Mall kreditní karta recenze

Michaela Oppitzová

Publikováno 06. Prosince 2021

Obsah

Mall kreditní karta je k dostání u společnosti Raiffeisenbank a svému držiteli nabízí řadu výhod. Jednou z nejoblíbenějších je vrácení dvou procent z uskutečněných plateb. V tomto článku vám prozradíme všechny podstatné podmínky i výhody, které pramení každému, kdo používá Mall kreditní kartu.

Co je kreditní karta?

Na začátek by se hodilo vysvětlit, co je kreditní karta. Kreditka se na rozdíl od debetky liší v tom, že můžete peníze čerpat i do minusu. Nedochází tak k placení z peněz, které se vám nachází na bankovním účtu, ale z peněz, které vám banka zapůjčila. Charakteristiku, co je kreditní karta, bychom měli, pojďme se tedy posunout dále.

Svému držiteli kreditní karta umožňuje výběr peněz z bankomatu, a především bezkontaktní platby za služby nebo zboží. V současné době na trhu existuje spousta společností, u kterých si můžete kartu pořídit. Co kreditka, to jiné podmínky i výhody, zaujmout by vás mohla například kreditní karta Mall cz. Ta byla dříve známá pod názvem ‚Citi Mall kreditní karta‘.

Platební karta bez účtu je typem platební karty poskytující větší míru soukromí. Platební karty bez účtu se nepojí s žádným konkrétním bankovním účtem a banka nevidí na finance klienta. Sjednání těchto anonymních karet je velice snadné.

A co je kreditní karta Mall? Na následujících řádcích vám prozradíme, jak si o Mall kreditku zažádat či jaké podmínky má kreditní karta Mall cz stanovené. V neposlední řadě se podíváme, jakými recenzemi je Mall kreditka známá v internetových diskuzích.

1

Jak získat Mall kartu?

Mall kreditní karta se dá pořídit velmi jednoduše, a to prostřednictvím internetových stránek společnosti. Registrace je bezplatná a zabere pouze pár minut. Tedy jak získat Mall kartu? Nutné je zadat několik informací, online formulář po vás bude vyžadovat jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Po úspěšném zřízení Mall kreditní karty získáte poukázku v hodnotě 1 000 Kč, kterou můžete využít pro nákup právě u Mall.cz. Další Mall výhodou, která se vám naskytne, je možnost nakupování zboží na Mall.cz na splátky, a to bez navýšení. Jaké další benefity Mall kreditní karta nabízí?

2

Mall kreditní karta podmínky

Jak získat Mall kreditní kartu jsme vám prozradili výše, nyní se pojďme podívat na to, jaké má Mall kreditní karta podmínky. Musíte disponovat čistým měsíčním příjmem v hodnotě alespoň 12 000 Kč a působit buď jako OSVČ anebo jako zaměstnanec. Dalších informací o tom, jaké vyžaduje Mall kreditní karta podmínky, jsme se na internetu nedočetli, a tak je stálý příjem nejspíš tou jedinou závaznou. Čeho je však na internetu k dohledání spoustu, tak to jsou výhody, které zmiňovaná Mall kreditní karta nabízí.

3

Mall kreditka výhody

Benefitů, které Mall kreditka nabízí, je spousta, jaké to jsou? V prvé řadě Mall nabízí prodlouženou záruku a pojištění zboží zdarma, a to u všech objednávek nad 1 500 Kč. Záruka se prodlouží na tři roky a zároveň se zboží pojistí proti krádeži i rozbití.

Další z řad výhod, které Mall kreditka nabízí, je výběr zdarma. V České republice je možný výběr peněz z bankomatu bezplatně u všech bankomatů ČSOB, v cizině je tomu tak dokonce u všech bankomatů. Kromě toho je Mall kreditka skvělá v tom, že můžete měsíčně využít rezervu až 50 000 Kč. Díky Mall pay kartě se tak nemusíte obávat nečekaných výdajů, jako je například oprava počítače nebo automobilu.

4

Mall kreditní karta poplatky

Sekce Mall kreditní karta poplatky zahrnuje především měsíční poplatek za vedení karty, ten je ke konci roku 2021 stanoven na 50 Kč. Setkat se však můžete s ročním obdobím zdarma, které Mall dává svým novým klientům. Zároveň Mall kreditní karta poplatky přibližně vypočítává, jakou roční peněžní částku budete platit v případě, kdy kartu nebudete aktivně využívat. Tento poplatek se pohybuje kolem 600 Kč. A poslední částí v části Mall kreditní karta poplatky se platí dodatečných 19 Kč, požadujete-li měsíční výpis poštou, nikoliv pouze v elektronické verzi.

5

Mall kreditní karta recenze

Vesměs jsou Mall kreditní karta recenze pozitivní, co si klienti především vychvalují? Na prvním místě se umístila poukázka na nákup na Mall.cz. Na druhém místě se v Mall kreditní karta recenze uhnízdila dvě procenta, které Mall kreditní karta vrací z uskutečněného nákupu zpět na účet. Hůře hodnocenou věcí je měsíční poplatek, se kterým se držení Mall kreditní karty pojí. Pro další Mall kreditní karta recenze neváhejte prohledat více internetových diskuzí.

Kreditní karty srovnání

Jak je na tom Mall karta zkušenosti, to už víme, jak si ale vede Mall kreditka v porovnání s ostatními platebními kartami? Kreditní karty srovnání je rozsáhlé téma, jelikož se v současné době na trhu nachází spousta kreditek od bankovních společností a častá je i kreditní karta od nebankovní společnosti. Předtím, než se napevno rozhodnete, jakou platební kartu v následujících letech využívat, je vhodné kreditní karty srovnání svědomitě pročíst. Jak jsme již zmínili několikrát, co společnost, to jiné podmínky i benefity, a tak si vyberte takovou, která co nejvíce odpovídá vašim požadavkům a vašemu stylu života.

Kreditní karta od nebankovní společnosti

V současné době je kreditní karta od nebankovní společnosti velmi častým finančním produktem. Získat díky ní můžete například nebankovní spotřebitelský úvěr. Často se jedná o bonus, který dostanete právě k uzavření nebankovní půjčky. Kreditní karta od nebankovní společnosti se dá získat mnohem snadněji, jelikož firma obvykle nenahlíží do registrů. Stejně tak většinou není požadované doložení stálého příjmu. Jasnou nevýhodou, kterou kreditní karta od nebankovní společnosti má, jsou vyšší poplatky. Společností, které nebankovní kreditku nabízejí, je spousta. Jako příklad bychom uvedli Cetelem, Tesco Clubcard nebo Myunicard.