Equa bank minutová půjčka

Adéla Ozomová

Publikováno 18. Prosince 2021

Obsah

Equa bank minutová půjčka je finančním produktem, který nabízí bankovní společnost. Jedná se o půjčku, jejíž sjednání i následné vedení je zcela bezplatné. K tomu, abyste mohli minutovou půjčku využívat, však musíte mít bankovní účet, hotovostní zprostředkování finančních prostředků není možné. Co dalšího byste o tomto druhu půjčky měli vědět?

1

Equa bank kód banky

Než se vrhneme na konkrétní bankovní produkt, kterým je minutová půjčka, představíme vám několik základních informací o firmě. Jaké čtyřčíslí je specificky určené pro tuto bankovní společnost? Equa bank kód banky je 6100. Finanční služby či produkty, které tato banka nabízí, zahrnují bankovní účet, půjčky, hypotéky, spoření, pojištění i investice. Škála je tak opravdu široká a uživatelské recenze přívětivé.

Společnost se snaží nabídnout to nejlepší nejenom svým zákazníkům, ale i zaměstnancům a pozornost firma zároveň klade i na životní prostředí. Své dodavatele si Equa bank vybírá podle toho, jaký mají přístup k udržitelnému rozvoji.

2

Equa bank minutová půjčka představení

Jednou z těch nejdůležitějších otázek, která vás nejspíš právě napadla, je to, kolik peněz vám je Equa bank minutová půjčka jako dlužníkovi ochotná zprostředkovat. Minimální výše úvěru je 5 000 Kč a naopak ta maximální je stanovená na 600 000 Kč. Již výše bylo zmíněno, že k tomu, aby vám byly peníze připsány, musíte mít zřízený bankovní účet.

Co se týče minimální a maximální doby splácení, tak ty má Equa bank minutová půjčka nastavené následovně: minimální doba jsou 3 měsíce a ta maximální 120 měsíců. Úroková sazba se pohybuje kolem čtyř procent. Příhodným nástrojem, který vám poskytne více informací, je Equa bank půjčka kalkulačka.

3

Equa bank půjčka kalkulačka

Hlavní informací, kterou vám Equa bank půjčka kalkulačka poskytne, je to, na kolik peněz vás celá Equa bank půjčka vyjde. K tomu, abyste dostali výsledek, musíte prvně vyplnit čtyři údaje, jaké to jsou? Jako první je nutné zadat peněžní částku, kterou si chcete půjčit. Zadruhé zodpovězte otázku, kolik měsíců máte v plánu splácet. Třetí řádek po vás bude vyžadovat telefonní číslo a na závěr vyplníte svoji e-mailovou adresu.

Equa bank půjčka kalkulačka je tak skvělým pomocníkem, díky kterému budete přesně vědět, s jakým finančním obnosem počítat, chcete-li si zapůjčit peníze.

4

Equa bank půjčka online schválení ihned

Název Equa bank minutová půjčka již prozrazuje, že Equa bank půjčka online schválení ihned je vyřízená opravdu během okamžiku. Doba, kterou potřebujete k tomu, aby vám byly peníze uznány, bankovní společnost odhaduje na pouhé tři minuty. Kromě toho, že je možná Equa bank půjčka online schválení ihned, si o zmiňovaný finanční produkt můžete samozřejmě zažádat i na pobočce anebo v mobilní aplikaci. O to rychlejší sjednání společnost nabízí ve chvíli, kdy jste stálým klientem firmy Equa bank.

Pro schválení půjčky musíte disponovat průkazem totožnosti, obvykle občankou, a pravidelným měsíčním příjmem. Ve chvíli, kdy jednu ze zmíněných podmínek nesplňujete, tak vám Equa bank půjčka schválená nebude. Budete se tak muset porozhlédnout u konkurence. Benevolentnější podmínky mají nebankovní společnosti, avšak celý proces je také daleko rizikovější.

5

Equa bank pobočky

Jestliže se řadíte spíše ke skupině, která preferuje sjednávání finančních produktů osobně, nikoliv skrze internetový formulář, zbystřete. Ptáte se, kde se nachází Equa bank pobočky? Napříč Českou republikou je jich umístěná opravdu široká škála. Equa bank pobočky najdete samozřejmě v Praze, Brně i Ostravě. Tato firma však nesídlí pouze v našich největších městech. Equa bank pobočky jsou například i v Litoměřicích, Pardubicích, Kolíně anebo ve Znojmě.

Pokud by vám zajímalo, kde se nacházejí další Equa bank pobočky, navštivte internetové stránky společnosti, kde mají všechny přehledně vyznačené na mapě.

6

Equa bank vkladomat

Kromě toho, že se na webových stránkách nachází mapa s vyznačenými pobočkami, tak tu naleznete ještě jeden další plánek. Na tom pro změnu zjistíte, kde se nachází nejbližší Equa bank vkladomat. Vkladomaty jsou skvělé v tom, že k tomu, abyste si na svůj bankovní účet nechali připsat peníze, nemusíte chodit přímo na pobočku. Stačí, když navštívíte Equa bank vkladomat, který peníze sám přepočítá a následně převede právě na váš bankovní účet. Kde je v současné době možné Equa bank vkladomat najít? Equa bank vkladomat je v Ústí nad Labem, v Karlových Varech, v Brně anebo třeba v Českých Budějovicích.

7

Equa půjčka = rychlá půjčka

Vzhledem k tomu, že se Equa půjčka zprostředkovává na bankovní účet, nevyplácí se v hotovosti, stává se z ní opravdu rychlá půjčka. Po vyplnění online formuláře vám budou peníze zaslané ihned po schválení. Rychlá půjčka má ještě další velkou výhodou, a to tu, že celý proces je velmi jednoduchý a maximálně srozumitelný. Možná proto si Equa půjčka za dobu svého působení získala tolik spokojených zákazníků.

Navíc je Equa půjčka doplněná jednou z nejnižších úrokových sazeb, které se na poli půjček vyskytují. Myslete však na to, že aby vám byla Equa půjčka přiznána, musíte mít stálý příjem. Equa bank půjčka bez příjmu, bohužel, možná není. V tomto případě je nutné, abyste se po penězích porozhlédli u nebankovních společností.

8

Equa bank předčasné splacení půjčky

Zajímá vás, jak to funguje, když se vám podaří nastřádat dostatek peněz potřebných ke splacení půjčky ještě dříve, než jak bylo původně sjednáno? Dobrou zprávou je, že Equa bank předčasné splacení půjčky je pro klienty zcela bezplatné. Pokud nemáte dostatek peněz na úplné splacení, můžete využít částečného splacení. Ušetříte si tím tak několik desítek, stovek či tisíců peněz na úrocích. Jak Equa bank předčasné splacení půjčky funguje? Opět zcela jednoduše, zkrátka na váš stanovený účet půjčky zašlete peníze.

9

IBAN Equa bank

IBAN je čtyřpísmenná zkratka pro spojení International Bank Account Number. To budete potřebovat při platbách do nebo ze zahraničí. Kde se dá najít IBAN Equa bank, který se vztahuje právě k vašemu bankovnímu účtu? IBAN Equa bank naleznete zcela jednoduše, a to ve vašem internetovém bankovnictví. Konkrétně se IBAN Equa bank ukrývá v detailech účtu. Stejně tak tuto informaci naleznete na každém výpisu z bankovního účtu anebo v mobilní aplikaci, a to opět v detailech účtu.