Nebankovní půjčky pro lidi s exekucí

Michaela Oppitzová

Publikováno 19. Listopadu 2021

Obsah

Nebankovní půjčky pro lidi s exekucí jsou zástupci velmi rizikových půjček, o kterých se vyplatí vědět více informací, než si nějakou tu půjčku sjednáte. Jak již z názvu vyplývá, o tento druh půjčky si mohou zažádat i klienti, kteří právě procházejí exekucí. Z toho důvodu se zmiňovaná finanční služba nedá sehnat u bank, ale pouze u nebankovních společností, které pro vyvážení rizika volí enormní úrokové sazby. Jaké další informace se vyplatí vědět, než podepíšete smlouvu?

Nebankovní půjčky s exekucí: základní informace

Nebankovní půjčky s exekucí nejsou k dostání u všech nebankovních společností. Platí základní pravidlo, pokud se jedná o seriózní nebankovní společnost, nebankovní půjčky s exekucí ve své nabídce nemá. Exekuce sama o sobě je velmi náročná, natož když si k ní na sebe navalíte půjčku. Jaké firmy vám půjčí i ve chvíli, kdy se perete s exekucí?

  • HyperPůjčka, půjčit si můžete až do výše 250 000 Kč a doba splatnosti je stanovena na 84 měsíců.
  • PROFI CREDIT, možné je zažádat o úvěr do výše 250 000 Kč, splatnost je kolem 2 let a úrok vyšší než 25 %.
  • CreditPortal, úvěr je možné sjednat pouze do 30 000 Kč, splatnost půjčky je 1 měsíc a úroková sazba od 40 %.

Společnost PROFI CREDIT nabízí ještě Raz dva půjčku, která poskytuje taktéž peníze do 250 000 Kč. U výše uvedených společností je možné sjednat nebankovní půjčky s exekucí, avšak není stoprocentně jisté, že vám bude žádost schválena. Situace je podobně nejistá jako u půjček pro cizince. Finální posouzení je pouze na konkrétní firmě. Vždy je nutné, abyste si předem prostudovali všechny podmínky, které s sebou nebankovní půjčky s exekucí nesou, a podle toho se následně rozhodli.

Je tedy možná půjčka, i když mám exekuci?

Ano, půjčka, i když mám exekuci, možná je, ale doporučujeme vám, abyste se jí vyvarovali. To, že se nejedná o dobrý nápad, vám již prozrazuje fakt, že tento druh půjčky nezprostředkovávají banky ani osvědčené nebankovní společnosti. Nechtějí vás totiž obdarovat dalšími nesplacenými dluhy. Myslíte-li si, že kromě půjčky opravdu není žádné jiné východisko, zkuste se spíše optat rodiny či blízkých přátel, u kterých je menší pravděpodobnost, že by vás přivedli na mizinu. A jestliže se i přes všechna varování pro půjčky v exekuci rozhodnete, přinášíme vám další informace o půjčkách i společnostech, které vás náročnou cestou provedou.

Nebankovní půjčky recenze

Na internetu se nachází několik stránek, které se zaměřují na nebankovní půjčky recenze. Abyste měli všechny potřebné informace přehledně na jednom místě, pročetli jsme se vším za vás a níže vám přinášíme přehled těch nejčastěji vyhledávaných společností a finančních produktů.

1

CFIG půjčka

V souvislosti s půjčkami a exekucí je velmi vyhledávaná CFIG půjčka, avšak tato společnost vám během exekuce peníze nepůjčí. Stejně tak vám finanční obnos CFIG půjčka nezprostředkujte ani během insolvence. Aby měla společnost jistotu, že budete schopní splácet, bude po vás zároveň vyžadovat doložení příjmu. Žádost o úvěr můžete vyřídit online, a to přímo na webových stránkách společnosti. CFIG půjčka má úrokovou sazbu stanovenou na více než 19 procent a doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 12 až 72 měsíci. Tato nebankovní společnost vám peníze poskytne pouze na bankovní účet, nikoliv hotovostně. Využít se dá CFIG půjčka na cokoliv, nemusíte firmě podávat vysvětlení, z jakého důvodu si o peníze žádáte.

