SIM půjčka: zkušenosti a recenze

Adéla Ozomová

Publikováno 23. Ledna 2022

Obsah

SIM půjčka je označení pro nebankovní druh úvěru od společnosti SIM PŮJČKA s.r.o. Zažádat si o něj mohou i osoby bez trvalých příjmů, a dokonce tací, kteří nemají zřízený žádný bankovní účet. Jaké podmínky a výhody zmiňovaná půjčka nabízí a vyplatí se o ni zažádat?

Základní informace o společnosti SIM půjčka s.r.o.

SIM půjčka s.r.o. je nebankovní společností, jejíž působnost se váže na krátkodobé a střednědobé spotřebitelské půjčky. Všechny potřebné informace má firma SIM půjčka s.r.o. transparentně uvedené na internetových stránkách. Ke schválení vybrané půjčky je nutné, aby se žadatel prokázal dvěma doklady totožnosti. Další požadavek, který SIM půjčka s.r.o. vyžaduje, je doložení pravidelných výdajů v uplynulých dvou měsících. Na základě toho se společnost rozhodne, zda žadateli úvěr přizná, či nikoliv. Sídlo společnosti má SIM PŮJČKA s.r.o. v Praze:

  • Čelakovského sady 434/8
  • 120 00 Praha 2

SIM půjčka kontakt

Nebankovní společnost SIM půjčka s.r.o., která je zapsaná na registru České národní banky, svým klientům nabízí dvě možnosti, jak se s ní mohou spojit. První SIM půjčka kontakt zahrnuje telefonní číslo: +420 226 256 010. Na uvedené zákaznické lince zodpoví veškeré dotazy, které by zájemce zajímaly. Dále je zde také možné vyřešit pohledávky.

Druhou variantou, jak se se společností spojit, je skrze e-mailový SIM půjčka kontakt: info@simpujcka.cz. Zatímco telefonní číslo je stejné jak pro zákaznické oddělení, tak pro oddělení pohledávek, e-mailové adresy se různí. Jestliže chce klient kontaktovat oddělení pohledávek, musí se obrátit na e-mail: pohledavky@simpujcka.cz.

Jak funguje půjčka SIM

Půjčka SIM je hlavním produktem zmiňované finanční společnosti. Zájemce si může zažádat až o 12 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 30 dnů. Minimální částka, kterou půjčka SIM zprostředkovává, jsou 2 000 Kč a doba splatnosti 7 dní. SIM půjčka online je vyřízená během několika málo minut. Prvním podstatným krokem je zvolení požadované částky, následuje vyplnění osobních údajů a následně je zájemce odkázán na stránku s dokončením žádosti. Zapůjčené peníze jsou doplněné nejenom o úroky, ale i o předem stanovené poplatky. Výše poplatku se odvíjí podle toho, jakou výši půjčky SIM zájemce zvolí.

SIM půjčka prodloužení

V momentě, kdy se kliente dostane do peněžní tísně, která mu znemožňuje včasné splacení půjčky, může využít prodloužení SIM půjčky. Určený obnos se tak zaplatí o sedm až třicet dní později, než jaký byl původně uvedený termín splatnosti. Prodloužení SIM půjčky lze provést velmi jednoduše, a to vyplněním krátkého internetového formuláře na webových stránkách společnosti. Je však dopředu nutné počítat s faktem, že prodloužení SIM půjčky není bezplatné. Prodloužení bude zahrnovat jak nové úroky, tak i poplatky.

Kde sjednat SIM půjčku

Existují dvě varianty, kde si zájemci mohou sjednat SIM půjčku. Buď tak učiní skrze příslušný online formulář na internetových stránkách společnosti anebo místo SIM půjčky online navštíví některou z poboček. Velmi rozšířená je především SIM půjčka Ostrava, zde se totiž nacházejí rovnou tři pobočky jmenované firmy. V současné době jsou pobočky společnosti následující:

  • Horní náměstí 48, Opava, 746 01
  • Boženy Němcové 70, Kadaň, 432 01
  • Moskevská 142/47, Liberec, 460 01
  • Pražská 41, Plzeň, 301 00
  • Náměstí Antonie Bejdové 10, Ostrava, 708 00
  • Výškovická 2636/116, Ostrava, 700 30
  • Nádražní 879/27, Ostrava, 7602 00

SIM půjčka recenze a zkušenosti

Negativní SIM půjčka recenze se vztahují na vysoké úrokové sazby a zároveň výši RPSN. Kromě toho některé zkušenosti se SIM půjčkou upozorňují na fakt, že společnost vyžaduje telefonní číslo na třetí osobu, které v momentě, kdy dlužník nezvedne telefon, ihned zavolá. Oproti tomu pozitivní zkušenosti se SIM půjčkou si vychvalují solidní jednání zaměstnanců a srozumitelné podmínky. Další pozitivní ohlasy, jak tvrdí SIM půjčka zkušenosti, získává společnost za rychlost schvalovacího procesu.

