Moneta bank: Expres půjčka

Michaela Oppitzová

Publikováno 04. Prosince 2021

Obsah

Moneta půjčka je finanční bankovní produkt, který se dá pohodlně vyřídit kompletně online. Sjednání půjčky je bezplatné a úroková sazba velmi přijatelná. Přemýšlíte nad tím, zda by se vám Expres půjčka hodila? V tom případě vám přinášíme několik podstatných informací, které se vyplatí předem znát.

0600 banka: Moneta

Historie banky sahá do roku 1988, kdy se ve Spojených státech otevřela první pobočka s názvem GE Money Bank. V současné době vystupuje v mnoha státech, jedná se například o Polsko, Dánsko, Rusko nebo Filipíny, v České republice je zmiňovaná banka známá pod označením Moneta a pod číselným kódem: 0600 banka. Moneta je bankovní institucí, u které jsou k dostání různé druhy půjček i různé sumy. Možná je tak například půjčka 200 000 anebo půjčka 500 000. Kromě půjček však Moneta Money Bank nabízí spoustu dalších produktů a služeb, ať už se jedná o bankovní či spořící účty anebo stavební spoření. Oblíbená je mezi klienty i kreditní karta Moneta a Moneta konsolidace. Stejně tak je Moneta (0600 banka) vnímaná jako špička mezi online službami, důkazem toho je i Moneta půjčka online.

1

Moneta půjčka podmínky

Moneta půjčka pro své schválení potřebuje vaše dva doklady totožnosti. Jednat se může například o občanku a řidičský průkaz. Kromě toho si k ruce připravte mobilní telefon. Jaká je úroková sazba, kterou Moneta půjčka nabízí? Úroky se pohybují kolem 5 procent. Mezi klienty je Moneta půjčka oblíbená, podle průzkumu si o ni měsíčně zažádá skoro 5 000 lidí. Výhodné jsou i podmínky sjednání, učinit tak můžete na pobočce, online anebo po telefonu.

Peníze se dají využít pro nákup auta, vybavení či pořízení bytu a domu, pro investici do studijního pobytu anebo třeba peníze využijte na splacení jiných závazků. Pokud se však vaše jméno vyskytuje v registru dlužníků, Moneta půjčka vám uznaná nebude. V tomto případě se můžete po nějaké té půjčce rozhlédnout pouze u nebankovních společností, jako je Zaplo, Kamali či PROFI CREDIT. Zaplo Finance nabízí 2 druhy půjček, Zaplo a Zaplo na splátky. Společnost PROFI CREDIT nabízí Pojištěnou půjčku a Raz dva půjčku. Obě dvě typy půjček nabízí peníze do částky 250.000 Kč.

2

Moneta půjčka kalkulačka

Se snazším rozhodováním, zda se vám vyplatí sjednat půjčku právě u této banky, vám pomůže Moneta půjčka kalkulačka. Naleznete ji na webových stránkách instituce, její používání je naprosto jednoduché a vše zabere pouze chviličku. Moneta půjčka kalkulačka po potencionálních klientech vyžaduje pouze dvě informace, jaké to jsou?

  1. Kolik peněz si chcete půjčit.
  2. Preferovanou délku splácení.

Po zadání výše zmíněných bodů se vám vypočte měsíční splátka, roční úroková sazba, RPSN i celková suma, kterou zaplatíte za celkové trvání půjčky. Pokud si ani v tomto momentě nejste stoprocentně jistí, zda se pro vás půjčka Moneta hodí, probrouzdejte různé internetové diskuze, ve kterých se dočtete hodnocení předešlých klientů. Moneta půjčka kalkulačka je však vhodný začátek ve vašem půjčkovém průzkumu.

3

Půjčka Moneta výhody

Jaké půjčka Moneta nabízí výhody, které by vás mohly přesvědčit o uzavření půjčky právě u této společnosti?

  • Půjčka Moneta je dostupná jak pro zákazníky, tak i pro ty, kteří zákazníky Moneta Money Bank nejsou.
  • U půjček do 600 000 není potřebný spolužadatel.
  • Půjčka Moneta nabízí možnost předčasného splacení.
  • Díky tomu, že se jedná o bankovní půjčku, je zajištěná nízká úroková sazba.

