Generali cestovní pojištění zkušenosti a recenze

Adéla Ozomová

Publikováno 17. Dubna 2022

Obsah

Cestovní pojištění si lidé sjednávají před výjezdem do zahraničí, aby v případě náhlého onemocnění nebo úrazu nemuseli platit léčebné výlohy, které se mohou vyšplhat do astronomických částek. Generali cestovní pojištění poskytuje komplexní krytí veškerých rizik, které klient potřebuje, a navíc se dá sjednat online během pár minut. Jaké jsou cestovní pojištění Generali zkušenosti a Generali cestovní pojištění recenze?

Generali cestovní pojištění online

Cestovní pojištění Generali si klient může sjednat na kterékoli pobočce této pojišťovny nebo z pohodlí domova jakožto Generali pojištění online. V případě že se rozhodne pro druhou variantu, stačí navštívit webové stránky pojišťovny, vybrat možnost „Sjednat online“ a následně kliknout na „Cestovní pojištění“. V tuto chvíli již zadáváme informace týkající se pojišťovaných osob a detailů ohledně cesty do zahraničí:

  • Datum odjezdu a příjezdu
  • Roční pojištění s opakovanými výjezdy
  • Územní platnost pojištění
  • Připojištění rizikové cesty či organizovaného sportu
  • Počet a věk pojišťovaných osob

Generali cestovní pojištění online a nabídka pojistných balíčků

Po uvedení všech základních informací se zobrazí nabídka tří různých balíčků a to Start, Standard a Exclusive. Liší se především výší léčebných výloh a zahrnutím dalších nadstandardních připojištění. Po zvolení jednoho z balíčků si lze vybrat i pojištění storna zájezdu Generali a to do výše 80 % nebo až 100 % nákladů. Pojištění storna zájezdu Generali není zahrnuto v žádném ze tří možností pojištění. Na závěr si klient může pojistit i další rizika nad rámec zvoleného balíčku.

BalíčekStartStandardExclusive
Léčebné výlohy5 000 000 Kč25 000 000 Kč100 000 000 Kč
Úrazové pojištěníNeAnoAno
Osobní věci a zavazadlaNe20 000 Kč50 000 Kč
Odpovědnost v běžném občanském životěNe10 000 000 Kč15 000 000 Kč
Pobyt v nemocniciNeNe1 500 Kč/den, max. 20 000 Kč
Nadstandardní asistenční a právní službyNeNeAno

Pojišťovna Generali má v nabídce pochopitelně i povinné ručení auta.

Generali cestovní pojištění pojistné podmínky

Generali cestovní pojištění pojistné podmínky jsou k nalezení ve formě PDF na webových stránkách pojišťovny v sekci „Cestovní pojištění – dokumenty“. Jedná se o poměrně dlouhý dokument, který se většinou nikomu nechce číst celý. Důležité je se zaměřit alespoň na výluky z pojištění, jenž popisují situace, kdy pojišťovna neposkytuje pojistné plnění. Pouze v takovém případě bude klient přesně vědět, za jakých okolností se může na pojišťovnu spolehnout.

Generali pojištění cestovní a jeho výhody

Generali pojištění cestovní přináší mnoho zajímavých výhod v podobě různých slev a tak podobně. Pojišťovna nabízí jedno z nejvyšších krytí léčebných výloh vůbec, a to až do výše 100 milionů korun. V základním balíčku navíc pojistí celkem 77 různých sportů. Generali cestovní pojištění sleva 20 % je poskytována všem, kteří si Generali pojištění online sjednají po internetu.

Kromě cestovního pojištění nabízí tato pojišťovna i další zajímavé produkty, jako je například investiční životní pojištění Generali. Investiční varianta pojištění Můj život umožňuje vytvoření finanční rezervy pro různé životní situace, nejen pro udržení životního standardu v penzi. Investiční životní pojištění Generali nabízí možnost zvolení si strategie a následně investování do tří různých fondů.

Generali cestovní pojištění sleva

Pojišťovna nabízí slevu ve čtyřech různých kategoriích, a to cestovní pojištění online Generali, rodinná sleva, skupinová sleva a slevový kód. Rodinnou slevu lze uplatnit, pokud jedou 1 nebo 2 dospělí/senioři (18 let a více) s maximálně 4 osobami do věku 17 let. V takovém případě má pojištění každá pojištěná osoba ve věku do 6 let zdarma a ve věku od 7 do 17 let s 50% slevou. Pro získání skupinové slevy je potřeba alespoň 5 pojištěných osob. V takovém případě uplatněna sleva 10 % na celkovou částku za pojistné. Je možné uplatit také slevový kód, který se dá obdržet při promo akci nebo jako dárek.

Cestovní pojištění Generali zkušenosti

Pojišťovna na svých webových stránkách zveřejňuje u většiny svých produktů také bodové a slovní hodnocení zákazníků. Generali cestovní pojištění recenze tu ovšem nenajdeme, což je velká škoda. Na jiných srovnávacích a hodnotících portálech dosahuje cestovní pojištění od Generali ČP až 9,6 bodů z 10. Klienti oceňují zajímavé slevy, možnosti připojištění včetně veterinární péče a možnost si cestovní pojištění online Generali sjednat snadno a rychle po internetu.

Penzijní pojištění Generali nabízí Generali penzijní společnost již od roku 1994. Během této doby se toto spoření stalo jedničkou na trhu, kde aktuálně pečuje o 1,1 milionu klientů. Penzijní pojištění Generali nabízí široké spektrum fondů a spořicích programů podporovaných státem každému, kdo se chce finančně zabezpečit na stáří.

Generali Česká pojišťovna kontakt

V případě, že klienti potřebují akutně řešit jakoukoli situaci týkající se pojištění, existuje několik způsobů, jak se s pojišťovnou spojit. Mnoho věcí se dá vyřídit online v sekci „Kontakt“ a „Co potřebujete zařídit?“. Někdo preferuje telefonní spojení přes klientskou linku nebo osobní kontakt na pobočce. Generali Česká pojišťovna kontakt lze nalézt na webových stránkách pojišťovny stejně jako adresu a otevírací dobu poboček.