Tip: Jak zjistit, kdo mi volal z neznámého čísla, je nyní snadné. Například pomocí mobilní aplikace Kdo mi volal.

Tipy na alternativní nebankovní půjčky

V momentě, kdy dlužník nechce či nemůže využít nabízené půjčky u společnosti SIM půjčka s.r.o, nabízí se mu spousta dalších možností, kde úvěr sjednat. Níže se nachází seznam dostupných nebankovních půjček, které jsou vhodné i pro nezaměstnané.

1

Půjčka bez doložení příjmů 50 000 Kč od Maxim půjčky

Jednou z nebankovních společností, u které je k dostání půjčka bez doložení příjmů 50 000 Kč, je Maxim půjčka. Zapůjčit si může člověk nejenom 50 000 Kč, úvěr je dostupný až do výše 300 000 Kč, přičemž se splatnost pohybuje v rozmezí od 1 do 84 měsíců. Oblíbená je tato půjčka bez doložení příjmů 50 000 především proto, že po dlužnících nevyžaduje doložení trvalého příjmu a ani se nenahlíží do registru dlužníku. Stejně tak si půjčku u společnosti Maxim půjčka mohou sjednat matky na mateřské.

2

Rychlá půjčka bez příjmu od Smart půjčky

Smart půjčka obsahuje ve své nabídce úvěr známý jako „rychlá půjčka bez příjmu„. Jak již prozrazuje název, ke sjednání daného úvěru dlužník nepotřebuje zaměstnání, společnost Smart půjčka nenahlíží ani do registru dlužníků. Zapůjčit si zájemce může až 300 000 Kč, které je nutné splatit nejpozději do 48 měsíců.

Rychlá půjčka bez příjmu od Smart půjčky se může opravdu pyšnit rychlostí vyřízení. Půjčky jsou schválené, anebo odmítnuté již do 15 minut od podání žádosti. Mezi podmínky, které má rychlá půjčka bez příjmu stanovené, patří například věk vyšší než 25 let a prokázání se dvěma doklady totožnosti.

3

Bezúročná půjčka Twisto

Úvěr poskytovaný společností Twisto není klasickou bezúročnou půjčkou. Z několika důvodů se jí tak však často přezdívá, jak tedy tato bezúročná půjčka funguje? Zákazníci, kteří mají zřízený Twisto účet, mají možnost každý měsíc obdržet až 15 000 Kč na útratu. Na 45 dní je tento finanční obnos zcela zdarma, odtud se také odvodilo označení „bezúročná půjčka“, nicméně po uplynutí zmíněné doby je peníze nutné splatit, a to včetně poplatků. K vytvoření Twisto účtu, kde je tato funkce k dispozici, postačí pouze občanský průkaz a přibližně 5 minut času.

4

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané od Via SMS

Dlužník si může zažádat o okamžitou půjčku pro nezaměstnané u nebankovní společnosti Via SMS poskytující SMS půjčky ihned. Sjednání této SMS půjčky ihned je pohodlně online, a to pomocí webového formuláře na stránkách společnosti viasms.cz. Okamžitá půjčka Via SMS pro nezaměstnané je k dostání v maximální výši 60 000 Kč. Vyplnění žádosti o okamžitou půjčku pro nezaměstnané u Via SMS nezabere více jak 10 minut. Následné schválení, anebo odmítnutí úvěru je provedené do 15 minut. Ještě v tentýž den dlužník obdrží požadované peníze na svůj bankovní účet.

5

Půjčka na cokoliv od COOL CREDIT

Nebankovní půjčka na cokoliv od COOL CREDIT poskytuje zájemcům zvolit si dobu splatnosti od 5 do 30 dní. Půjčení peněz od COOL CREDIT je možné v minimální výši 1.000 Kč a maximální částka půjčky je 20.000 Kč. Půjčka od COOL CREDIT se tím řadí do krátkodobých půjček před výplatou. Společnost zasílá zájemcům, kterým bude žádost o COOL CREDIT půjčku schválena, peníze do 10 minut na bankovní účet. Je to tedy rychlejší než cesta na pobočku banky.

V momentě, kdy bude dlužníkovi přiznána půjčka, která nevyžaduje doložení příjmu, si musí být vědom toho, že se jedná o rizikovou volbu. Tento druh půjček je doplněný vysokými úrokovými sazbami a dotyčného by tak mohl dostat do ještě náročnější finanční situace.