Komerční banka Karviná pobočky

Adéla Ozomová

Publikováno 22. Ledna 2022

Obsah

Komerční banka působí na českém trhu od roku 1990. V současné době poskytuje bankovní služby asi 1,6 milionům klientů. Komerční banka Karviná poskytuje finanční produkty a služby pro občany, podnikatele a malé i velké podniky. KB Karviná má v tomto městě jednu pobočku. Jaké služby nabízí svým zákazníkům, kde tuto pobočku najít a jaká je Komerční banka Karviná otevírací doba?

KB pobočka Karviná a Komerční banka pobočka bankomat Karviná

Jediná KB pobočka Karviná, kterou lze v tomto městě osobně navštívit, se nachází na Masarykově náměstí v centru města poblíž zámku Fryštát. Komerční banka pobočka bankomat Karviná se nachází v prostorách pobočky. Další tři bankomaty KB jsou k nalezení v různých částech města. Všechny bankomaty jsou přístupné přímo z ulice.

1 Komerční banka, pobočka Karviná

Komerční banka Karviná Fryštát se nachází na adrese Masarykovo náměstí 6/5, 733 01. Klienti zajisté ocení bezbariérový přístup, WiFi a služby pro nedoslýchavé. Další služby, jenž tato pobočka nabízí, jsou hotovostní služby, bezpečnostní schránky, noční trezor, přepážky pro cizince a směnárna.

 • Komerční banka Karviná otevírací doba: Po: 9-12, 13-18; Út-Čt: 9-12, 13-17; Pá: 8-12, 13-15
 • Komerční banka Karviná Fryštát bankomat a vkladomat: Ano
2 Komerční banka Karviná Tesco bankomat

Bankomat Komerční banka Karviná Tesco se nachází na adrese Tesco (pob, tř. 17. listopadu 883, Ráj, 734 01.

 • KB banka Karviná bankomat a vkladomat: Ano
 • Volba skladby bankovek
 • Obnovení hesla do internetového bankovnictví a KB Klíče
 • Zjištění zůstatku účtu
 • Změna PINu
3 KB Karviná bankomat Kaufland

Bankomat Komerční banky se nachází na adrese Kaufland, Leonovova 1015/2, 733 01.

 • KB Karviná bankomat a vkladomat: Ano
 • Volba skladby bankovek
 • Obnovení hesla do internetového bankovnictví a KB Klíče
 • Zjištění zůstatku účtu
 • Změna PINu
4 KB Karviná bankomat OC Korso

Bankomat Komerční banky se nachází na adrese 4a OC Korso, Nádražní 1939, 733 01.

 • KB Karviná bankomat a vkladomat: Ano
 • Volba skladby bankovek
 • Obnovení hesla do internetového bankovnictví a KB Klíče
 • Zjištění zůstatku účtu
 • Změna PINu

Komerční banka Tesco Karviná a výhody bankomatu

Největší výhodou bankomatu Komerční banka Tesco Karviná a jiných KB bankomatů je jejich rozsáhlá síť. Všechny bankomaty KB banka Karviná mají bezbariérový přístup, umožňují volbu skladby bankovek a jsou otevřené 24 hodin denně. Dále umožňují vklad hotovosti pomocí debetní nebo vkladové karty zdarma, obnovení hesla do internetového bankovnictví a KB Klíče, zjistit zůstatek účtu, změnit PIN a mnoho dalších operací.

Komerční banka, pobočka Karviná služby a produkty

Komerční banka disponuje rozsáhlou sítí kamenných poboček a bankomatů KB. Nabízí tak velmi dobrou dostupnost pro klienty preferující osobní kontakt. Produkty a služby této banky ocení zájemci o rychlé platby, stabilní služby, nebo např. klasickou hypotéku a sadu dalších produktů.

Účty

Bankovní účty nabízí Komerční banka jak pro dospělé, tak i pro studenty a děti. V bankovních účtech pro dospělé je rozdíl především v typu debetní karty, vedení účtu i v jiných měnách, poplatcích za výběr z cizích bankomatů v České republice, Evropské unii a v zemích mimo Evropskou unii. Studentský účet G2 je vhodný pro studenty od 15 let, kdežto Balíček Erasmus je určený pro studium v zahraničí. Dětský účet mohou rodiče založit svým dětem po dovršení 6 let.

Jaké výhody přináší zlatá karta KB oproti klasické kreditní kartě? Zlatá kreditka byla jako prémiová kreditní karta, hlavně v minulých letech, symbolem luxusu. Některé banky nabízejí skutečně zlatou kreditku vyrobenou ze zlata. Běžně je však zlatá karta KB z plastu a nabízí prémiové výhody, například cestovní pojištění, výběry hotovosti zdarma po celém světě, pojištění zavazadel či zvýhodněné vstupy do salónků na letištích.

Půjčky

U Komerční banky si klienti mohou pujčit na cokoli, a to až 2 500 000 Kč. Kolik a jak dlouho bude klient splácet (až 8 let) si zvolí sám. Navíc lze půjčku kdykoli bez poplatků splatit celou. Komerční banka umožňuje sloučit všechny závazky do jednoho díky konsolidaci. Pokud má klient potíže se splácením, splátky si může trvale snížit, nebo odložit až o půl roku.

 • Optimální půjčka (konsolidace půjček, úvěrů, kontokorentů a kreditních karet)
 • Osobní půjčka (bezstarostná půjčka, jež lze sjednat online i na pobočce)
 • Půjčka na udržitelné technologie (fotovoltaické elektrárny, technologie pro hospodaření s vodou a tak dále)
 • Studentská půjčka (pokryje výdaje spojené se studiem)

Mobilní banka KB přihlášení je velmi jednoduché. Při prvním přihlášení je nutné znát své uživatelské jméno a heslo. Při dalším přihlášení už stačí pouze heslo. Mobilní banka KB přihlášení si lze usnadnit i díky otisku prstu, pokud jej telefon podporuje.

Spoření

Komerční banka nabízí několik druhů spoření od spořících a termínovaných účtů až po stavební nebo penzijní spoření. Klienti mohou vybírat mezi spořícím účtem s bonusovou sazbou nebo investováním do podílových fondů. Doplňkové penzijní spoření má dvě varianty, a to pro dospělé a pro děti. KB stavební spoření poplatky za uzavření smlouvy jsou 0 Kč.

Jak zjistit číslo bankovního účtu? Je zcela běžné, že klient nezná své číslo účtu nazpaměť. Pokud ho zjímá, jak zjistit číslo bankovního účtu, stačí se podívat do smlouvy o vedení účtu, do výpisů z banky nebo do internetového bankovnictví. Jestliže chce klient odeslat platbu, ale nezná číslo účtu příjemce, může ho zkusit vyhledat na internetu v příslušném rejstříku. Spoléhat se na nalezené údaje se příliš nedoporučuje.

Bankovní poradce Komerční banka plat

Bankovní poradce Komerční banka plat lze očekávat od 26 tisíc do 52 tisíc Kč měsíčně. U nováčků bývá mzda spíše nižší. Nicméně po zaškolení, uplynutí zkušební doby nebo po několika letech může mzda příjemně růst. Banky jako je Komerčka navíc nabízejí zajímavé možnosti kariérního růstu. Náplň práce bankovního poradce bývá velmi různorodá, avšak primárně poskytuje pomoc klientům, kteří chtějí využít bankovních služeb.