Equa bank reklama herci

Karolína Vondrová

Publikováno 07. Ledna 2022

Obsah

Reklama na Equa bank s Romanem Vojtkem jako ústřední postavou běží na televizních obrazovkách od února roku 2020. Jedná se o úspěšné pokračování konceptu, ve kterém je realita provázaná s pohádkovým světem. Equa bank reklama má za cíl zdůraznit výhody a přednosti této banky, což je jednoduchost, transparentnost a cenová výhodnost.

Equa bank reklama herci

V roce 2020 vznikly tři nové spoty, které navazují na své úspěšné předchůdce z let 2016 a 2018. Tváří banky zůstal i nadále Roman Vojtek. Nejnovější reklama na Equa bank se posouvá stále blíž ke svým klientům. Vojtek pomáhá sousedovi, navštíví fitness centrum a zaběhá si v parku. Cílem kampaně je zvýšení povědomí o značce a jejích produktech. Equa bank reklama herci se v každém spotu mění, pouze Roman Vojtek účinkuje ve každém z nich.

1 Reklama Equa bank herci loupežníci

Reklama Equa bank herci loupežníci má dvě verze, které se odehrávají v parku. V první verzi loupežníci naháněji obyčejného člověka, který si vybral peníze z bankomatu. U Equa bank klienti získávají běžný účet zdarma a bez poplatků stejně jako výběry ze všech bankomatů doma i ve světě. Equa bank vkladomat je taktéž nezpoplatněn.

V druhé verzi loupežnící opět pronásledují obyčejného člověka kvůli nesmyslným poplatkům. V záběru jsou i sudičky, které novorozeněti v kočárku věští, že ho v životě potká chudoba. Roman Vojtek sudičky zažene a doporučí Spořící účet Equa bank HIT, který si může klient zřídit zdarma ke svému běžnému účtu. Spořící účet HIT má mnoho výhod jako třeba úspory kdykoli k dispozici, rychlé sjednání online a vedení účtu zdarma.

2 Equa bank reklama čert a Káča

Equa bank reklama čert a Káča popisuje situaci nešťasného klienta, který hledá pomoc u jiné banky. Equa bank reklama herečka Káča je tím nešťastným klinetem, jelikož se upsala čertovi a náhle musí za všechno platit. Equa bank jí však čerta zbaví a nabídne jí běžný účet zdrama bez poplatků stejně jako výběr ze všech bankomatů doma i ve světě. Equa bank vkladomat je možné využít bez poplatků pouze v České republice. Vkládat lze pouze do bankomatů patřících Equa bank.

Equa bank reklama herečka Káča: Eva Hacurová

3 Reklama Equa bank vodník

Reklama Equa bank vodník představuje produkt RePůjčka. Equa bank zařídí převedení jakékoli půjčky. V současné době navíc garantuje nejnižší splátky na trhu. V reklamě vystupuje vodník, kterého splátky u jiné banky úplně vyždímaly. Převedení jeho půjček k Equa bank mu nové splátky sníží až o polovinu. Equa bank pobočky lze nalézt v 18 městech po celé České republice. V případě zájmu se uchazeči mohou obrátit na zaměstnance kterékoli Equa bank pobočky.

Equa bank reklama herec vodník: Kamil Svejda

Produkty od Equa bank

Equa bank (kód banky 6100) působí na českém trhu od roku 2011. Její popularita každoročně stoupá, jelikož sází na jednoduchost a srozumitelnost. V nabídce banky se nacházejí zejména běžné účty, spořící účty, platební karty, hypoteční úvěry, půjčky pro jednotlivce, podnikatelské úvěry a pojištění.

Běžný účet

U Equa bank si klienti mohou zřidit pouze jeden typ běžného účtu, který však umí vše co většina lidí potřebuje. Vedení běžného účtu je zdarma a bez podmínek. K účtu je automaticky dodána bezkontaktní a multiměnová platební karta Mastercard. Účet může být veden jak nejen v CZK, ale i v EUR a USD. K běžnému účtu si lze zřídit klientsky velmi přívětivé internetové bankovnictví.

Pro zjištění IBAN číslo Equa bank kódu existují na internetu kalkulačky, kam se zadá číslo účtu v domácím formátu a kalkulačka převede během pár vteřin číslo účtu pro mezinárodní platby. Příklad pro IBAN číslo Equa bank: číslo účtu je 1015719379/6100, kalkulátor IBAN vypočte při zadání IBAN ve formátu CZ65 6100 0000 0010 1571 9379.

Půjčky

Klienti mohou kromě RePůjčky zažádat i o takzvanou Minutovou půjčku. Tuto půjčku lze získat online ihned se sazbou 3,8 % p.a. Equa bank (kód banky 6100) svým klientům půjčí od 5 000 Kč do 800 000 Kč. Splátky si lze rozložit od 3 měsíců do 10 let. Poskytnutí půjčky je zdarma bez skrytých poplatků.

Spoření

Spořící účet HIT si může založit klient, který má u Equa bank vedený svůj běžný účet. Zřízení a vedení tohoto účtu je zcela zdarma. Při vkladu do 200 000 Kč na spořící účet HIT je tato suma úročena sazbou 0,1 % p.a. Pokud však klient splní jednu z dvou podmínek, může k základní sazbě získat bonus 1,4 % p.a. Spořící účet MAX úročí do 500 000 Kč sazbou 0,1 % p.a. a vše nad tuto částku úročí sazbou 1,0 % p.a. Klient může vybrat své uložené peníze kdykoli, stejně jako to nabízí spořící účet Equa bank HIT.