Moneta neboli GE Money Bank konsolidace půjček kalkulačka

Adéla Ozomová

Publikováno 15. Ledna 2022

Obsah

Moneta konsolidace je označení pro sloučení stávajících půjček pod jednu, a to od prověřené bankovní instituce. Konsolidace je dlužníkovi schopná pomoci s překonáním složité finanční situace, do které se množstvím sjednaných půjček dostal. Jaké podmínky si společnost stanovila a co dalšího byste měli vědět?

Základní informace o společnosti Moneta banka

MONETA Money Bank, dříve označovaná jako GE Money Bank, je bankovní institucí, jejíž rozsáhlá nabídka mimo jiné nabízí právě konsolidaci. V roce 2021 se dokonce stála vítězem a získala tak ocenění „Nejlepší banka roku 2021“. Klienti si chválí především rozsáhlou možnost online služeb, stejně tak se dá využít i Moneta konsolidace online. Moneta Money Bank kód banky je 0600 a číslo iča, pod kterým se je možné proklikat k dalším podstatným informacím, je 25672720.

1

Jaké má Moneta konsolidace podmínky?

Moneta konsolidace bude žadateli schválená ve chvíli, kdy je plnoletý a prokáže se dvěma doklady totožnosti. Pro ověření poslouží občanský průkaz, cestovní pas anebo řidičský průkaz. Další podmínkou, kterou si Moneta konsolidace stanovila, je trvalý pobyt na území České republiky. V neposlední řadě je požadované potvrzení o výši příjmů a mít zřízený běžný účet u společnosti Moneta banka. Pokud žadatel všechny tyto požadavky splňuje, může si o Moneta konsolidaci zažádat.

2

Jak funguje konsolidace půjček Moneta

Konsolidace půjček Moneta umožňuje sloučení úvěru v maximální celkové výši 800 000 Kč. Počet úvěrů, ze kterých se může konsolidace půjček Moneta sestavit, napevno určený není. Díky tomu, že klient využije GE Money konsolidaci (původní označení pro Monetu), může si splátky snížit až o padesát procent. Doba splácení je možná v rozmezí od 24 do 120 měsíců, přičemž je úroková sazba kolem 4,5 procent. Stejné hodnoty dosahuje i RPSN.

K tomu, aby vám byla konsolidace půjček Moneta přiznána, nemusíte mít zajištěného ručitele. Zřídit se dá Moneta konsolidace online anebo za drobný poplatek návštěvou na pobočce či uskutečněním telefonního hovoru.

3

Moneta konsolidace kalkulačka

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás GE Money konsolidace odpovídající, tak se pro tyto účely dá využít Moneta konsolidace kalkulačka. Tento chytrý nástroj se nachází na stránkách společnosti a které informace vám je Moneta konsolidace kalkulačka schopná prozradit?

  • Dozvíte se, na kolik by vás vycházela každá měsíční splátka.
  • Také vám Moneta kalkulačka prozradí roční úrokovou sazbu i RPSN.

Vyplnění požadovaných údajů přitom zabere pár minut, ale budete díky tomu mít jasnou představu, zda je pro vás konsolidace od společnosti Moneta vhodná. GE Money Bank konsolidace kalkulačka vám je samozřejmě schopná vypočítat i nabídky od konkurence, ale primárně je určená pro Monetu.

4

Konsolidace Moneta diskuze

Velmi přínosným zdrojem informací může být konsolidace Moneta diskuze. Z té se od již zkušených klientů dozvíte, jaké výhody či naopak nevýhody Moneta sloučení nabízí. Postřehy a připomínky, které si z diskuzí odnesete, vám mohou pomoci se snazším rozhodováním.

V případě, že vám Moneta se svými podmínkami nevyhovuje, porozhlédněte se u konkurence. Konsolidace je možná nejenom u bankovních, ale i u nebankovních společností. Zatímco například Moneta potvrzení o příjmu vyžaduje, nebankovní společnosti jsou daleko benevolentnější.

Konsolidace nebankovních půjček

Stejně tak, jako je možná konsolidace u nebankovních společností, tak je na současném trhu k dostání i konsolidace nebankovních půjček. Zažádat si o ni může dlužník u bankovních i nebankovních společností. Konsolidace nebankovních půjček má jednu nepopiratelnou výhodu, a tou je značné ušetření finančních prostředků. Dojde totiž ke sloučení všech vašich předešlých závazků a sjednocení úrokové sazby. Jednou z mnoha společností, u které je konsolidace nebankovních půjček možná, je Unicredit Bank. K tomu, abyste si mohli zažádat o konsolidaci, musíte mít na své jméno sjednány alespoň dva úvěry.