AXA pojištění sleva: cestovní pojištění online se slevou

Adéla Ozomová

Publikováno 18. Prosince 2021

Obsah

Ve druhé polovině roku 2021 došlo ke sloučení AXA životní pojišťovny, AXA pojišťovny a pojišťovny UNIQA. AXA cestovní pojišťovna a produkt AXA cestovní pojištění však zůstávají a nadále fungují. U pojistných produktů na cesty se může hodit AXA pojištění sleva. Samozřejmostí je sjednání AXA pojištění online. Článek je zaměřený na AXA cestovní pojištění a slevy nabízené na různých webových stránkách.

O společnosti pojišťovna AXA

Se souhlasem České národní banky ke dni 31. 8. 2021 došlo ke sloučení UNIQA pojišťovna, a.s., AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s. a UNIQA poisťovňa, a.s. Výše uvedené AXA pojišťovny zanikly s výjimkou AXA cestovní pojišťovny, ta nadále nabízí AXA cestovní pojištění (včetně varianty AXA pojištění Excelent) a další produkty. Všichni klienti zanikajících společností se automaticky stali klienty společnosti UNIQA. Klienti, kterých se sloučení týkalo, byli o této skutečnosti informováni v průběhu září 2021.

Pojišťovna AXA vstoupila na český trh v roce 1998 jako společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. Pojišťovna AXA je specialista na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy evropských i světových trhů. Patří do skupiny AXA, jedné z nejvíce stabilních a významných finančních světových skupin, která byla založena před více než dvěma stoletími.

Spolupracuje například s Kiwi.com či se společností BILLA, kde se nabízí všem členům BILLA Bonus clubu AXA sleva 50 % na cestovní pojištění. Vzhledem k dlouhému působení na trhu jsou na internetu k nalezení AXA pojištění zkušenosti, které mohou pomoci potenciálním klientům v rozhodování se, zda zvolit pojišťovnu AXA či nikoliv.

Pojišťovna má vlastní non stop asistenční službu a miliony pojištěných klientů. AXA pojišťovna pobočky jsou v České republice pouze dvě, v Praze a v Ostravě. AXA pojišťovna pobočky mají různé provozní doby, v Praze je otevřeno ve všední dny od 9 do 17 hodin a v Ostravě každý den non stop. Pojišťovna AXA poskytuje tyto produkty a služby:

 • AXA cestovní pojištění
 • Travel 4 Business
 • Právník do auta
 • Zdravotní pojištění cizinců nutná a neodkladná péče
 • Komplexní zdravotní pojištění cizinců
 • Domácí asistence
 • Prodloužená záruka
 • Autoasistence
 • Cyber risk

AXA cestovní pojištění je hlavním produktem, který má 3 varianty s různými limity plnění. Jednotlivé varianty mají název AXA pojištění Excelent, Komfort a Reference. Klienti si mohou sjednat i pojištění domácích mazlíčků, které je součástí produktu AXA pojištění Excelent. AXA nabízí také cestovní pojištění v těhotenství, jež kryje komplikace do 26. týdne těhotenství včetně.

Pojišťovna je průkopníkem kybernetických rizik jako je ochrana plateb na internetu, ochrana pověsti, dobrého jména a zneužití či krádež identity.

AXA pojištění sleva

Lidé chtějí při dovolených ušetřit a hledají většinou nejlevnější cestovní pojištění. S tím může pomoci AXA pojištění sleva. Na mnoha slevových portálech jsou zdarma slevové kódy pro použití při sjednání AXA pojištění online. Například webová stránka www.skrblik.cz, jež šetří čas i peníze, nabízí slevové kódy na jednotlivé měsíce v roce. Nabídka kódů se může rychle měnit, proto jsou každý měsíc aktualizované slevové kupóny k použití. V minulosti se objevovaly například tyto slevy:

 • AXA cestovní pojištění online sleva 50 %
 • AXA sleva 67 % na povinné ručení
 • AXA cestovní pojištění sleva 70 %
 • 30% sleva AXA při sjednání pojištění domácnosti
 • AXA sleva 60 %

Sama pojišťovna AXA nabízí slevu 20 % při sjednání pojištění. Další, z velkého množství webů poskytujících slevy, jmenujeme třeba www.slevakupon.org či www.promokupon.cz.

1

AXA cestovní pojištění online sleva 50 %

Druhá jmenovaná webová stránka nabízí slevový kód AXA cestovní pojištění online sleva 50 %. Všechny slevy na stránce jsou garantované a nabízí odměnu pro každého, kdo najde neplatnou akci. AXA pojištění online se slevou 50 % je možné získat pomocí odkazu na slevovém portálu. Klient může ušetřit polovinu při kliknutí na odkaz, který ho přesměruje rovnou na online formulář pro sjednání cestovního pojištění. AXA sleva se hodí v rámci cest Evropou i po celém světě. AXA cestovní pojištění online sleva 50 % je nabízena také členům BILLA Bonus clubu.

2

AXA sleva 60 %

Momentálně není aktivní žádná AXA sleva 60 %, přestože se v minulosti objevila vícekrát. Je však možné využít AXA slevu 55 % na cestovní pojištění. Sleva je nabízená na webové stránce www.slevove.org a také na www.cestujsnadno.cz. AXA sleva se uplatní automaticky při kliknutí na odkaz na uvedených stránkách. Sleva 55 % se uplatní po vyplnění online formuláře bez ohledu na vybraný typ tarifu.

3

AXA cestovní pojištění sleva 70 %

Na webových stránkách www.czpromokod.com je AXA cestovní pojištění sleva 70 %. Sleva AXA je aktivní do března 2022 a, stejně jako u předešlých slevových kódů, stačí kliknout na odkaz na webové stránce. Následně dojde k přesměrování na online formulář pro vyplnění potřebných údajů a ve finále je vyřízené AXA cestovní pojištění.

AXA pojištění zkušenosti

Potenciálním klientům mohou při výběru pojišťovny pomoci AXA pojištění zkušenosti, které se dají dohledat na internetových diskuzích a fórech. Mezi oblíbené a oceňované produkty či služby patří jednoznačně cestovní pojištění v těhotenství a varianta cestovního pojištění AXA pojištění Excelent, jež má limity 500 milionů Kč a obsahuje pojištění domácích mazlíčků. Klient může získat, díky uplatnění slevového kódu, nejlevnější cestovní pojištění. Stačí, aby si do vyhledávače zadal heslo ,,AXA pojištění sleva“. Slevové kupóny jsou k nalezení na několika webových stránkách.