Equa bank reklama herci

Adéla Ozomová

Publikováno 07. Ledna 2022

Obsah

Reklama na Equa bank s Romanem Vojtkem jako ústřední postavou běží na televizních obrazovkách od února roku 2020. Jedná se o úspěšné pokračování konceptu, ve kterém je realita provázaná s pohádkovým světem. Equa bank reklama má za cíl zdůraznit výhody a přednosti této banky, což je jednoduchost, transparentnost a cenová výhodnost.

Equa bank reklama herci

V roce 2020 vznikly tři nové spoty, které navazují na své úspěšné předchůdce z let 2016 a 2018. Tváří banky zůstal i nadále Roman Vojtek. Nejnovější reklama na Equa bank se posouvá stále blíž ke svým klientům. Vojtek pomáhá sousedovi, navštíví fitness centrum a zaběhá si v parku. Cílem kampaně je zvýšení povědomí o značce a jejích produktech. Equa bank reklama herci se v každém spotu mění, pouze Roman Vojtek účinkuje ve každém z nich.

1 Reklama Equa bank herci loupežníci

Reklama Equa bank herci loupežníci má dvě verze, které se odehrávají v parku. V první verzi loupežníci naháněji obyčejného člověka, který si vybral peníze z bankomatu. U Equa bank klienti získávají běžný účet zdarma a bez poplatků stejně jako výběry ze všech bankomatů doma i ve světě. Equa bank vkladomat je taktéž nezpoplatněn.

V druhé verzi loupežnící opět pronásledují obyčejného člověka kvůli nesmyslným poplatkům. V záběru jsou i sudičky, které novorozeněti v kočárku věští, že ho v životě potká chudoba. Roman Vojtek sudičky zažene a doporučí Spořící účet Equa bank HIT, který si může klient zřídit zdarma ke svému běžnému účtu. Spořící účet HIT má mnoho výhod jako třeba úspory kdykoli k dispozici, rychlé sjednání online a vedení účtu zdarma.

2 Equa bank reklama čert a Káča

Equa bank reklama čert a Káča popisuje situaci nešťasného klienta, který hledá pomoc u jiné banky. Equa bank reklama herečka Káča je tím nešťastným klinetem, jelikož se upsala čertovi a náhle musí za všechno platit. Equa bank jí však čerta zbaví a nabídne jí běžný účet zdrama bez poplatků stejně jako výběr ze všech bankomatů doma i ve světě. Equa bank vkladomat je možné využít bez poplatků pouze v České republice. Vkládat lze pouze do bankomatů patřících Equa bank.

Equa bank reklama herečka Káča: Eva Hacurová

3 Reklama Equa bank vodník

Reklama Equa bank vodník představuje produkt RePůjčka. Equa bank zařídí převedení jakékoli půjčky. V současné době navíc garantuje nejnižší splátky na trhu. V reklamě vystupuje vodník, kterého splátky u jiné banky úplně vyždímaly. Převedení jeho půjček k Equa bank mu nové splátky sníží až o polovinu. Equa bank pobočky lze nalézt v 18 městech po celé České republice. V případě zájmu se uchazeči mohou obrátit na zaměstnance kterékoli Equa bank pobočky.

Equa bank reklama herec vodník: Kamil Svejda

Podívejte se, jací herci hráli v Marvel filmech či seriálech a jaké Marvelovky je možné sledovat. Marvel filmy patří dlouhodobě mezi oblíbené filmy založené na komiksovém základu ze 40. let 19. století.

Produkty od Equa bank

Equa bank (kód banky 6100) působí na českém trhu od roku 2011. Její popularita každoročně stoupá, jelikož sází na jednoduchost a srozumitelnost. V nabídce banky se nacházejí zejména běžné účty, spořící účty, platební karty, hypoteční úvěry, půjčky pro jednotlivce, podnikatelské úvěry a pojištění.

Běžný účet

U Equa bank si klienti mohou zřidit pouze jeden typ běžného účtu, který však umí vše co většina lidí potřebuje. Vedení běžného účtu je zdarma a bez podmínek. K účtu je automaticky dodána bezkontaktní a multiměnová platební karta Mastercard. Účet může být veden jak nejen v CZK, ale i v EUR a USD. K běžnému účtu si lze zřídit klientsky velmi přívětivé internetové bankovnictví.

Pro zjištění IBAN číslo Equa bank kódu existují na internetu kalkulačky, kam se zadá číslo účtu v domácím formátu a kalkulačka převede během pár vteřin číslo účtu pro mezinárodní platby. Příklad pro IBAN číslo Equa bank: číslo účtu je 1015719379/6100, kalkulátor IBAN vypočte při zadání IBAN ve formátu CZ65 6100 0000 0010 1571 9379.

Půjčky

Klienti mohou kromě RePůjčky zažádat i o takzvanou Minutovou půjčku. Tuto půjčku lze získat online ihned se sazbou 3,8 % p.a. Equa bank (kód banky 6100) svým klientům půjčí od 5 000 Kč do 800 000 Kč. Splátky si lze rozložit od 3 měsíců do 10 let. Poskytnutí půjčky je zdarma bez skrytých poplatků.

Spoření

Spořící účet HIT si může založit klient, který má u Equa bank vedený svůj běžný účet. Zřízení a vedení tohoto účtu je zcela zdarma. Při vkladu do 200 000 Kč na spořící účet HIT je tato suma úročena sazbou 0,1 % p.a. Pokud však klient splní jednu z dvou podmínek, může k základní sazbě získat bonus 1,4 % p.a. Spořící účet MAX úročí do 500 000 Kč sazbou 0,1 % p.a. a vše nad tuto částku úročí sazbou 1,0 % p.a. Klient může vybrat své uložené peníze kdykoli, stejně jako to nabízí spořící účet Equa bank HIT.