Česká pojišťovna pobočky Třebíč

Karolína Vondrová

Publikováno 02. Listopadu 2021

Obsah

Generali Česká pojišťovna se svou dlouholetou a úspěšnou historií působí na území České republiky, kde spravuje několik milionů smluv. Generali Česká pojišťovna, a.s. Třebíč má v tomto městě celkem čtyři své pobočky. Jaké služby nabízí svým zákazníkům a kde tyto pobočky najít?

Generali Česká pojišťovna Třebíč a poskytované služby

Generali Česká pojišťovna nabízí svým klientům celkem osm typů základních pojištění. K těmto pojistkám lze samozřejmě připojistit i další rizika nebo rozšířit jejich místní platnost. Některé druhy pojištění je možné sjednat online, tedy přímo na webových stránkách Generali České pojišťovny. V opačném případě je potřeba, aby se zájemci o zřízení pojistné smlouvy zastavili na kterékoli prodejně.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění si může sjednat kdokoli, kdo plánuje cestovat po České republice nebo do zahraničí. Lze to udělat online nebo přímo na pobočce Generali Česká pojišťovna Třebíč. Má-li potenciální klient jakékokoli dotazy, například ohledně produktů jako je cestovní pojištění celoroční, je dobré kontaktovat zákaznickou linku nebo dojít na kteroukoli pobočku.

Sjednání cestovního pojištění online je velmi jednoduché. Stačí zadat datum cesty (v případě zájmu označit políčko cestovní pojištění celoroční), vybrat územní platnost, na co se pojištění bude vztahovat a přidat všechny pojišťované osoby.

Pojištění vozidla a havarijní pojištění

Generali Česká pojišťovna nabízí svým klientům na výběr z pěti variant pojištění vozidla. Klient může očekávat vyplacení peněz do 5 dnů od doložení všech podkladů, vyřízení pojistné události s pojišťovnou viníka, non stop asistenční službu nebo zajímavé benefity jako garance ceny či nadstandardní asistenci.

Havarijní pojištění od Generali České pojišťovny chrání vozy svých klientů před havárií, odcizením, živelnými událostmi a vandalismem. Generali Česká pojišťovna poskytuje non stop asistenční službu zdarma pro ČR i Evropu, slevu až 50 % za jízdu bez nehod a k variantě All Risk úrazové pojištění všech cestujících zdarma.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Generali pojištění domu, bytu, chaty, vybavení domácnosti a dále pojištění proti přírodním živlům, vichrům a tornádům nebo odpovědnosti občana za škodu lze sjednat na kterékoli pobočce nebo také online. Pojištění domácnosti od Generali České pojišťovny je tvořeno pouze jednou variantou, která však kryje většinu rizik. Pojištění majetku a osob jsou bohužel dva rozdílné produkty, které nelze sjednat jednotně.

V případě nerozhodnosti se doporučuje zadat do vyhledávače výraz „pojištění nemovitosti recenze“. Internetové srovnávače přehledně porovnají produkty jednotlivých pojišťoven. Pojištění nemovitosti recenze od Generali České pojišťovny je hodnoceno jakožto jednoduché řešení jedním produktem.

Životní a úrazové pojištění

Životní pojištění není možné uzavřít online. Pojistka zahrnuje pracovní neschopnost, dlouhodobá onemocnění, trvalé následky po úrazu a také pomůže členům rodiny v případě úmrtí. Přesná podoba pojistných plnění může mít různé varianty. Býva sjednávána na míru.

Úrazové pojištění pro celou rodinu poskytuje nonstop ochranu po celém světě, výplatu peněz ihned po stanovení diagnózy, úhradu hospitalizace a tak dále. Toto pojištění je možné sjednat pouze osobně na kterékoli pobočce Generali Česká pojišťovna Třebíč.

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků si je možné sjednat online nebo na pobočce. Pojistka hradí léčbu úrazu nebo nemoci, uhynutí nebo utracení a odpovědnost za škodu. Před uzavřením pojistky musí být domácí mazlíček označen čipem nebo tetováním. Druhým omezením je věk zvířete. Pes do 40 kg musí být mladší 8 let. Pes nad 40 kg musí být mladší 4 let. Kočku lze pojistit do 8 let.

Generali Česká pojišťovna pobočka Třebíč

Ve městě Třebíč se nachází celkem čtyři pobočky Generali České pojišťovny. Zaměstnanci těchto poboček vždy rádi pomohou s výběrem toho správného pojištění. Generali Česká pojišťovna pobočka Třebíč má vždy bezbariérový přístup, WiFi, dětský koutek, platební terminál a klimatizaci.

