ESSOX s.r.o kontakt, infolinka a pobočky

Michaela Oppitzová

Publikováno 16. Ledna 2022

Obsah

ESSOX je nebankovní společností, která klientům nabízí širokou škálu finančních produktů i služeb. V článku budou uvedené nejenom podrobnosti k nabízeným službám, ale i potřebné kontakty nebo zmíněné adresy poboček.

Základní informace o ESSOX s.r.o.

Společnost ESSOX s.r.o. na českém trhu působí již od roku 1993 a své kvality dokazuje například tím, že se nachází ve stejné finanční skupině jako Komerční banka. Svým klientům ESSOX s.r.o. nabízí finanční služby, mezi které patří například úvěr na auta, a to jak nová, tak ojetá, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, pojištění schopnosti splácet anebo kreditní karty. Zbylé produkty jsou přehledně vypsané na webových stránkách společnosti. Kromě toho tam žadatelé naleznou i nejčastější dotazy nebo různé žádosti a formuláře.

1

ESSOX kontakt

  • ESSOX infolinka funguje na telefonním čísle +420 389 010 422, a to každý všední den od 8:00 do 19:00.
  • Další ESSOX kontakt, který je možné pro zjištění potřebných informaci použít, zahrnuje e-mailovou adresu: zakaznickyservis@essox.cz.
  • V případě, kdy si chcete zablokovat kreditní kartu, jelikož vám byla například odcizena, využijte následující ESSOX kontakt: +420 267 197 197.
  • Jiné telefonní číslo je i pro řešení dlužných částek, a to vypadá následovně: +420 389 010 417. Pro řešení dlužných částek je zároveň možné využít e-mailovou adresu: spravapohledavek@essox.cz.

Všechny potřebné informace se nachází na internetových stránkách: www.essox.cz.

2

ESSOX pobočky

Na rozdíl od jiných společnost ESSOX pobočky nemá. Sjednat se dá všechno kompletně online. Jediná adresa k dohledání je ta, kde společnost ESSOX s.r.o. sídlí, a ta je následující:

  • F. A. Gerstnera 52
  • 370 01 České Budějovice

Pokud někomu čistě online prostředí nevyhovuje, mohla by jej spíše zaujmout tradiční KB půjčka, kterou je možné sjednat i přímo na pobočce Komerční banky. Jednou z variant je dokonce KB půjčka určená pro studenty. Ti mohou získané finanční prostředky využít například pro nákup nového notebooku, který potřebují ke svému studiu.

3

ESSOX recenze

Jedním z nejrozebíranějších témat v souvislosti s danou společností jsou ESSOX recenze. Největší množství stížností směřuje na skryté poplatky a vysoké úrokové sazby. Stejně tak lidé negativně hodnotí předčasné splácení, za to si totiž firma účtuje nemalé částky, přestože u konkurence je předčasné splacení obvykle bezplatné.

Oproti tomu pozitivní ESSOX recenze vyzdvihovaly rychlost vyřízení a vstřícné jednání zaměstnanců. Předem si člověk může zjistit, na kolik peněz by ho půjčka u ESSOXU vyšla, pro tyto účely je totiž na internetu takzvaná úvěrová kalkulačka.

Úvěrová kalkulačka

Ověřit si, zda je pro vás daná půjčka finančně atraktivní, vám pomůže úvěrová kalkulačka. Po vyplnění několika málo údajů, jako jsou výše úvěru nebo doba splácení, uživatel zjistí, na kolik peněz by ho ve výsledku vycházela měsíční splátka a jak vysoké je RPSN. Úvěrová kalkulačka se nachází na internetových stránkách mnohých společností. Všechny ale ve výsledku plní stejnou funkci, a tou je výpočet financí, které by klient vynaložil při sjednání daného úvěru. Obdobný nástroj nabízí i přímo ESSOX a je jím ESSOX kalkulačka moto.

ESSOX kreditní karta

Jedním z oblíbených finančních produktů, který společnost nabízí, je například ESSOX kreditní karta. Spravovat ji vlastník může v ESSOX přihlášení, ke kterému mu postačí pouze e-mailová adresa s heslem. Jedním z největších lákadel, které ESSOX kreditní karta nabízí, je sleva 0,40 Kč/litr u EuroOil. Samozřejmostí jsou i bezkontaktní platby anebo uhrazení splátky QR kódem. Všude v zahraničí, kde mají obchodníci vyznačené logo MasterCard, je možné zaplatit i ESSOX kreditní kartou.

Půjčkomat cz

Další nebankovní variantou, když klientovi nevyhovuje půjčka od ESSOXU, je úvěr, jehož jméno je Půjčkomat cz. Recenze týkající se tohoto druhu úvěru jsou z 90 % pozitivní. Zákazníci si vychvalují především transparentní podmínky, které Půjčkomat cz má. Obnos peněz, o který si klient může zažádat, je však nízký. Pohybuje se v rozpětí od 500 do 20 000 Kč. Další pozitivní ohlasy směřují na fakt, že Půjčkomat cz zajišťuje bleskové schválení. Šanci pro přiznání mají i osoby uvedené v registru dlužníku, jelikož do něj společnost obvykle nenahlíží.

Kromě ESSOXU nebo Půjčkomatu dlužníci také často zvažují půjčky v hotovosti. Ty stejně tak nenahlíží do registrů a ve většině případů nevyžadují ani doložení o stálých příjmech. Dopředu je však nutné počítat s faktem, že mají půjčky v hotovosti stanovené vysoké úrokové sazby.