2

Zaimo půjčka recenze

Aktivně hledané spojení je i Zaimo půjčka recenze. Půjčí mi tato nebankovní společnost i v momentě, kdy se potýkám s exekucí? Ano, Zaimo vám půjčku schválí klidně i v momentě, kdy se jedná o půjčku v exekuci. Žádost je vyhodnocována neuvěřitelnou rychlostí, a to až do jedné minuty. Společnost po vás nevyžaduje doložení příjmu ani nekontroluje registr dlužníků. Zaimo půjčka recenze si chválí především dlouhou dobu splatnosti, která je 4 roky. Maximální finanční suma, kterou si může klient zapůjčit, je 108 000 Kč. Dobrou zprávou je, že se Zaimo půjčka poskytuje i bez nutnosti ručení například vlastním bydlením.

3

Půjčka Šikulka recenze

Stejně tak googlené je i spojení Půjčka Šikulka recenze, která vám taktéž peníze půjčí i během exekuce. Jaké další informace Půjčka Šikulka recenze budoucím klientům prozrazuje? Aby vám byla půjčka uznaná, není nutné žádným způsobem dokládat své příjmy. Nejvyšší finanční suma, která vám může být zapůjčená, je stanovena na 100 000, a minimální na 1000 Kč. Toto je opravdu vhodná půjčka pro dlužníky, jelikož její schválení je velmi pravděpodobné. Příznivá je i doba splatnosti, tu je totiž možné nastavit klidně na 84 měsíců. Pokud se během půjčky dostanete do finančních problémů, můžete si zdarma odložit jednu, či více splátek. Půjčka Šikulka recenze jsou tedy na poli nebankovních společností poměrně pozitivní.

4

Půjčka Zaplo zkušenosti

Zaplo zkušenosti jsou mezi klienty četné, avšak již na začátek říkáme, že tato firma nepatří k těm, které by vám peníze půjčily i během exekuce. Nebankovní společnost svým stálým klientům umožňuje čerpat půjčky ve výši od 1000 do 30 000 Kč. Nový klienti mají maximální částku sníženou, a to konkrétně na 16 000 Kč. Zaplo zkušenosti kritizují především krátkou dobu splatnosti, ta totiž není delší než 30 dní. Způsob vyplácení je pouze bezhotovostní a peníze na svém bankovním účtu můžete mít již během 15 minut. Pokud jste však cizinec žádající o půjčku pro cizince, s půjčkou u Zapla nepochodíte, stejně tak neuspějete ani v momentě, kdy se řadíte do skupiny nezaměstnaných.

Půjčka na exekuce bez zástavy majetku

Půjčka na exekuce bez zástavy majetku naštěstí existuje, je daleko bezpečnější vybrat si takovou společnost, která to zaručuje. Mezi nebankovní společnosti, u kterých je půjčka na exekuce bez zástavy majetku možná, patří například Mando, Solidní půjčka nebo ZastaveníExekuce. Nebude vám tak hrozit, že v případě platební neschopnosti přijdete o střechu nad hlavou. Existuje však daleko více firem, které vám půjčku na exekuce bez zástavy majetku zprostředkují, jen je potřeba důkladně hledat a číst smlouvy.

Jistá půjčka bez registru

Stejně jako půjčka na exekuce bez zástavy majetku i jistá půjčka bez registru je k dostání u nebankovní společnosti Mando. Jistá půjčka bez registru se dá využít na cokoliv, ať už půjde o investici do opravy auta, pořízení nového počítače nebo splacení jiné půjčky. Částka, kterou si můžete zapůjčit, je u společnosti Mando opravdu vysoká, a to 1 milion Kč. Vše se dá vyřídit pohodlně online a vaše žádost je vyřízená během chvíle. Stejně tak líbivá je i dlouhá doba splatnosti. Dalšími nebankovními firmami, u kterých je v nabídce jistá půjčka bez registru, jsou CoolMoney, OneCredit anebo PlusPůjčka.