Půjčka Moneta je nabízena v několika verzích, jedna je například určená podnikatelům, další zaměstnancům. Pro získání nejvýhodnějšího úvěru je potřeba, abyste si pročetli, o jaký druh půjčky se tedy jedná. Jsou tomu uzpůsobené podmínky i výše úroků a doba splácení.

4

Expres půjčka

Jedním z typů, které půjčka Moneta nabízí, je Expres půjčka. Využít ji můžete na cokoliv, ať už se jedná o splacení předešlých závazků nebo třeba nákup nové televize. Expres půjčka je ke sjednání přístupná bez poplatků a bez nutnosti návštěvy Moneta pobočky. Úroková sazba se pohybuje kolem 4,5 %. Přívlastek ‚expres‘ tato GE Money půjčka získala z toho důvodu, že je vyřízená během neuvěřitelných 5 minut. Maximální doba splácení je u expres půjčky stanovená na 9 let.

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o tom, jak GE Money půjčka funguje, neváhejte společnost kontaktovat na telefonním čísle: 800 10 30 60.

5

Moneta bank půjčka recenze

Zároveň jsme pro vás zjistili, jak si Moneta bank půjčka, dříve GE Money půjčka, vede mezi klienty. Ve chvílích, kdy poctivě splácíte, tak společnost dodrží vše, co bylo slíbené. V opačném případě, nastane-li ze strany zákazníka platební neschopnost, účtuje si firma vyšší poplatky. Stížnosti směřují taktéž na stále se zvedající poplatky za vedení účtu. Mimo zmiňované body si však Moneta bank půjčka mezi klientelou vede velmi slušně. Chvály směřují na ochotný a milý přístup personálu i odpovídající úrokové sazby.

Moneta konsolidace

Moneta konsolidace neboli sloučení půjček do jedné je k dostání i u rozebírané bankovní společnosti. Převedením půjček a zahájením Moneta konsolidace můžete ušetřit několik stovek či tisíců peněz ročně. Jednou z možností je snížení půjček až o 50 % a zároveň získaní výhodné úrokové sazby v podobě 4,4 %. Abyste si byli jistí, že se vám Moneta konsolidace opravdu vyplatí, nachází se na internetových stránkách společnosti praktická kalkulačka. Ta vám prozradí, jak by ve výsledku vypadala vaše sjednocená půjčka. Kolik peněz by během Moneta konsolidace bylo nutné zaplatit měsíčně, na kolik cifer vychází roční úroková sazba, jaké je RPSN a kolik peněz zaplatíte za celou dobu trvání konsolidace.

Kreditní karta Moneta

Kreditní karta Moneta na rozdíl od debetní karty umožňuje čerpání peněz i do minusu. Kromě toho se kreditní karta Moneta pojí s řadou výhod, jaké to jsou? Z každého nákupu, ke kterému tuto kreditku využijete, se vám vrátí jedno procento platby. U vybraných partnerů navíc získáte dvacetiprocentní slevy na určené zboží a další akční slevové kupony. Mezi vybrané partnery se v současné době řadí například Datart, Alza, Euronics nebo Mall. Další výhodou je bez pochyb to, že se dá kreditní karta Moneta sjednat plně online, není nutné kvůli žádosti docházet na pobočku. Co se týká minusového čerpání, jako klient Moneta Money Bank máte k dispozici až 50 denní bezúročné období.

Moneta úvěr zajímavosti

Moneta úvěr, Moneta půjčka online, půjčka 200 000 nebo půjčka 500 000, všechny tyto vyjmenované služby jsou v nabídce jedné z nejoblíbenějších bank. Kromě zajímavých finančních produktů však Moneta Money Bank nabízí i několik zajímavostí, které bychom vám rádi prozradili. V roce 2021 se na území České republiky nacházelo celkem 555 Moneta bankomatů, z čehož bylo 165 vkladomatů. Počet poboček se v témže roce vyšplhal na 150 a celkový počet kanceláří MONETA Stavební Spořitelny na 60. Na webových stránkách společnosti se nacházejí užitečné nástroje v podobě online finanční kalkulačky nebo kalkulačky pro výpočet čisté mzdy.