech produktů tomu tak je. Například Generali Česká pojišťovna cestovní pojištění recenze na stránkách zveřejněné nejsou.

Recenze Česká pojišťovnaPočet hvězdičekPočet hodnocení
Generali Česká pojišťovna povinné ručení recenze4,6 / 58 734
Pojištění majetku4,5 / 57 928
Pojištění odpovědnosti občana3,9 / 52 024
Životní pojištění 4,4 / 55 301
Pojištění psů a koček4,5 / 524

Generali Česká pojišťovna povinné ručení recenze dosáhlo nejvyššího hodnocení ze všech nabízených produktů. Naopak nejhorší hodnocení získalo pojištění odpovědnosti občana. Kromě hvězdiček si lze přečíst i slovní hodnocení napsané klienty. Česká pojišťovna cestovní pojištění recenze získalo v nezávislém hodnocení 8,5 hvězdiček z 10 možných.

Generali Česká pojišťovna zkušenosti

Potenciální klienty této pojišťovny zcela jistě zajímá Generali Česká pojišťovna zkušenosti a diskuze. Kromě hodnocení na webových stránkách této pojišťovny se dá najít i mnoho diskuzních fór s velkým množstvím komentářů napsaných současnými nebo bývalími klienty. Stačí zadat heslo „Generali Česká pojišťovna zkušenosti“.

Povinné ručení Česká pojišťovna zkušenosti

Povinné ručení Česká pojišťovna zkušenosti klientů se různí. Nejvíce si zákazníci pochvalují vstřícnost, nabídku služeb, rychlé vyřízení a peníze na účtu ihned. Naopak se najdou i tací, kteří radí vyhnout se této pojišťovně velkým obloukem, jelikož se nikdy nedočkali žádného plnění. Jaká je pravda ohledně Generali Česká pojišťovna povinné ručení zkušenosti, se zdá být opravdu oříšek.

Serióznost jednání, rychlost vyřízení, prostě jak by to mělo být ke spokojenosti všech.

Generali Česká pojišťovna povinné ručení zkušenosti

Životní pojištění Česká pojišťovna zkušenosti

Životní pojištění Česká pojišťovna zkušenosti klientů jsou podle komentářů na webových stránkách pojišťovny víceméně pozitivní. Pokud se zájemci zaměří na nezávislé diskuzní fóra a tak podobně, hodnocení nedosahují ani z poloviny kladných ohlasů. Nicméně Generali Česká pojišťovna hlásá, že na svém webu zveřejňuje jak pozitivní, tak i negativní názory.

Generali Česká pojišťovna práce zkušenosti

A co samotné zkušenosti zaměstnanců Generali České pojišťovny? Pro absolventy nabízí tato pojišťovna mnoho volných pozic v různých oborech, kde mohou nastartovat svou pracovní kariéru. Nicméně je nutné podotknout, že na těchto pozicích bývá fluktuace pracovníků vyšší, stejně jako ve většině podobných společností. Generali Česká pojišťovna práce zkušenosti zaměstnanců většinou záleží na osobnosti pracovníka a na vstřícnosti managementu.

Benefity

Možnost home office (záleží na pozici)

Stabilita firmy

Nutnost plnění plánu

Špatný přístup manažerů

Časté zpřísňování pravidel


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/281017/virtual/www/domains/navic.cz/wp-content/themes/navic/acf_blocks/checks-block/checks-block.php on line 7

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/web/virtuals/281017/virtual/www/domains/navic.cz/wp-content/themes/navic/acf_blocks/checks-block/checks-block.php on line 7

Česká podnikatelská pojišťovna recenze

Česká podnikatelská pojišťovna recenze bohužel nejsou k nalezení v tak hojném počtu, jako tomu je u Generali České pojišťovny. V diskuzích povětšinou panuje negativní nálada a mnozí současní či bývalí klienti pojišťovnu nedoporučují. Zdali se těmito radami řídit, zůstává nadále otázkou, jelikož většina lidí veřejně sdílí pouze své negativní zkušenosti.

Generali Česká pojišťovna kontakt

V případě, že klienti potřebují akutně řešit jakoukoli situaci týkající se pojištění, existuje několik způsobů, jak se s pojišťovnou spojit. Mnoho věcí se dá vyřídit online v sekci „Kontakt“ a „Co potřebujete zařídit?“. Někdo preferuje telefonní spojení přes klientskou linku nebo osobní kontakt na pobočce. Generali Česká pojišťovna kontakt lze nalézt na webových stránkách pojišťovny stejně jako adresu a otavírací dobu poboček.

1 Generali Česká pojišťovna Kladno

Generali Česká pojišťovna Kladno má čtyři pobočky. Konkrétní pobočky mají rozdílné otevírací doby a nabízejí částečně odlišné služby. Ze čtyř poboček jsou dvě vybavené klimatizací a jedna má navíc i dětský koutek. Veškeré informace jako otevírací doba, nabízené služby, telefonní kontakt lze nalézt na webových stránkách pojišťovny.

 • Italská 2303, Kladno
 • Floriánská 258, Kladno
 • Váňova 3179, Kladno
 • T. G. Masaryka 1501, Kladno
2 Generali Česká pojišťovna Třebíč

Generali Česká pojišťovna Třebíč má v tomto městě celkem čtyři pobočky. Konkrétní pobočky mají rozdílné otevírací doby a nabízejí částečně odlišné služby. Klienti při návštěvě kterékoli pobočky naleznou vždy bezbariérový přístup, WiFi, dětský koutek, platební terminál a klimatizaci.

 • Bedřicha Václavka 117, Třebíč
 • Karlovo nám. 15/ 9, Třebíč
 • Komenského nám. 1342/ 7, Třebíč
3 Generali Česká pojišťovna Ústí nad Labem

Generali Česká pojišťovna Ústí nad Labem má v tomto městě pět poboček nabízejících pojistné produkty, úvěry a hypotéky a produkty banky MONETA Money Bank. Klienti při návštěvě kterékoli pobočky naleznou vždy bezbariérový přístup, WiFi, dětský koutek a platební terminál.

 • Krušnohorská 3371/ 2, Ústí nad Labem
 • Mírové náměstí 3097/ 37, Ústí nad Labem
 • Národního Odboje 794/ 15, Ústí nad Labem
 • Nádraží 1135/ 4, Ústí nad Labem
 • Revoluční 1420/ 2, Ústí nad Labem

Generali Česká pojišťovna a poskytované služby

Tato pojišťovna nabízí svým klientům celkem osm typů základních pojištění. Jedná se například o cestovní pojištění, životní pojištění, povinné ručení nebo Generali Česká pojišťovna pojištění zvířat. K těmto pojistkám lze samozřejmě připojistit i další rizika nebo rozšířit jejich místní platnost.

 • Cestovní pojištění
 • Povinné ručení
 • Havarijní pojištění
 • Pojištění majetku
 • Pojištění odpovědnosti
 • Životní pojištění
 • Úrazové pojištění
 • Generali Česká pojišťovna pojištění zvířat
 • Firemní pojištění

Některé druhy pojištění je možné sjednat online, tedy přímo na webových stránkách Generali České pojišťovny. V opačném případě se musí zájemci osobně zastavit na kterékoli pobočce pojišťovny, kde odborní poradci vždy se vším rádi poradí.