Jak získat MultiSport kartu a co nabízí www.multisport.cz

Adéla Ozomová

Publikováno 28. Května 2022

Obsah

Stravenky nejsou jediný zaměstnanecký benefit, které poskytují firmy svým zaměstnancům. MultiSport karta přináší řadu výhod jejím držitelům. Karta MultiSport není výhradně na cvičení a posilování, držitel MultiSportky si může odpočinout v sauně nebo v bazénu a číst si přitom citáty o sportu. Jak získat MultiSport kartu od svého zaměstnavatele a jak funguje MultiSport karta?

Jak funguje MultiSport karta

Karta MultiSport přináší možnost vyzkoušet velké množství aktivit na téměř 3 000 místech po České republice i Slovensku. MultiSport karta je nepřenosná a může ji využívat výhradně držitel uvedený na kartě. Držitel karty MultiSport však může získat i doprovodnou kartu MultiSport a 3 dětské karty. Doprovodnou kartu MultiSport musí podporovat zaměstnavatel konkrétního držitele karty.

MultiSportka se vyplatí i méně aktivním jedincům, protože MultiSport karta cena není příliš vysoká. Karta MultiSport navíc daruje každý den jeden volný nebo zvýhodněný vstup do pohybových a relaxačních zařízení v České republice a na Slovensku. MultiSport mapa nabízí možnost podrobného vyhledání zařízení. Držitel karty MultiSport může celý rok využívat různé aktivity. Roční předplatné do posiloven, třeba do známé BBC Fitness, zavazuje jedince k tomu, aby chodil cvičit a posilovat. Odpočinek a relaxaci však BBC Fitness a jiné posilovny nenabízí.

Jak funguje MultiSport karta v praxi? Po obdržení MultiSport karty je okamžitá možnost jejího využití. Na recepci daného zařízení se stačí prokázat MultiSportkou a dokladem totožnosti. To je vše, u 99 % sportovních a relaxačních zařízení se neplatí nic navíc. Nejsou to pouze citáty o sportu, co vede lidi k pohybu. Může to být i doprovodná karta MultiSport, jež funguje stejně jako standardní MultiSport karta. Platnost karty končí dnem ukončení zaměstnání držitele MultiSportky.

MultiSport karta cena

MultiSport karta cena se různí a není stejná pro všechny zaměstnance. MultiSport karta cena je ovlivňována několika faktory, například počtem osob, které budou využívat kartu MultiSport. Hlavní podmínka pro získání zaměstnaneckého benefitu je odběr 10 karet MultiSport, další MultiSportky mohou být doprovodné nebo dětské. Další faktor ovlivňující MultiSport kartu cenu je tzv. model financování.

MultiSport karta cena a model jejího financování vychází z procentuálního rozdělení měsíčních nákladů mezi zaměstnavatele a zaměstnance. Na webových stránkách www.multisport.cz je možné se doptat na více podrobností. Případně jako zaměstnavatel kontaktujte společnost MultiSport – vše vám vysvětlí.

Jak získat MultiSport kartu

Jak funguje MultiSport karta bylo uvedeno výše, nyní článek popíše, jak získat MultiSport kartu. Karta MultiSport se dostává k jejím držitelům přes zaměstnavatele. Jak získat MultiSport kartu je snadné – stačí se zeptat šéfa firmy, zda tento zaměstnanecký benefit nabízí. MultiSport karta je zaměstnanecký benefit podobně jako stravenky. Je pouze na zaměstnavateli, zda se rozhodne jej nabízet. MultiSport nabídne zaměstnavateli veškeré detaily programu a navrhne MultiSport kartu cenu.

Získání tohoto benefitu pro zaměstnance je podmíněné odběrem alespoň 10 MultiSport karet. MultiSportka umožňuje výběr řady pohybových a odpočinkových aktivit. MultiSportku poskytuje skoro 6 000 společností v České republice a využívá ji 200 000 zaměstnanců. Multisport mapa na webu www.multisport.cz zahrnuje všechny možnosti využití MultiSportky.

Pokud je zajištěný vstup do sportovních zařízení, zbývá pořídit sportovní vybavení a oblečení. InSPORTline prodejny mají velký výběr pro různé druhy sportů. V nabídce InSPORTline prodejen a e-shopu je oblečení pro ženy, muže i děti, ochranné pomůcky, podložky na cvičení, sportovní a fitness strava nebo časoměřiče, stopky a mnoho dalšího.

My MultiSport

Fitness strava, případně jakákoliv zdravá výživa, a pravidelný pohyb patří k základním předpokladům zdravého těla. My MultiSport je program, do kterého se mohou zaregistrovat držitelé karty MultiSport. My MultiSport nabízí ještě více pohybu, zábavy a relaxace ke klasické kartě MultiSport. V My MultiSport si zájemce vytvoří účet vyplněním jména, čísla karty a e-mailové adresy. Pro plnohodnotný program My MultiSport je potřeba, aby byla karta MultiSport aktivní. Držitel MultiSport karty může zkontrolovat její platnost na www.multisport.cz, v záložce Karty.

Registrace do My MultiSport není povinná, ale pokud se držitel karty MultiSport nezaregistruje do programu My MultiSport, přijde o spoustu výhodných nabídek na sportovní vybavení, masáže, kurzy a různé semináře. Dojde-li ke zrušení MultiSportky, účet My MultiSport bude nadále aktivní, ale uživatel již neuvidí veškerý obsah. Po opětovné aktivaci karty MultiSport bude obsah programu My MultiSport opět viditelný.

MultiSport mapa

MultiSport karta umožňuje navštívit přes 2 700 míst. Na stránce www.multisport.cz je MultiSport mapa. Je k nalezení pod záložkou Aktivity a místa. Tato MultiSport mapa je rozdělená na několik kategorií: na bazény a vodní sporty, rodiče s dětmi, jógu a zdravotní cvičení, raketové a míčové sporty, wellness a relax apod. MultiSport karta cena, přestože může být rozdílná u jednotlivých zaměstnavatelů, je velmi výhodná vzhledem k širokému spektru pohybových a odpočinkových aktivit, která nabízí.

Doprovodná karta MultiSport umožňuje vstup do sportovišť samozřejmě také. MultiSport mapa má filtr pro vyhledávání podle adresy místa, anebo podle typu aktivity. Skutečnou dostupnost zařízení je lepší zkontrolovat na oficiálních stránkách konkrétního sportoviště.