UNIQA cestovní pojištění recenze

Adéla Ozomová

Publikováno 25. Února 2022

Obsah

Uniqa pojišťovna, a.s. je univerzální pojišťova, která se dlouhodobě řadí mezi deset největších pojišťoven v České republice. Svým klientům poskytuje pojištění auta, majetku, života a zdraví, podnikání a tak dále. Mezi velmi oblíbené produkty patří UNIQA cestovní pojištění, které si lze sjednat krátokodbě i dlouhodobě. Jaké jsou UNIQA cestovní pojištění zkušenosti a UNIQA cestovní pojištění recenze?

UNIQA cestovní pojištění

Cestovní pojištění UNIQA nabízí jak jednorázové krátkodobé pojištění, tak i celoroční cestovní pojištění UNIQA s opakovanými výjezdy. Jednorázové i roční cestovní pojištění je možné uzavřít nejen na cesty po Evropě, USA a dalších koutech světa, ale samozřejmě také na cesty po České republice.

Jednorázové cestovní pojištění UNIQA

Sjednání produktu cestovní pojištění online UNIQA se zdá být velmi oblíbené napříč klienty této pojišťovny. UNIQA navíc nabízí jednoduchou kalkulačku pojištění, která zájemci rychle vypočítá, kolik za pojištění na míru zaplatí. Hlavní výhody cestovního pojištění jsou:

Cestovní pojištění online UNIQA

Cestovní pojištění na dovolenou k moři i na hory

Patří mezi nejlevnější a nejlepší cestovní pojištění na trhu

V rodinném pojištění se platí vždy jen jedno dítě, další zdarma

Možnost sjednání pojištění i v den odjezdu

Při sjednání on-line 15 % sleva na další cestovní pojištění v budoucnu

UNIQA pojištění cestovní nabízí rodinné i individuální pojištění, a to bez spoluúčasti, kryje léčebné výlohy včetně akutního zubního ošetření do výše léčebných výloh. Cestovní pojištění od UNIQA je vhodné i pro osoby starší 65 let a těhotné ženy bez omezení do 26. týdne. Pojištění nabízí tři cenové balíčky, které se od sebe liší limitem léčebných výloh.

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu je u UNIQA zařazené mezi doplňková připojištění. Předmětem pojištění stornovacích poplatků jsou nevratné náklady, které vznikly pojištěnému v ČR úhradou poplatků za zrušení z důvodu akutního onemocnění, úrazu, nezaměstnanosti aj. V případě takové situace UNIQA kryje 80 % všech poplatků. Cestovní pojištění včetně storna zájezdu vzniká od data a času sjednání pojištění a zaniká ve 24:00 hodin dne sjednaného v pojistné smlouvě.

Celoroční cestovní pojištění UNIQA

Roční cestovní pojištění UNIQA se vyplatí všem, kteří cestují do zahraničí vícekrát do roka. Klient si ho sjednává jednou a po následující rok je chráněn na všech cestách o délce až 45 dnů po celém světě. Cestovní pojištění na dovolenou pokrývá i zimní a rizikové sporty (lyžování a snowboarding, rafting, via ferrata, potápění, jachting), teroristická rizika.

UNIQA cestovní pojištění ISIC

UNIQA cestovní pojištění ISIC nabízí čtyři druhy cestovního pojištění pro studenty, a to roční pojištění s krátkodobými výjezdy, roční pojištění s dlouhodobými výjezdy, krátkodobé cestovní pojištění a dlouhodobé cestovní pojištění. Kromě toho nabízí i úrazové pojištění nebo zdravotní pojištění pro cizince.

Cestovní pojištění UNIQA zkušenosti

Cestovní pojištění UNIQA zkušenosti klientů, které jsou k nalzení na různých diskuzních fórech, bývají víceméně rozporuplné. Část si jej velice pochvaluje a zbytek naopak radí držet se od této pojišťovny dál. Komentáře či zkušenosti klientů se vztahují na různé produkty pojišťovny, nikoli pouze na cestovní pojištění. Samotné UNIQA cestovní pojištění zkušenosti k nalezení bohužel nejsou.

Cestovní pojištění UNIQA recenze

Cestovní pojištění UNIQA recenze řadí pojištění od této společnosti mezi 10 nejlepších na českém trhu. Jednoduchou a účinnou metodou, jak zjistit, zdali UNIQA pojištění cestovní vyhovuje požadavkům klienta, je kalkulačka nebo srovnání cestovních pojištění. UNIQA cestovní pojištění recenze bohužel nemohou potvrdit, že právě pojištění od UNIQA je to nejlepší cestovní pojištění. Důležité je srovnání nabídek pro individuální potřeby jednotlivce.