1 Generali Česká pojišťovna, Karlovo náměstí, Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Karlovo náměstí 15/9, 674 01 Třebíč. Generali Česká pojišťovna Třebíč otevírací doba je každé pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
2 Generali Česká pojišťovna, Komenského náměstí, Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Karlovo náměstí 15/9, 674 01 Třebíč. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde rádi poradí s:

 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
3 Generali Česká pojišťovna, Otmarova, Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Otmarova 82/3, 674 01 Třebíč. Otevřeno má každé pondělí až pátek. V pondělí a středu je otevírací doba od 9:00 do 17:00, v úterý a čtvrtek od 12:00 do 17:00 a v pátek od 12:00 do 16:00. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
4 Generali Česká pojišťovna, Přerovského, Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Otmarova 82/3, 674 01 Třebíč. Otevřeno má každé pondělí až pátek. Generali Česká pojišťovna Třebíč otevírací doba  je pokaždé od 8:00 do 11:00, pak následuje polední pauza do 11:30. V pondělí a středu je otevřeno do 17:00, v úterý do 16:00, ve čtvrtek do 15:30 a pátek do 14:30. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Třebíč

Tato pojišťovna je jednou z největších zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven v České republice. Česká zdravotní průmyslová pojišťovna Třebíč svým klientům nabízí například mobilní aplikaci Zdraví v mobilu, která slouží ke snadnému sjednávání cestovního pojištění nebo vyhledávání nejbližších lékáren a zdravotnických zařízení. Široká nabídka preventivních programů, elektronická komunikace s pojišťovnou či řada zajímavých slev jsou benefity, které kliet získá, pokud se stane pojištěncem. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Třebíč má v centru města jednu pobočku.

Pobočka Česká průmyslová pojišťovna Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Přerovského 126/6, 674 01 Třebíč. Česká průmyslová pojišťovna Třebíč má otevřeno každé pondělí až pátek. Otevírací doba je v dopoledních hodinách pokaždé od 8:00 do 12:00, pak následuje polední pauza do 13:00. V pondělí a středu je otevřeno do 17:00, v úterý a ve čtvrtek do 15:30, v pátek je pobočka v odpoledních hodinách zavřená.

Česká zdravotní průmyslová pojišťovna Třebíč disponuje bezbariérovým přístupem, platebním terminálem a možností tisku průkazů na počkání.

Česká podnikatelská pojišťovna Třebíč

Tato pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Mezi poskytované produkty patří pojištění vozidla, životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů. Česká podnikatelská pojišťovna Třebíč má v tomto městě jednu pobočku.

Pobočka Česká podnikatelská pojišťovna Třebíč

Tato pobočka se nachází na adrese Smila Osovského 25, Jejkov, 674 01 Třebíč. Otevřeno má každé pondělí až pátek. Dopoledne je otevřeno pokaždé od 8:00 do 12:00, pak následuje polední pauza do 13:00. V pondělí a středu je otevřeno do 17:00 a v úterý, čtvrtek a pátek je otevřeno do 16:00. Zkušení odborníci zde rádi poradí s:

 • Povinné ručení
 • Havarijní pojištění
 • Životní, rizikové a úrazové pojištění
 • Pojištění majetku a osob (odpovědnosti občanů)
 • Cestovní pojištění
 • Pojištění podnikatelů

Důchodové pojištění Česká pojišťovna

Důchodové pojištění Česká pojišťovna lze sjednat online u Generali penzijní společnosti. Jedná se o dlouhodobé spoření se státní podporou a zhodnocením. Generali penzijní společnost nabízí svým klientům na výběr celkem ze tří spořících programů. Na webových stránkách této společnosti se nachází kalkulačka, která přesně vypočítá, kolik si klient během let naspoří. Celý proces založení penzijního spoření by měl trvat zhruba 10 minut. Odborní poradci na kterékoli pobočce Generali Česká pojišťovna, a.s. Třebíč se vším rádi poradí.

Generali Česká pojišťovna recenze

Hodnocení spokojenosti si může přečíst kdokoli jak na webových stránkách samotné společnosti, tak na různých diskusních fórech. Stačí vyhledat výraz „česká pojišťovna recenze“. Generali Česká pojišťovna uvádí, že je s jejich produkty spokojeno celkem 90 % všech klientů. Průměrné hodnocení dosahuje 4,5 hvězdičky z celkových 5 hvězd.