Shrnutí: půjčka v exekuci recenze

Summa summarum, jak si tedy mezi klienty ve finále vede půjčka v exekuci recenze? V diskusích se nachází značná míra varování, že kdo si prochází exekucí, neměl by si půjčovat. Pokud se tak ale již stalo, pozitivní ohlasy získává Provident, ačkoliv se pojí s vysokou úrokovou sazbou. Ve výsledku půjčka v exekuci recenze radí to, co jste se mohli dozvědět již v předchozích řádcích tohoto článku. Pokud není opravdu jiné východisko, například další pracovní poměr, pečlivě si podle recenzí vyberte nebankovní společnost. Důležitými aspekty jsou například nízká úroková sazba, přiměřená doba splatnosti nebo poskytnutí půjčky bez nutnosti ručení.

Dlouhodobá půjčka bez registru u nebankovní společnosti

Dlouhodobá půjčka bez registru je takový druh půjčky, který má dobu splatnosti delší než jeden rok. K dostání je dlouhodobá půjčka bez registru je opět pouze u nebankovních společností. Banka do registru nahlíží vždy, bez něj vám žádnou půjčku neschválí. Firem, které vám tento specifický finanční produkt poskytnou, je dostatek. Řadíme mezi ně v prvé řadě HyperFinance, Provident, HomeCredit a ProfiCredit. Všechny žádosti se dají vyřídit online, není nutné docházet nikam na pobočku. Dlouhodobá půjčka bez registru je obvykle spojená s vyšší úrokovou sazbou. Jednotlivé společnosti se s úroky značně různí, proto si půjčku nesjednejte hned u prvního zprostředkovatele, na kterého na internetu narazíte.

Nebankovní půjčka bez příjmu

Jako všechny předchozí půjčky, tak i nebankovní půjčka bez příjmu je sice snadno dostupnou variantou, pokud potřebujete získat peníze, ale taktéž je velmi riziková. Poskytnou vám ji pouze nebankovní společnosti, u bank nebankovní půjčka bez příjmu k dostání není. Nejčastěji se jedná o krátkodobou půjčku spojenou s vysokou úrokovou sazbou. Limit peněz, o který si u nebankovní společnosti můžete zažádat, je nízký. Velkou výhodou, kterou nebankovní půjčka bez příjmu má, je rychlost vyřízení. Peníze totiž můžete mít na svém bankovním účtu již do několika minut od podání žádosti. K tomu, aby vám byla nebankovní půjčka bez příjmu uznaná, obvykle stačí vyplnění krátkého formuláře a doložení dokladu totožnosti. Žádné doložení o příjmu tedy vyžadované není.

Nebankovní půjčka 50 000

Pokud si chcete zapůjčit větší obnos peněz, nebankovní půjčka bez příjmu vám to neumožní. Bude nutné pořídit si běžnou bankovní půjčku, ale možná je zároveň nebankovní půjčka 50 000 Kč. Sjednat si ji můžete buď na pobočce, nebo online. Společností, u kterých je nebankovní půjčka 50 000 k dispozici, je opravdu spoustu. Jednou takovou společností je i Via SMS a její krátkodobá půjčka Via SMS půjčka až do výše 60 000 Kč. Vyřízení vaší žádosti je bleskové a pokud zvolíte bezhotovostní platbu, peníze na účtu budete mít během chvíle. Pro získání nejlepší možné nabídky je vhodné, abyste si pročetli uživatelské recenze, kde se nebankovní půjčka 50 000 rozebírá. V neposlední řadě poctivě pročtěte podmínky a informace, které má zvolená nebankovní společnost uvedené na svých internetových stránkách. Až poté si zažádejte o půjčku a s tím spojenou smlouvu.

Konsolidace nebankovních půjček

Konsolidace je zjednodušeně řečeno spojení několika půjček do jedné. Kromě bankovních půjček je samozřejmě možná i konsolidace nebankovních půjček, díky které budete mít své výdaje snadněji pod kontrolou. Častokrát se konsolidace nebankovních půjček pojí s výhodnější úrokovou sazbou i celkovými podmínkami, než jaké jste měli doteď. Jednou z bankovních společností, která konsolidace nebankovních půjček umožňuje, je Česká spořitelna. Co všechno si například u spořitelny můžete sloučit?

  • kontokorenty
  • leasingy
  • bankovní i nebankovní půjčky pro soukromé účely

Konsolidace nebankovních půjček přispěje k ulevení rozpočtu. Nejenom, že ušetříte peníze, zároveň bude vše snazší, a tak vám odpadnou starosti.